Бурабай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 4 мамырдағы № А-4/151 "Бурабай ауданында 2010 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды кезекті әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 қыркүйектегі № А-8/425 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 қазанда № 1-19-182 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № а-1/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011.01.13 № а-1/12 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына сәйкес, Бурабай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданы әкімдігінің «Бурабай ауданында 2010 жылдың сәуір – маусымында және қазан – желтоқсанында азаматтарды кезекті әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2010 жылғы 4 мамырдағы № А-4/151 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-19-179 тіркелген, 2010 жылдың 8 шілдесінде «Луч», «Бурабай» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен жасалған, аудандық шақыру комиссиясының құрамына «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, комиссия мүшелері Баржақсымов Ерлік Қадырбекұлы енгізілсін (келісім бойынша);
аудандық шақыру комиссиясының құрамынан Шалмұқанов Қуаныш Жұмабайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің орынбасары М.Б Нұрпановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Бурабай ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В. Балахонцев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Щучинск қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н. Саманов
«Қазақстан Республикасының Ішкі
істер министрлігі Ақмола облысының
ішкі істер департаменті Бурабай
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Жүсіпов

О внесении изменения в постановление акимата Бурабайского района от 4 мая 2010 года № А-4/151 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года в Бурабайском районе"
Постановление Акимата Бурабайского района Акмолинской области от 16 сентября 2010 года № А-8/425. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 12 октября 2010 года № 1-19-182. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 13 января 2011 года № а-1/12
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 13.01.2011 № а-1/12
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бурабайского района «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года в Бурабайском районе» от 4 мая 2010 года № А-4/151 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-179, опубликованное 8 июля 2010 года в районных газетах «Луч», «Бурабай») следующее изменение:
ввести в состав районной призывной комиссии, образованной указанным постановлением, Баржаксымова Ерлика Кадырбековича - заместителя начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан», членом комиссии (по согласованию);
вывести из состава указанной комиссии Шалмуканова Куаныша Жумабаевича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бурабайского района Нурпанову М.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Бурабайского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Объединенный
отдел по делам обороны города
Щучинск Акмолинской области»               Н. Саманов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Бурабайского района Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е. Жусупов