2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 жетоқсандағы № С-29/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қаңтарда № 1-19-189 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012.03.27 № 5С-2/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
1) кірістер – 7789279,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1569082,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34085,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 583437,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5602674,2 мың теңге;
2) шығындар – 7844427,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -11927,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 136580,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 148507,4 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -43221,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 43221,0 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.11.14 № С-39/1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі)
2. Келесі көздер есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекiтiлсiн:
1) салық түсiмдері:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
басқа да салықтар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсiмдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бөлігінің түсімдері;        мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген несиелер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2010 года № С-29/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 14 января 2011 года № 1-19-189. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2/8
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2012 № 5С-2/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001, решением Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 7789279,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1569082,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 34085,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 583437,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5602674,2 тысяч тенге;
2) затраты – 7844427,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -11927,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 136580,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 148507,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 43221,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 43221,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2011 № С-39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
прочие налоги;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений;  прочие неналоговые поступления.

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
4) трансферттердің түсімдері:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.
3. Аудан бюджетінің шығындарында есепке алынды:
1) облыс бюджетінен ағымдағы мақсатты трансферттер:
Мәдениет ауылының аймағындағы көлік жолдарын 42000,0 мың теңге сомасында жөндеуге;
5394,6 мың теңге сомасында шаңғы спортының дамуына;
3345,5 мың теңге сомасында Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге;
Бурабай ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Бурабай ауданының селолық жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын 1494,0 мың теңге сомасында төлеуге.
110000,0 мың теңге сомасында жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге;
17700,0 мың теңге сомасында елді мекендердің бас жоспарларын және бөлігін жоспарлау жобаларын дайындауға және түзетуге;
95057,0 мың теңге сомасында кiрiстердiң қысқаруына байланысты төмен тұрған бюджеттерге жоғалтқан кiрiстердiң өтемақысына.
2) дамуға арналған облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер:
Бурабай ауданының Бурабай кентінің жол желілерін дамыту жобасы бойынша мемлекеттік сараптама өткізуге және жобалы-сметалық құжаттаманы 45160,0 мың теңге сомасында әзірлеуге;
Бурабай ауданының Бурабай кентінің су құбыры желілерін (3 кезекте) қайта құру жобасы бойынша жобалы-сметалық құжаттаманы 14500,0 мың теңге сомасында әзірлеуге;
33123,0 мың теңге сомасында Бурабай ауданының Бурабай кенті қазандығының құрылыс жобасы бойынша жобалы сметалық құжаттаманы әзірлеуге, мемлекеттік сараптаманы өткізуге;
6000,0 мың теңге сомасында заңды тұлғалардың жарғылық қорын арттыруға.
3) республика бюджетінен ағымдағы мақсатты трансферттер:
4096,0 мың теңге сомасында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
5411,9 мың теңге сомасында бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен 16000,0 мың теңге сомасында қамтамасыз етуге;
18006,0 мың теңге сомасында жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
133794,0 мың теңге сомасында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, соның ішінде 92801,0 мың теңге сомасында шағын орталықтар, 40993,0 мың теңге сомасында басқа да мектепке дейінгі ұйымдар (бұрын жекешелендіруден қайтарылған, ғимараттардың 1 қабаттарындағы жеке балабақшалар);

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
4) поступления трансфертов:
трансферты из областного бюджета.
3. В затратах бюджета района учтены:
1) целевые текущие трансферты из областного бюджета:
на ремонт автодороги в районе села Мадениет в сумме 42000,0 тысяч тенге;
на развитие лыжного спорта в сумме 5394,6 тысяч тенге;
на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 3345,5 тысяч тенге;
на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Бурабайского района и многодетных семей сельской местности Бурабайского района в сумме 1494,0 тысяч тенге.
на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий в сумме 110000,0 тысяч тенге.
на разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки населенных пунктов в сумме 17700,0 тысяч тенге.
на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с сокращением доходов в сумме 95057,0 тысяч тенге.
2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту развития дорожной сети поселка Бурабай Бурабайского района в сумме 45160,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту реконструкции водопроводных сетей (3 очередь) поселка Бурабай Бурабайского района в сумме 14500,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту строительства котельной, поселка Бурабай Бурабайский район в сумме 33123,0 тысяч тенге;
на увеличение уставного капитала юридических лиц в сумме 6000,0 тысяч тенге.
3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4096,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5411,9 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей – инвалидов, обучающихся на дому в сумме 16000,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей в сумме 18006,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 133794,0 тысяч тенге, в том числе мини-центры в сумме 92801,0 тысяч тенге, другие дошкольные организации (частные детские сады, на 1 этажах зданий, возвращенные из ранее приватизированных) в сумме 40993,0 тысяч тенге;

4085,0 мың теңге сомасында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін;
13310,0 мың теңге сомасында эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге.
17924,0 мың теңге сомасында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
12071,0 мың теңге сомасында кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, соның ішінде 1891,0 мың теңге сомасында жалақыны ішінара субсидиялауға, 10180,0 мың теңге сомасында жұмыспен қамту орталықтарын құруға;
4) дамуға арналған республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер:
3715000,0 мың теңге сомасында Щучье-Бурабай курорттық аймағының электр желілерін салуға және қайта жаңартуға;
Ақмола облысының Бурабай ауданының Щучинск қаласында ішкі кварталдық су құбыры желілерін қайта жаңартуға 135000,0 мың теңге сомасында;
Ақмола облысының Бурабай ауданының Бурабай кентінде сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңартуға 108000,0 мың теңге сомасында;
"Бурабай ауданының Бурабай кентінің орталығындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту" жобасы бойынша жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 3000,0 мың теңге сомасында;
"Бурабай ауданының Кенесары ауылының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту (3-кезек)" жобасы бойынша жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 4000,0 мың теңге сомасында;
46130,8 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.
108094,4 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға.
5) аудандық бюджет шығыстарында 28201,0 мың теңге сомасында субвенцияға өтіп жатқан трансферттер қарастырылды, оның ішінде:
«Өзін-өзі тану» пәнін енгізу үшін 6645,0 мың теңге сомасында;
18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеу үшін 4800,0 мың теңге сомасында;
ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға 16756,0 мың теңге сомасында.
6) республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендер саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелер 27596,0 мың теңге сомасында;
108092,4 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік несиелер;
7) тұрғын үй құрылысына 283300,0 мың теңге сомасында несиені қайтаруға.

для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4085,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 13310,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 17924,0 тысяч тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в сумме 12071,0 тысяч тенге, в том числе частичное субсидирование заработной платы в сумме 1891,0 тысяч тенге, создание центров занятости в сумме 10180,0 тысяч тенге.
4) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
на строительство и реконструкцию электрических сетей Щучинско-Боровской курортной зоны в сумме 3715000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию внутриквартальных водопроводных сетей в городе Щучинск Бурабайского района Акмолинской области в сумме 135000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию сетей водоснабжения поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области в сумме 108000,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция сетей водоснабжения центральной части поселка Бурабай Бурабайского района" в сумме 3000,0 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция сетей водоснабжения села Кенесары (3-очередь) Бурабайского района" в сумме 4000,0 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 46130,8 тысяч тенге.
на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 108094,4 тысяч тенге.
5) в затратах районного бюджета предусмотрены трансферты переходящие в субвенцию на сумму 28201,0 тысяч тенге, в том числе:
на внедрение предмета "Самопознание" в сумме 6645,0 тысяч тенге;
на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в сумме 4800,0 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии в сумме 16756,0 тыс.тенге.
6) бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 27596,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 108092,4 тысяч тенге;
7) возврат кредита на строительство жилья в сумме 283300,0 тысяч тенге.

8) 2010 жылы ауылдық елді мекендер саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 415,0 мың теңге сомасында бөлінген бюджеттік несие бойынша негізгі қарызды қайтаруға.
9) 21466,9 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толығымен пайдаланылмаған) сомаларының облыстық бюджетке уақытында қайтарылуы қамтамасыз етілсін;
10) 2010 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толығымен пайдаланылмаған) сомаларын 2011 жылдың 1 қарашасына дейінгі мерзімде олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 275267,4 мың теңге сомасында қаржы жылының басына бюджеттік қалдықтар есебінен пайдаланылуы (толық пайдаланылуы) қамтамасыз етілсін.
11) 605,0 мың теңге сомасында аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына байланысты, аудандық (қалалық) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттердің түсімдері.
12) 108092,4 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 2011 жылы Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға бөлінген бюджеттік несиелерді қайтару;
13) 0,6 мың теңге сомасында 2011 жылы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлінген бюджеттік несиелер бойынша сыйақыларды қайтару;
14) 2,0 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 2011 жылы республикалық бюджеттен берілген бюджеттік несиелер бойынша сыйақыларды қайтару.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.02.10 № С-30/1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.04.08 № С-32/2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.06.23 № С-33/2(2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.27 № С-36/1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.14 № С-39/1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі)
4. Ауылдық (селолық) жерлерде тұрып жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарының еңбекақыларынан және тарифтік ставкаларынан қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың тарифтік ставкаларымен және еңбекақыларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен қосымша жиырма бес пайыз көлемінде белгіленсін.
5. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалуы барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8) погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 415,0 тысяч тенге.
9) произвести своевременный возврат в областной бюджет неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в сумме 21466,9 тысяч тенге.
10) обеспечить использование (доиспользование) неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2010 году, в срок до 1 ноября 2011 года, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года в сумме 275267,4 тысяч тенге.
11) поступления трансфертов из районных (городских) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета, в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов в сумме 605,0 тысяч тенге.
12) возврат неиспользованного бюджетного кредита, выделенного в 2011 году из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 108092,4 тысяч тенге;
13) возврат вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета, бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
за 2011 год в сумме 0,6 тысяч тенге;
14) возврат вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета в 2011 году на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 в сумме 2,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2011 № С-30/1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 08.04.2011 № С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2011); от 23.06.2011 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2011); от 27.08.2011 № С-36/1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.11.2011 № С-39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
4. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
5. Утвердить перечень местных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.

6. Аудандық мәндегі қала, кент, ауылдық (селолық) округтердің 2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешiм Ақмола облысының Бурабай аудандық әдiлет басқармасында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХIХ сессиясының төрағасы                  О.Тишков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«Бурабай ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г.Тінәлинова
Бурабай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-29/1 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.11.14 № С-39/1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Бурабай ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
санаты
Сома
сыныбы
ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
Кірістер

6. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, аульных (сельских) округов на 2011 год,
согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Бурабайского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXIX сессии
районного маслихата                        О.Тишков
Секретарь
районного маслихата                        Г.Марченко
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Бурабайского района»                       Г.Тналинова
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года № С-29/1
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.11.2011 № С-39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Бюджет Бурабайского района на 2011 год
категория
сумма
класс
подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы