Шағын аудандар мен көшелерге атаулар беру туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 ақпанда № 1-19-174 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, 2010 жылдың 12 каңтардағы тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Бурабай кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шағын аудандарға атаулар берілсін:
Бурабай кентіндегі
№ 2 шағын ауданға – Табиғат атауы,
№ 3 шағын ауданға – Шаңырақ атауы.
Оқжетпес ауылындағы
№ 1 шағын ауданға - Самал атауы.
2. Көшелерге атаулар берілсін:
Бурабай кентіндегі
№ 5 көшеге- Аққайың атауы.
Оқжетпес ауылындағы
№ 2 көшеге – Қарағайлы атауы.
Сарыбұлақ ауылындағы
№ 2 көшеге – Балуан Шолақ атауы,
№ 3 көшеге - Қайнар атауы.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Бурабай ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай кенті
әкімінің м.а.                              Б.Патсаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Бурабай ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.С.Қарсыбаева
«Бурабай ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.З.Жүсіпов

О присвоении наименований микрорайонам и улицам
Решение акима Бурабайского района Акмолинской области от 14 января 2010 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 12 февраля 2010 года № 1-19-174
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей от 12 января 2010 года, аким поселка Бурабай РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования микрорайонам в поселке Бурабай:
микрорайону № 2 - наименование Табигат;
микрорайону № 3 - наименование Шанырак.
в селе Окжетпес:
микрорайону № 1 – наименование Самал.
2. Присвоить наименования улицам в поселке Бурабай:
улице № 5 - наименование Аккайын.
в селе Окжетпес:
улице № 2 - наименование Карагайлы.
в ауле Сарыбулак:
улице № 2 – наименование Балуан Шолак;
улице № 3 - наименование Кайнар.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Бурабайского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о.акима
поселка Бурабай                            Б.Патсаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учереждения «Отдел культуры и
развития языков
Бурабайского района»                       Қарсыбаева Д.С.
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Бурабайского района»                       Жусупов А.З.