"Жекешелендіруге ұсынылып отырған объектілердің тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 195 қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 264 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 31 тамызда № 3343 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 1 тамыздағы № 242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011.08.01 № 242 Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабының 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабының 3-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жекешелендіруге ұсынылып отырған объектілірдің тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 195 қаулысына (нормативтік құқықтарды актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 3256 тіркелген және «Ақтөбе» «Актюбинский вестник» газеттерінің 2008 жылғы 15 шілдедегі № 83-83 (18.737-19.084) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген жекешелендіруге ұсынылып отырған коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
Қаулының кіріспесіндегі «мемлекеттік басқару» деген сөздерден кейін «және өзін-өзі басқару» деген сөздермен толықтырылсын.
2. «Ақтөбе облысының қаржы басқармасы» ММ мемлекеттік коммуналдық меншік объектілерінің тізіліміне тиісті өзгерістер енгізсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                         Е.Сағындықов
Облыс әкімдігінің
2010 жылғы 19 тамыздағы № 264
қаулысына қосымша
Объектінің атауы
Балансұстаушы, мекен-жайы
Негізі
Ескерту
Ақтөбе қ.
1
1994 ж.ш., м/н Д 189 BN, «ВАЗ-21099» автокөлігі
«Жас туристер қалалық стансасы» МКҚК
Қалалық білім бөлімі бастығының 13.03.2006 ж. № 375-1 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
2
1990 ж.ш., м/н Д 375 АР, «ВАЗ-2121» автокөлігі
«Облыстық санэпидемстансасы» ММ
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
3
1991 ж.ш., м/н Д 914 BW, «ВАЗ-21063» автокөлігі
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 24.03.2009 ж. № 132 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лық
4
1999 ж.ш., м/н Д 902 BW, «ГАЗ-3110» автокөлігі
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
5

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата области от 30 мая 2008 года № 195 "Об утверждении перечня объектов, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Актюбинской области от 19 августа 2010 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 августа 2010 года № 3343. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 1 августа 2011 года № 242
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 01.08.2011 № 242.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области «Об утверждении перечня объектов, подлежащих приватизации» от 30 мая 2008 года № 195 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3256, опубликованное в газетах «Актобе», «Актюбинский вестник» 15 июля 2008 года № 83-83 (18.737-19.084) следующие изменения и дополнение:
перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденный вышеуказанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
В преамбуле постановления после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении».
2. ГУ «Управление финансов Актюбинской области» внести соответствующие изменения в реестр объектов коммунальной государственной собственности.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области                             Е. Сагиндиков
Приложение
к постановлению акимата области
от 19 августа 2010 года № 264
Наименование объекта
Балансодержатель адрес
Основание
Примечание
г.Актобе
1
Автомашина «ВАЗ-21099», 1994 г.в., г/н Д 189 BN
ГККП «Городская станция юных туристов»
Письмо начальника городского отдела образования № 375-1 от 13.03.2006 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
2
Автомашина «ВАЗ-2121», 1990 г.в., г/н Д 375 АР
ГУ «Областная санэпидемстанция»
Выявлен в процессе инвентаризации
Состояние неудовлетвор
ительное
3
Автомашина «ВАЗ-21063», 1991г.в., г/н Д 914 BW
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 132 от 24.03.2009 г.
Состояние удовлетворит
ельное
4
Автомашина «ГАЗ-3110», 1999 г.в., г/н Д 902 BW
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
5

2001 ж.ш., м/н Д 857 BN, «ГАЗ-3110» автокөлігі
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 13.01.2009 ж. № 20 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
6
2000 ж.ш., м/н Д 582 BW, «ВАЗ-21213» автокөлігі
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директорының 13.01.2009 ж. № 20 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
7
2000 ж.ш., м/н Д 531 BW, «ВАЗ-21074» автокөлігі
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК
«Облыс әкімдігінің шаруашылық басқармасы» МКҚК директордың 13.01.2009 ж. № 20 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
8
Көркем өнерпаз шеберлік ғимараты
Ақтөбе қ. Алтынсарин көш. 7
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
Әйтеке би ауданы
9
Құрылысы аяқталмаған автотаразы наубайхана ғимараты
Комсомол с.

Автомашина «ГАЗ-3110», 2001 г.в., Д 857 BN
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 20 от 13.01.2009 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
6
Автомашина «ВАЗ-21213», 2000 г.в., г/н Д 582 BW
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 20 от 13.01.2009 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
7
Автомашина «ВАЗ-21074», 2000 г.в., г/н Д 531 BW
ГККП «Хозяйственное управление акимата области»
Письмо директора ГККП «Хозяйственное управление акимата области» № 20 от 13.01.2009 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
8
Здание художественной мастерской
Г.Актобе, ул.Алтынсарина, 7
Выявлен в процессе инвентаризации
Состояние неудовлетвор
ительное
Айтекебийский район
9
Незаконченное здание автовесы хлебоприемного пункта
с.Комсомольское

Әйтеке би ауданы әкімінің 03.04.2008 ж. № 01-30/287 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
10
ПОСПО конторының бұрынғы ғимараты
Комсомол с.
11
ХРСУ ғимараты
Қарабұтақ с.
12
Комбайн цехы
Әйке с.
13
Құрылыс аяқталмаған сауда үйі
Әйке с.
14
МТМ ғимараты
Жабасақ с.
15
МТМ қоймасы
Жабасақ с.
16
Автогараж ғимараты
Жабасақ с.
17
Сауда үйдің ғимараты
Жабасақ с.
18
№ 1, 2 астық қоймалары
Жабасақ с.
19
Бұрынғы әкімшілік үйдің ғимараты
Қарабұтақ с.
Алға ауданы
20
Бұрынғы тұрғын үйдің жер асты үйі
Алға қ. Уәлиханов көш. 16
Алға ауданы әкімінің 29.01.2008 ж. № 02-1/88 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
21
Орталық қазандық және электр цехының ғимараты
Павловка с.
22
2002 ж.ш., м/н Д 967 АР, «УАЗ-315142» автокөлігі
«Алға орталық аудандық ауруханасы» МКҚК
«Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы» ММ бастығының 23.06.2010 ж. № 1-9/2346/1-6 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
23
Апат жағдайдағы 5 қатарлы тұрғын үй ғимараты
Самбай с.
2010 ж. 01 сәуірдегі облыс әкімінің бірінші орынбасары І.Өмірзақовтың қатысуымен жедел кеңестің хаттамасы
Жай-күйі қанағаттанарлықсыз
Байғанин ауданы
24
Базар ғимараты
Қарауілкелді с.
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
Жай-күйі қанағаттанар
лық
25
Монша ғимараты
Ебейті с.
Байғанин ауданы әкімінің 20.08.2007 ж. № 02-871 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лық
Ырғыз ауданы
26
1993 ж.ш., м/н 4750 АЮА, «ВАЗ-2121» автокөлігі
«Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдармалар бөлімі» ММ
Ырғыз ауданы әкімінің 21.01.2008 ж. № 01-1/53 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
Қарғалы ауданы
27
№ 6 базаның ғимараты
Петропавловка с.
Қарғалы ауданы әкімінің 25.01.2008 ж. № 02-16/32 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
28
№ 5 бұзау сарайы
Петропавловка с.
29
Бұрынғы асхана ғимараты
Кос Истек с.
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
Жай-күйі қанағаттанар
лық
30
Бұрынғы дүкен ғимараты
Бадамша с.
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
31
Бұрынғы аурухана ғимараты
Кос Истек с.
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
32
Бос тұрған ауылдық әкімшілік ғимараты
Херсон с.

Письмо акима Айтекебийского района № 01-30/287 от 03.04.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
10
Здание бывшей конторы ПОСПО
с.Комсомольское
11
Здание ХРСУ
с.Карабутак
12
Комбайновый цех
с.Айке
13
Здание недостроенного торгового дома
с.Айке
14
Здание МТМ
с.Жабасак
15
Склад МТМ
с.Жабасак
16
Здание автогаража
с.Жабасак
17
Здание универмага
с.Жабасак
18
№ 1, 2 зерновые склады
с.Жабасак
19
Бывшее здание администрации
с.Карабутак
Алгинский район
20
Подвал бывшего жилого дома
г.Алга, ул.Валиханова, 16
Письмо акима Алгинского района № 02-1/88 от 29.01.2008 г.
Состояние неудовлетворительное
21
Здание центральной котельной и электроцеха
с.Павловка
22
Автомашина «УАЗ-315142», 2002 г.в., г/н Д 967 АР
ГККП «Алгинская областная больница»
Письмо начальника ГУ «Управление здравоохране-ния Актюбинской области» № 1-9/2346/1-6 от 23.06.2010 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
23
Аварийное здание 5-ти этажного жилого дома
с.Самбай
Протокол оперативного совещания с участием первого заместителя Акима области Умурзакова И.К. от 1 апреля 2010 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
Байганинский район
24
Здание рынка
с.Караулкельды
Выявлен в процессе инвентаризации
Состояние удовлетворит
ельное
25
Здание бани
с.Ебейти
Письмо акима Байганинско-го района № 02-871 от 20.08.2007 г.
Состояние удовлетворит
ельное
Иргизский район
26
Автомашина «ВАЗ-2121», 1993 г.в., г/н 4750 АЮА
ГУ «Иргизский районный отдел занятости и социальных программ»
Письмо акима Иргизского района № 01-1/53 от 21.01.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
Каргалинский район
27
Здание базы № 6
с.Петропавловка
Письмо акима Каргалинско-го района № 02-16/32 от 25.01.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
28
Телятник № 5
с.Петропавловка
29
Здание бывшей столовой
с.Кос Истек
Выявлен в процессе инвентаризации
Состояние удовлетворит
ельное
30
Здание бывшего магазина
с.Бадамша
Выявлен в процессе инвентаризации
31
Здание бывшей больницы
с.Кос Истек
Выявлен в процессе инвентаризации
32
Пустующее здание сельского акимата
с.Херсон

Қарғалы ауданы әкімі 29.10.2009 ж. № 09-01/375 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
Мәртөк ауданы
33
Цемент қоймасы ғимараты
Вознесеновка с.
Мәртөк ауданы әкімінің 25.01.2008 ж. № 90 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
34
Құрылыс материалдары қоймасы
35
Клубтың жертөлесі
36
Әкімшілік үйдің жертөлесі
37
Дәріхана ғимараты
38
Үй құрылысына арналған жер учаскесі
39
Пилорам ғимараты
40
Шошқа кешені
Байнассай с/о
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
Темір ауданы
41
Базар ғимараты
Кенкияқ с.
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
Жай-күйі қанағаттанар
лық
42
1993 ж.ш., м/н Д 145 BS, «ГАЗ-310290» автокөлігі
«Шұбарқұдық балалар музыка мектебі» МКҚК
Темір ауданы әкімінің 17.07.2008 ж. № 01-330 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
Ойыл ауданы
43
Комбайн жөндейтін цехтың бұрынғы ғимараты
Саралжин с.
Ойыл ауданы әкімі орынбасарының 25.01.2008 ж. № 01-2/63 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
44
Туберкулез ауруханасының ғимараты
Ойыл с.
45
Бетон базасы
Тайлақбай пункті
46
Бетон базасы
Тайлақбай пункті
47
Тұрғын үй ғимараты
Тайлақбай пункті
48
Монша ғимараты
Ойыл с.
Түгендеу жүргізу барысында анықталды
Қобда ауданы
49
Селолық клубтың ғимараты
Жарық с.
Қобда ауданы әкімі орынбасарының 28.01.2008 ж. № 59 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
50
1990 ж.ш., м/н Д 074 АК, «ГАЗ-3110» автокөлігі
«Қобда ауданы әкімінің аппараты» ММ
51
1990 ж.ш., м/н 17-87 АЮА, «ВАЗ-2104»
«Қобда ауданындағы И.Билтабанов атындағы ауылдық округі» ММ
52
1998 ж.ш., м/н Д 155 АА, «УАЗ-31512» автокөлігі
«Қобда ауданындағы Құрсай ауылдық округі» ММ
Шалқар ауданы
53
№ 90 дүкен ғимараты
Қотыртас ст.
Шалқар ауданы әкімінің 25.01.2008 ж. № 28 хаты
Жай-күйі қанағаттанар
лықсыз
54
№ 91 дүкен ғимараты
Көпмола ст.
55
Бос тұрған ғимарат
Шахты с.
56
Қосалқы шаруашылық
Бегімбет с.
57
Бос тұрған наубайхана ғимараты
Бегімбет с.
58
Әкімшілік ғимараты
Бершүгір ст.
59
2 қойма ғимараты
Шетырғыз с/о
Шалқар ауданы әкімінің 02.04.2009 ж. № 373 хаты

Письмо акима Каргалинского района № 09-01/375 от 29.10.2009 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
Мартукский район
33
Здание цементного склада
с.Вознесеновка
Письмо акима Мартукского района № 90 от 25.01.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
34
Склад строительных материалов
35
Подвал клуба
36
Подвал административного здания
37
Здание аптеки
38
Земельный участок под строительство дома
39
Здание пилорамы
40
Свинокомплекс
с/о Байнассай
Выявлен в процессе инвентаризации
Состояние неудовлетвор
ительное
Темирский район
41
Здание рынка
с.Кенкияк
Выявлен в процессе инвентариза-ции
Состояние удовлетворит
ельное
42
Автомобиль «ГАЗ-310290», 1993 г.в., г/н Д 145 BS
ГККП «Шубаркудукская детская музыкальная школа»
Письмо акима Темирского района № 01-330 от 17.07.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
Уилский район
43
Здание бывшего цеха по ремонту комбайнов
с.Саралжин
Письмо заместителя акима Уилского района № 01-2/63 от 25.01.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
44
Здание туберкулезной больницы
с.Уил
45
Бетонная база
Пункт Тайлакбай
46
Бетонная база
Пункт Тайлакбай
47
Здание дома
Пункт Тайлакбай
48
Здание бани
с.Уил
Выявлен в процессе инвентаризации
Кобдинский район
49
Здание сельского клуба
с.Жарык
Письмо заместителя акима Кобдинского района № 59 от 28.01.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
50
Автомашина «ГАЗ-3110», 1990 г.в., г/н Д 074 АК
ГУ «Аппарат Акима Кобдинского района»
51
Автомашина «ВАЗ-2104», 1990 г.в., г/н 17-87 АЮА
ГУ «Сельский округ имени И.Билтабанова Кобдинского района»
52
Автомашина «УАЗ-31512», 1998 г.в., г/н Д 155 АА
ГУ «Курсайский сельский округ»
Шалкарский район
53
Здание магазина № 90
ст.Котыртас
Письмо акима Шалкарского района № 28 от 25.01.2008 г.
Состояние неудовлетвор
ительное
54
Здание сагазина № 91
ст.Коп Мола
55
Пустующее здание
с.Шахты
56
Подсобное хозяйство
с.Бегимбет
57
Пустующее здание пекарни
с.Бегимбет
58
Здание акимата
ст.Берчогур
59
2 складских здания
с/о Шетыргыз
Письмо акима Шалкарского района № 373 от 02.04.2009 г.