Алға ауданының Алға қаласы аумағында карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақты анықтау туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 26 тамыздағы № 268 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 8 қыркүйекте № 3344 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 426 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012.11.29 № 426 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы № 344 «Өсімдіктер карантині туралы» Заңының 9-1 бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 09-13/100 ұсынысы негізінде картоп күйесі анықталған ошақтарды жою мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданының Алға қаласындағы № 23 саяжай учаскесіндегі 0,7 гектар аумағында карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақ белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясына Алға ауданы әкімімен бірлесіп картоп күйесінің таралуы ошақтарын оқшалау және жою жөнінде шаралар қабылдау ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары І.Қ.Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               Е.Сағындықов

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории города Алга Алгинского района
Постановление акимата Актюбинской области от 26 августа 2010 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 сентября 2010 года № 3344. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 29 ноября 2012 года № 426
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 29.11.2012 № 426.
В целях ликвидации выявленных очагов картофельного моля в соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года № 344 «О карантине растений», пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании представления Актюбинской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 09-13/100 от 28 июля 2010 года акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на площади 0,7 гектаров территории дачного участка № 23 города Алги Алгинского района.
2. Рекомендовать территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по Актюбинской области совместно с акимом Алгинского района принять меры по локализации и ликвидации очагов распространения картофельного моля.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Умурзакова И.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е.Сагиндиков