Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 қазандағы № 326 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 25 қазанда № 3346 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 шілдедегі № 07-01-02/255 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.07.05 № 07-01-02/255 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 23 тамыздағы № 827 және 2010 жылғы 12 қазандағы № 1053 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулыларына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3309 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 12-13 жарияланған облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"84 498 181,5" деген цифрлар "89 542 101,5" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде: салықтық түсімдер бойынша
"28 181 722" деген цифрлар "28 304 511" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"54 817 764,5" деген цифрлар "59 738 895,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"86 905 768,6" деген цифрлар "91 975 688,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"322 800" деген цифрлар "296 800" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде: қаржы активтерiн сатып алу -
"322 800" деген цифрлар "296 800" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
"5 587 105" деген цифрлар "5 533 546" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 11 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"294 899" деген цифрлар "315 928" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"538 455" деген цифрлар "536 506" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"104 709" деген цифрлар "99 913" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 14 октября 2010 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 октября 2010 года № 3346. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 5 июля 2011 года № 07-01-02/255.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом маслихата Актюбинской области от 05.07.2011 № 07-01-02/255.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 827 и от 12 октября 2010 года № 1053 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3309, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 26 января 2010 года № 12-13, следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "84 498 181,5" заменить цифрами "89 542 101,5", в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "28 181 722" заменить цифрами "28 304 511";
поступлениям трансфертов -
цифры "54 817 764,5" заменить цифрами "59 738 895,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "86 905 768,6" заменить цифрами "91 975 688,6";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "322 800" заменить цифрами "296 800", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "322 800" заменить цифрами "296 800".
2) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры "5 587 105" заменить цифрами "5 533 546".
3) в пункте 11:
в части абзаца 2:
цифры "294 899" заменить цифрами "315 928";
в части абзаца 5:
цифры "538 455" заменить цифрами "536 506";
в части абзаца 8:
цифры "104 709" заменить цифрами "99 913";
в части абзаца 9:

7 937 579
261
Облыстың білім басқармасы
4 534 052
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 250
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
14 582
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 873
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
71 874
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
195 000
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
89 592
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
50 658
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 290
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 171 500
04
9
261
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105 350
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 993
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 681 090
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 403 527
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
888 937
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 564 608
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
949 982
05
Денсаулық сақтау
18 410 097,4
2
Халықтың денсаулығын қорғау
377 234
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
377 234
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

7 937 579
261
Управление образования области
4 534 052
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
64 250
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
14 582
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
19 873
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
71 874
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
195 000
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
89 592
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
50 658
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 290
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 171 500
04
9
261
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
105 350
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
68 993
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 681 090
271
Управление строительства области
3 403 527
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
888 937
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 564 608
037
Строительство и реконструкция объектов образования
949 982
05
Здравоохранение
18 410 097,4
2
Охрана здоровья населения
377 234
253
Управление здравоохранения области
377 234
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

1 978
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
299 767
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
1 006 888
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 136 126
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 136 126
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 880 084
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
812 900
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
456 126
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
185 068
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
271 058
261
Облыстың білім басқармасы
356 774
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
356 774
2
Әлеуметтiк көмек
936 829
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
936 829
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
83 312
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
444 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 097
06
2
256
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 978
05
9
253
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
299 767
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
1 006 888
271
Управление строительства области
7 136 126
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 136 126
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 880 084
1
Социальное обеспечение
812 900
256
Управление координации занятости и социальных программ области
456 126
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
185 068
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
271 058
261
Управление образования области
356 774
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
356 774
2
Социальная помощь
936 829
256
Управление координации занятости и социальных программ области
936 829
003
Социальная поддержка инвалидов
83 312
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
444 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3 097
06
2
256
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

212 643
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 864
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
38 714
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
61 199
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
130 355
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
130 355
06
9
256
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 317
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
60 678
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 360
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 185 826
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 540 236
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 540 236
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
207 146
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

212 643
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
93 864
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
38 714
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
61 199
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
130 355
256
Управление координации занятости и социальных программ области
130 355
06
9
256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 317
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
60 678
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 360
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 185 826
1
Жилищное хозяйство
5 540 236
271
Управление строительства области
5 540 236
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
207 146
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

4 687 090
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
60 000
2
Коммуналдық шаруашылық
5 201 092
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 276 447
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
644 857
028
Елді мекендерді газдандыру
408 258
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
5 596
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
217 736
07
2
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 924 645
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 455
004
Елді мекендерді газдандыру
803 287
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 152
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
142 870
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 460 661
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
363 031
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299 740
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 718
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
735 731
3
Елді-мекендерді көркейту
444 498
271
Облыстың құрылыс басқармасы
444 498
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер

4 687 090
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
60 000
2
Коммунальное хозяйство
5 201 092
271
Управление строительства области
1 276 447
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
644 857
028
Газификация населенных пунктов
408 258
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
5 596
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
217 736
07
2
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 924 645
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
35 455
004
Газификация населенных пунктов
803 287
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 152
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
142 870
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 460 661
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
363 031
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
299 740
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
75 718
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
735 731
3
Благоустройство населенных пунктов
444 498
271
Управление строительства области
444 498
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

5 067
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
14 100
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 253
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 847
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
124 537
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
124 537
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
43 028
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 642
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 386
271
Облыстың құрылыс басқармасы
52 966
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 291
11
2
271
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 675
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
28 543
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 623
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
920
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 000
12
Көлiк және коммуникация
4 812 805
1
Автомобиль көлiгi
2 300 020
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 300 020
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 835 915
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
139 525
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 580
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 512 785
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 512 785
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 232
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
35 750
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру

5 067
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
14 100
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11 253
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 847
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
124 537
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
124 537
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
43 028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
40 642
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 386
271
Управление строительства области
52 966
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
44 291
11
2
271
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 675
272
Управление архитектуры и градостроительства области
28 543
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 623
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
920
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 000
12
Транспорт и коммуникации
4 812 805
1
Автомобильный транспорт
2 300 020
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 300 020
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 835 915
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
139 525
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
324 580
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 512 785
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 512 785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
31 232
002
Развитие транспортной инфраструктуры
35 750
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям

226 197
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
284
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
604 400
12
9
268
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 235 762
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
134 050
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар мен елді-мекендердің көшелерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
166 838
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78 272
13
Басқалар
689 479
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
52 318
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
52 318
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 368
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
950
9
Басқалар
637 161
257
Облыстың қаржы басқармасы
27 398
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
27 398
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
20 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
20 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
373 763
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
20 000
13
9
265
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
187 887
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
140 876
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
25 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

226 197
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
284
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
604 400
12
9
268
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 235 762
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
134 050
017
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
166 838
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
78 272
13
Прочие
689 479
1
Регулирование экономической деятельности
52 318
265
Управление предпринимательства и промышленности области
52 318
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
51 368
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
950
9
Прочие
637 161
257
Управление финансов области
27 398
012
Резерв местного исполнительного органа области
27 398
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
20 000
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
20 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
373 763
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
20 000
13
9
265
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
187 887
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
140 876
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
25 000
271
Управление строительства области
100 000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"