Қала әкімдігінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 1355 "2010 жылдың көктемі-күзінде 1983-1992 жылдары туған азаматтарды әскери қызметке кезекті шақыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 2906 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қазанда № 3-1-143 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімі аппаратының басшысының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 05-9/1697 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімі аппаратының басшысының 2011.07.22 № 05-9/1697 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28 бабына сәйкес, кадрлық өзгерістерге байланысты қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 1355 «2010 жылдың көктемі-күзiнде 1983-1992 жылдары туған азаматтарды әскери қызметке кезекті шақыру туралы» қаулысына (2010 жылғы 31 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3-1-137 болып тіркелген, 2010 жылғы 8 маусымдағы № 70 «Актюбинский вестник» және «Ақтөбе» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қалалық шақыру комиссиясы құрамынан Қозыбаева Қаламқас Әбдірахманқызы шығарылсын;
2) қалалық шақыру комиссиясы құрамына № 2 қалалық емхананың терапевт-дәрігері Нұрғазиева Гүлжиян Рақымғалиқызы медициналық комиссия төрайымы болып енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары С.М.Қалдығұловаға және «Ақтөбе қаласы қорғаныс iстері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемеcі бастығының міндетін уақытша атқарушы В.Глушкоға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Мұхамбетов

О внесении изменений в постановление акимата города от 17 мая 2010 года № 1355 "Об очередном призыве граждан 1983-1992 годов рождения на воинскую службу весной-осенью 2010 года"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 18 октября 2010 года № 2906. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 21 октября 2010 года № 3-1-143. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 05-9/1697
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 22.07.2011 № 05-9/1697.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», в связи с кадровыми изменениями акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 17 мая 2010 года № 1355 «Об очередном призыве граждан 1983-1992 годов рождения на воинскую службу весной-осенью 2010 года» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-137 от 31 мая 2010 года, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 70 от 8 июня 2010 года) следующие изменения:
1) вывести из состава городской призывной комиссии Козыбаеву Каламкас Абдрахмановну;
2) ввести в состав городской призывной комиссии Нургазиеву Гульжиян Рахимгалиевну - врача терапевта городской поликлиники № 2 - председателем медицинской комиссии.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города С.Калдыгулову и временно исполняющего обязанности начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» В.Глушко.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города                                А.Мухамбетов