Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 25 наурыздағы N 31-185 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2010 жылы 30 наурызда N 2047 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 1–тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 наурыздағы N 198 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" N 212 қаулысының 2-1 тармағына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне (2009 жылғы 25 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2041 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 4-5 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 19 қаңтардағы N 8 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 27-173 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, 2010 жылғы 11 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2045 нөмірімен тіркелген), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
"Кірістер" "164333266" саны "165203266" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "149755298" саны "150625298" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Облыстық бюджеттің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің басқа облыстық бюджеттермен, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерімен өзара қатынастары – 870000 мың теңге;
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындағанда, жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар іс-шаралар өткізілген жағдайда берілетін трансферттер – 870000 мың теңге" деген жолдар қосылсын.
2) "Шығындар" "161247149" саны "162117149" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алматинской области N 31-185 от 25 марта 2010 года. Зарегистрировано департаментом юстиции Алматинской области 30 марта 2010 года N 2047
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2-1 постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2010 года N 198" от 17 марта 2010 года N 212, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 декабря 2009 года за N 2041, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2010 года N 4-5 и "Жетісу" от 19 января 2010 года, внесены изменения решением Алматинского областного маслихата от 28 января 2010 года N 27-173 О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2010 года за N 2045) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "164333266" заменить на цифру "165203266", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "149755298" заменить на цифру "150625298", в том числе:
добавить строки:
"Взаимоотношения областного бюджета, бюджета городов Астаны и Алматы с другими областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы – 870000 тысяч тенге, из них:
трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения – 870000 тысяч тенге".
2) "Затраты" цифру "161247149" заменить на цифру "162117149".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

1228169
125
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне облыстық,
республикалық маңызы бар қала, астана
бюджеттерінен берілген нысаналы
трансферттер есебінен жалпы республикалық
не халықаралық маңызы бар
әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси,
экономикалық және әлеуметтік
тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен
денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және
техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар
салдарын жою үшін ағымдағы шығындарға
іс-шаралар өткізуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер

1228169
125
Целевые текущие трансферты бюджетам
районов (городов областного значения) на
текущие расходы по ликвидации последствий
чрезвычайных последствий чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих
политической, экономической и социальной
стабильности административно -
территориальной единицы, жизни и здоровью
людей, общереспубликанского либо
международного значения за счет целевых
трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы