Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 тамыздағы N 36-209 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 25 тамызда 2058 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабы 1 және 4–тармақтарына108–бабы 1–тармағына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне (2009 жылғы 25 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2041 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 4-5 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 19 қаңтардағы N 8 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 27-173, 2010 жылғы 11 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2045 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 25 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 31-185, 2010 жылғы 30 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2047 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 сәуіріндегі N 43 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 сәуіріндегі N 43 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 32-188, 2010 жылғы 22 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2049 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 мамырдағы N 54 "Жетісу" газеттерінде жарияланған және Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 16 маусымдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 34-201, 2010 жылғы 25 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2055 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 1 шілдедегі N 78 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 1 шілдедегі N 78 "Жетісу" газеттерінде жарияланған шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
"Кірістер" "168305993" саны "170305993" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алматинской области N 36-209 от 16 августа 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 августа 2010 года N 2058
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 1 и 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 декабря 2009 года за N 2041, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2010 года N 4-5 и "Жетісу" от 19 января 2010 года N 8, внесены изменения решениями Алматинского областного маслихата от 28 января 2010 года N 27-173 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2010 года за N 2045, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 марта 2010 года N 32 и "Жетісу" от 11 марта 2010 года N 32, от 25 марта 2010 года N 31-185 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 марта 2010 года за N 2047, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 апреля 2010 года N 43 и "Жетісу" от 6 апреля 2010 года N 43, от 12 апреля 2010 года N 32-188 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2010 года за N 2049, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 мая 2010 года N 54 и "Жетісу" от 29 апреля 2010 года N 52 и от 16 июня 2010 года N 34-201 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 июня 2010 года за N 2055, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 1 июля 2010 года N 78 и "Жетісу" от 1 июля 2010 года N 78) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "168305993" заменить на цифру "170305993", в том числе:

"салықтық түсімдер бойынша" "15359541" саны "17359541" санына ауыстырылсын;
"Шығындар" "165631236" саны "167537649" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "5273616" саны "5367203" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "5273616" саны "5367203" санына ауыстырылсын;
5-тармақтағы:
"221476" саны "642962" санына ауыстырылсын;
төмендегідей жолмен толықтырылсын:
"мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекемелерді күрделі жөндеуге - 421486 мың теңге";
9-тармақтағы:
"544670" саны "465560" санына ауыстырылсын;
"62593" саны "80168" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"6219435" саны "6273758" санына ауыстырылсын;
19-тармақтағы:
"3115032" саны "3141703" санына ауыстырылсын;
20-тармақтағы:
"200000" саны "205000" санына ауыстырылсын;
28-тармақтағы:
"441344" саны "448937" санына ауыстырылсын;
29-тармақтағы:
"4669504" саны "4558104" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Мырзағалиев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Алматы облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2010 жылғы 16 тамыз
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 16 тамыздағы "Алматы
облыстық мәслихатының 2010 жылғы
9 желтоқсандағы "Алматы облысының
2010-2012 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы"
N 26-162 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 36-209 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2010-2012 жылдарға
арналған облыстық бюджеті
туралы" N 26-162 шешіміне
бекітілген 1-қосымша
Алматы облысының 2010 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

"налоговые поступления" цифру "15359541" заменить на цифру "17359541".
2) "Затраты" цифру "165631236" заменить на цифру "167537649".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "5273616" заменить на цифру "5367203", в том числе:
приобретение финансовых активов цифру "5273616" заменить на цифру "5367203".
в пункте 5:
цифру "221476" заменить на цифру "642962";
дополнить строкой следующего содержания:
"капитальный ремонт детских дошкольных учреждений – 421486 тысяч тенге".
в пункте 9:
цифру "544670" заменить на цифру "465560";
цифру "62593" заменить на цифру "80168".
в пункте 18:
цифру "6219435" заменить на цифру "6273758".
в пункте 19:
цифру "3115032" заменить на цифру "3141703".
в пункте 20:
цифру "200000" заменить на цифру "205000".
в пункте 28:
цифру "441344" заменить на цифру "448937".
в пункте 29:
цифру "4669504" заменить на цифру "4558104".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       М. Мырзагалиев
Секретарь
областного маслихата                       А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Алматинской области                        Сатыбалдина Нафиса Тулековна
16 августа 2010 года
Приложение 1
утвержденное решением
маслихата Алматинской области
от 16 августа 2010 года N 36-209
"О внесении изменений и дополнений
в решение Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2010 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
35500
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін
7783
2
Қаржылық қызмет
179349
257
Облыстың қаржы басқармасы
179349
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90721
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
51765
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
11000
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
5250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20613
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
135189
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
135189
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121510
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
13679
02
Қорғаныс
1190894
1
Әскери мұқтаждар
24590
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
24590
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16243
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
8347
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1166304
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
799652
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27479
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
8442
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
309610
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
454121
271
Облыстың құрылыс басқармасы
366652
036
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
366652
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4543564
1
Құқық қорғау қызметi
4543564

005
Материально-техническое оснащение государственных органов
35500
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
7783
2
Финансовая деятельность
179349
257
Управление финансов области
179349
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
90721
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
51765
009
Организация приватизации коммунальной собственности
11000
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
5250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20613
5
Планирование и статистическая деятельность
135189
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
135189
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
121510
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
13679
02
Оборона
1190894
1
Военные нужды
24590
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
24590
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16243
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
8347
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1166304
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
799652
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
27479
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
8442
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
309610
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
454121
271
Управление строительства области
366652
036
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
366652
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4543564
1
Правоохранительная деятельность
4543564

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4543564
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3759743
002
Медициналық айықтырғыштардың және медициналық айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын полиция бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру
23703
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2500
006
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
62277
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарықтандыру
608466
012
Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшалау, бейімдеуді және оңалтуды ұйымдастыру
28157
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
56321
016
"Мак" операциясын өткізу
2397
04
Бiлiм беру
25672434
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
906757
261
Облыстың білім беру басқармасы
906757
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
906757
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3795798
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1125211
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
951274
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
173937
261
Облыстың білім беру басқармасы
2670587
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
685578
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
483205
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
943505
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286790
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
271509
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4160793
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
124426
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4543564
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3759743
002
Организация работы медвытрезвителей и подразделений полиции, организующих работу медвытрезвителей
23703
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2500
006
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
62277
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
608466
012
Организация временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних
28157
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
56321
016
Проведение операции "Мак"
2397
04
Образование
25672434
1
Дошкольное воспитание и обучение
906757
261
Управление образования области
906757
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
906757
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3795798
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1125211
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
951274
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
173937
261
Управление образования области
2670587
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
685578
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
483205
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
943505
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286790
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений начального, основного, среднего и общего среднего образования
271509
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4160793
253
Управление здравоохранения области
124426
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования

124426
261
Облыстың білім беру басқармасы
4036367
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4036367
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
789150
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23240
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
23240
261
Облыстың білім беру басқармасы
765910
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
203422
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
562488
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
16019936
261
Облыстың білім беру басқармасы
9153398
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51733
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9893
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3942
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
86410
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
366416
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
100627
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
120153
014
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық жарақтандыруы
980
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
753100
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378084
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7097306
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

124426
261
Управление образования области
4036367
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4036367
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
789150
253
Управление здравоохранения области
23240
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
23240
261
Управление образования области
765910
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
203422
060
Подготовка и переподготовка кадров
562488
9
Прочие услуги в области образования
16019936
261
Управление образования области
9153398
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
51733
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
9893
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
3942
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
86410
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
366416
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
100627
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
120153
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
753100
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
378084
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
167404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7097306
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

197302
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
384000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17275
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
384054
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
207905
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
712462
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
712462
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

197302
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
384000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17275
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
384054
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
207905
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
712462
256
Управление координации занятости и социальных программ области
712462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

61319
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3115
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
100000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
548028
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23735910
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11326946
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11326946
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
537727
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
9597000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
606219
2
Коммуналдық шаруашылық
12408964
271
Облыстың құрылыс басқармасы
205000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
205000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
12203964
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98767
002
Ақпараттық жүйелер құру
60000
004
Елді мекендерді газдандыру
574750
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2428
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3141703
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2146213
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

61319
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
3115
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
100000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
548028
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23735910
1
Жилищное хозяйство
11326946
271
Управление строительства области
11326946
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
537727
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9597000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
606219
2
Коммунальное хозяйство
12408964
271
Управление строительства области
205000
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
205000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
12203964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
98767
002
Создание информационных систем
60000
004
Газификация населенных пунктов
574750
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2428
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3141703
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2146213
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

804052
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1537587
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1037848
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
43700
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2171992
114
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
321695
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
263229
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5890681
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1185504
262
Облыстың мәдениет басқармасы
806222
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19699
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
232653
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
155879
007
Театр және музыка өнерін қолдау
225562
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
980
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
171449
271
Облыстың құрылыс басқармасы
379282
016
Мәдениет объектілерін дамыту
379282
2
Спорт
3561159
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1515793
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31155
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
77404
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1406254
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
980
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2045366
017
Спорт объектілерін дамыту
2045366
3
Ақпараттық кеңiстiк

804052
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1537587
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1037848
108
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов
43700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2171992
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
321695
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
263229
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5890681
1
Деятельность в области культуры
1185504
262
Управление культуры области
806222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
19699
003
Поддержка культурно-досуговой работы
232653
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
155879
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
255562
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
171449
271
Управление строительства области
379282
016
Развитие объектов культуры
379282
2
Спорт
3561159
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1515793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
31155
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
77404
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1406254
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
271
Управление строительства области
2045366
017
Развитие объектов спорта
2045366
3
Информационное пространство

29773
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128332
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6408
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары жөнiндегi өзге де қызметтер
7126868
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5053768
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
3869703
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
902354
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266377
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
15334
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2073100
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1382067
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
691033
10
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
842231
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
842231
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
30673
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29363
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1310
271
Облыстың құрылыс басқармасы
545865
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

29773
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
128332
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
6408
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7126868
255
Управление сельского хозяйства области
5053768
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
3869703
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
902354
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
266377
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15334
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2073100
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1382067
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
691033
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
842231
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
842231
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
30673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
29363
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
1310
271
Управление строительства области
545865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

45443
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1140
050
Төтенше жағдайлар нәтижесінде зардап шеккен әлеуметтік сала объектілерін және азаматтардың тұрғын үйлерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
12000
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7000
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
480282
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
265693
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22722
003
Ақпараттық жүйелер құру
20000
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3150
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210926
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8895
12
Көлiк және коммуникация
7441526
1
Автомобиль көлiгi
4316891
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4316891
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4204104
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
112787
4
Әуе көлiгi
225566
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
225566
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
225566
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2899069
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2899069
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26615
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
354000
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1743
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау

45443
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1140
050
Мероприятия по восстановлению объектов социальной сферы и жилья граждан пострадавших в результате чрезвычайных ситуаций
12000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7000
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
480282
272
Управление архитектуры и градостроительства области
265693
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22722
003
Создание информационных систем
20000
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
3150
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
210926
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
8895
12
Транспорт и коммуникации
7441526
1
Автомобильный транспорт
4316891
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4316891
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4204104
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
112787
4
Воздушный транспорт
225566
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
225566
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
225566
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2899069
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2899069
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
26615
002
Развитие транспортной инфраструктуры
354000
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
1743
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

1249834
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
798399
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
382425
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен берілген нысаналы трансферттер есебінен жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар салдарын жою үшін даму шығындарына іс-шаралар өткізу
33053
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53000
13
Басқалар
1864928
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
79342
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
79342
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58342
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін даму нысаналы трансферттер
20000
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
11900
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
11900
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
11900
9
Басқалар
1773686
257
Облыстың қаржы басқармасы
291559
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
291559
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
973327
014
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
457097
015
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
475593

1249834
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
798399
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
382425
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
33053
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
53000
13
Прочие
1864928
1
Регулирование экономической деятельности
79342
265
Управление предпринимательства и промышленности области
79342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
58342
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
1000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
20000
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
11900
265
Управление предпринимательства и промышленности области
11900
011
Поддержка предпринимательской деятельности
11900
9
Прочие
1773686
257
Управление финансов области
291559
012
Резерв местного исполнительного органа области
291559
265
Управление предпринимательства и промышленности области
973327
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
457097
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
475593

50000
142503
18
Талдықорған қ.
220680
220680
19
Текелі қ.
2000
2000
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 16 тамыздағы "Алматы
облыстық мәслихатының 2010 жылғы
9 желтоқсандағы "Алматы облысының
2010-2012 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы"
N 26-162 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 36-209 шешіміне
7-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
15-қосымша
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға аудандық және
қалалық бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттерінің
сомасын бөлу
N рн
Аудан (облыстық мәні
бар қала)
атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы
205000
1
Қарасай
200000
2
Талдықорған қ.
5000
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 16 тамыздағы "Алматы
облыстық мәслихатының 2010 жылғы
9 желтоқсандағы "Алматы облысының
2010-2012 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы"
N 26-162 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 36-209 шешіміне
8-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
19-қосымша
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын жүзеге асыру аясында аудандық және қалалық
бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің
сомасын бөлу
(мың теңге)
N рн
Аудан
(облыс-
тық мәні
бар
қала)
атауы
Барлығы
Білім беру объектілерін
күрделі жөндеу
Елді мекендерді
аббаттандыру және
көгалдандыру
соның ішінде
соның ішінде
республика-
лық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
республика-
лық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
1
Ақсу

50000
142503
18
г.Талдыкорган
220680
220680
19
г.Текели
2000
2000
Приложение 7
утвержденное решением
маслихата Алматинской области
от 16 августа 2010 года N 36-209
"О внесении изменений и дополнений
в решение Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Приложение 15
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на
развитие объектов коммунального хозяйства за счет средств
областного бюджета
N пп
Наименование района
(города областного
значения)
Сумма
(тыс.тенге)
Всего
205000
1
Карасайский
200000
2
г.Талдыкорган
5000
Приложение 8
утвержденное решением
маслихата Алматинской области
от 16 августа 2010 года N 36-209
"О внесении изменений и дополнений
в решение Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Приложение 19
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов в рамках реализации стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
(тыс.тенге)
N
Наименование
Всего
Капитальный, текущий
ремонт объектов
образования
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
за счет средств:
за счет средств:
республи-
канского
бюджета
област-
ного бюджета
республи-
канского
бюджета
областного
бюджета
1
Аксуский