Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 08 қазандағы N 142 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 19 қарашада 2061 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2012.01.13 N 3 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6 бабындағы 2 тармақтың 8) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық бюджет есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жол картасы" бағыты бойынша республикалық ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Алматы облысының білім басқармасы (Л. Базарқұлова) Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасымен (Н. Сатыбалдина) бірлесе отырып, техникалық және кәсіптік білім беретін мекемелерінің 2010-2011 оқу жылына арналып бекітілген қабылдау жоспарына сәйкес қаржыландару жоспарын үйлестірсін.
4. Алматы облысының білім басқармасы (Л. Базарқұлова) техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік тапсырысын орындалуын қамтамасыз етсін.
5. Алматы облысы әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 1 қыркүйектегі "Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" N 143 қаулысының күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізбесінде 2009 жылдың 9 қыркүйектегі N 2038 тіркелген, 2009 жылдың 20 қазандағы "Жетісу" газетінің 117 және "Огни Алатау" газетінің 136 номерлерінде жарияланған).
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Мұқановқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыс әкімдігінің 2010 жылғы
08 қазандағы "Техникалық және
кәсіптік, орта білімнен
кейінгі білімі бар мамандарды
даярлаудың 2010-2011 оқу
жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысын бекіту
туралы" N 142 қаулысына
1 қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар
мамандарды даярлауға 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
N р/с
Оқу орындары, кодтар,
кәсібі мен мамандықтары
Оқушылар
саны
Язык
обучения
Срок
обучения
Профессиональный лицей N 1 г.Талдыкоргана
1.
0502012 "Аппаратура жөндеу
және қызмет көрсету
радиомеханигі (радио,
теле-, аудио-, бейне-"
25
орысша
2 жыл 10 ай
2.
0506012 "Шаш үлгілерін
жасаушы"
25
орысша
2 жыл 10 ай
3.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
қазақша
2 жыл 10 ай
4.
1211062 "Тігінші"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл 10 ай
10 ай
5.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл 10 ай
Барлығы:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 08 октября 2010 года N 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2010 года за N 2061. Утратило силу - Постановлением акимата Алматинской области от 13 января 2012 года N 3
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Алматинской области от 13.01.2012 N 3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год, финансируемый за счет областного бюджета согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год по направлениям "Дорожной карты", финансируемый за счет республиканских целевых текущих трансфертов согласно приложению 2.
3. Управлению образования Алматинской области (Базаркулова Л.Т.) совместно с управлением экономики и бюджетного планирования Алматинской области (Сатыбалдина Н.Т.) привести в соответствие план финансирования организаций технического и профессионального образования согласно утвержденного плана приема на 2010-2011 учебный год.
4. Управлению образования Алматинской области (Базаркулова Л.Т.) обеспечить реализацию государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2010-2011 учебный год.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 1 сентября 2009 года N 143 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2009-2010 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 сентября 2009 года N 2038 и опубликовано 20 октября 2009 года в газетах "Жетісу" N 117 и "Огни Алатау" N 136).
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Муканова С.М.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Приложение 1 к постановлению
акимата области "Об утверждении
государственного образовательного
заказа на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным,
послесредним образованием
на 2010-2011 учебный год"
от 08 октября 2010 года N 142
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным, послесредним
образованием на 2010-2011 учебный год
N п/п
Учебные заведения, коды,
профессии и специальности
Количество
учащихся
Язык
обучения
Срок
обучения
Профессиональный лицей N 1 г.Талдыкоргана
1.
0502012
"Радиомеханик по
ремонту и обслуживанию
аппаратуры (радио-,теле-,
аудио-, видео-)"
25
русский
2 года
10 месяцев
2.
0506012
"Парикмахер-модельер"
25
русский
2 года
10 месяцев
3.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
казахский
2 года
10 месяцев
4.
1211062
"Портной"
50
русский – 25
казахский – 25
2 года
10 месяцев
10 месяцев
5.
1304012
"Оператор
электронно-вычислительных
машин"
50
казахский – 25
русский – 25
2 года
10 месяцев
Всего: