2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30-3 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 22 желтоқсанда 1766 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 520 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 530 414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 175 343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 105 714 500 мың теңге;
2) шығындар –117 653 149 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 75 494 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 736 744 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 661 250 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 875 971 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 775 971 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 084 357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 084 357 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.02.21 № 31-2; 2011.03.15 № 32-4; 2011.04.14 № 34-2; 2011.04.25 № 35-2; 2011.06.29 № 37-4; 2011.08.18 № 38-2; 2011.10.28 № 40-2; 2011.12.14 № 42-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін субвенция мөлшері 35 703 637 мың теңге сомасында белгіленсін:
Байзақ ауданына – 3 179 952 мың теңге;
Жамбыл ауданына – 3 114 102 мың теңге;
Жуалы ауданына – 2 901 897 мың теңге;
Қордай ауданына – 3 865 447 мың теңге;
Меркі ауданына – 3 010 172 мың теңге;
Мойынқұм ауданына – 1 642 708 мың теңге;
Сарысу ауданына – 2 546 424 мың теңге;
Талас ауданына – 2 332 906 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына – 2 394 364 мың теңге;
Шу ауданына – 3 419 622 мың теңге;
Тараз қаласына – 7 296 043 мың теңге.
3. “Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес 2011-2013 жылдары облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

Об областном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 30-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 декабря 2010 года за номером 1766
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» от 29 ноября 2010 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 520 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 530 414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 175 343 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105 714 500 тысяча тенге;
2) затраты – 117 653 149 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 75 494 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 736 744 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 661 250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 875 971 тысяча тенге:
приобретение финансовых активов – 775 971 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 084 357 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 084 357 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 21.02.2011 № 31-2; от 15.03.2011 № 32-4; от 14.04.2011 № 34-2; от 25.04.2011 № 35-2; 29.06.2011 № 37-4; 18.08.2011 № 38-2; 28.10.2011 № 40-2; 14.12.2011 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской и районные бюджеты в сумме 35 703 637 тысяч тенге:
Байзакскому району – 3 179 952 тысячи тенге;
Жамбылскому району – 3 114 102 тысячи тенге;
Жуалынскому району – 2 901 897 тысяч тенге;
Кордайскому району – 3 865 447 тысяч тенге;
Меркенскому району – 3 010 172 тысячи тенге;
Мойынкумскому району – 1 642 708 тысячи тенге;
Сарысускому району – 2 546 424 тысячи тенге;
Таласскому району – 2 332 906 тысяч тенге;
району Т.Рыскулова – 2 394 364 тысячи тенге;
Шускому району – 3 419 622 тысячи тенге;
городу Тараз – 7 296 043 тысячи тенге.
3. В соответствии со статьей-18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на 2011-2013 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из областного бюджета, работающим в сельской местности в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеуге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға жалақыны ішінара субсидиялауға, жұмыспен қамту орталықтарын құруға.
Ескерту. 4-тармаққа толықтыру енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.03.15 № 32-4 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
5. 2011 жылға көзделген республикалық бюджет қаражаты есебінен өңірлерде «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы» шеңберінде аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне жастар практикасын ұйымдастыруға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
6. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет және облыстық бюджет қаржысы есебінен:
ауылдық (селолық) елді мекендерді, қалаларды ауыз сумен жабдықтау
объектілерін салуға және реконструкциялауға;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.
Ескерту. 6-тармаққа толықтыру енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.03.15 № 32-4 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

4. В областном бюджете на 2011 год бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на установление доплаты за организацию производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 на частичное субсидирование заработной платы, создание центров занятости.
Сноска. Пункт 4 с дополнениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 15.03.2011 № 32-4 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. В областном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты на создание молодежной практики в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020», распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
6. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз целевые трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
на строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения аульных (сельских) населенных пунктов, городов;
на строительство и реконструкцию объектов образования;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилого фонда;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Пункт 6 с дополнениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 15.03.2011 № 32-4 (вводится в действие с 01.01.2011).

7. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің кредиттері есебінен тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға сыйақының нөлдік ставкасы бойынша, ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға аудандар мен Тараз қаласының бюджеттерін кредиттеуге берілетін сомалар Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
8. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы және даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

7. В областном бюджете на 2011 год за счет кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены средства на кредитование по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья, на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
8. В областном бюджете на 2011 год за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

9. Облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 108 789 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 40-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
10. 2011 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат                          Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Ә. БЕГІМБЕТОВ                              Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облысы мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.12.14 № 42-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области в объеме 108 789 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 28.10.2011 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год, согласно приложению-4.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата
А. БЕГИМБЕТОВ
Секретарьобластного маслихата
А. АСИЛЬБЕКОВ
Приложение - 1
к решению Жамбылского областного маслихата
№ 30-3 от 13 декабря 2010 года
Областной бюджет на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в новой редакции внесенной решением Жамбылского областного маслихата от 14.12.2011 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

839
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
24 708
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 357
04
Бiлiм беру
16 666 329
261
Облыстың білім басқармасы
1 772 784
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 374 079
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
398 705
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 800 943
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 479 159
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 784
261
Облыстың білім басқармасы
1 974 622
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 196 559
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
512 489
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 100
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 474
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
281 671
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
281 671
261
Облыстың білім басқармасы
3 017 041
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 912 805
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
72 523
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
31 713
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
62 805
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
62 805
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
110 834
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
110 834
261
Облыстың білім басқармасы

839
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
24 708
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 357
04
Образование
16 666 329
261
Управление образования области
1 772 784
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 374 079
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
398 705
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 800 943
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 479 159
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 784
261
Управление образования области
1 974 622
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 196 559
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
512 489
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 100
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
143 474
253
Управление здравоохранения области
281 671
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
281 671
261
Управление образования области
3 017 041
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 912 805
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
72 523
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
31 713
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
62 805
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
62 805
253
Управление здравоохранения области
110 834
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
110 834
261
Управление образования области

707 174
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
62 815
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшіноқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
613 235
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
3 124
261
Облыстың білім басқармасы
2 021 402
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 253
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 291
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40 814
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
139 107
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
133 532
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
33 899
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 900
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 942
029
Әдістемелік жұмыс
26 716
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
165 413
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 783
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 145 752
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 917 053
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
3 084 007
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 632 540
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

707 174
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
62 815
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
613 235
060
Подготовка и переподготовка кадров
3 124
261
Управление образования области
2 021 402
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
70 253
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 291
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
40 814
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
139 107
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
133 532
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
33 899
013
Капитальные расходы государственных органов
3 900
023
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
98 942
029
Методическая работа
26 716
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
165 413
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
157 783
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 145 752
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 917 053
009
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 084 007
010
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 632 540
011
Строительство и реконструкция объектов образования

39 165
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
62 787
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
9 345
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 867 047
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 720
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 288 073
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 288 073
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 089 563
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 178 101
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
540 191
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
353 916
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
92 243
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
191 751
261
Облыстың білім басқармасы
458 384
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
433 401
037
Әлеуметтік сауықтандыру
24 983
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
47 077
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
47 077
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
167 954
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
167 954
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
237 172
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 015
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 361
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 006
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
140 163
038
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
8 627
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
875
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту

39 165
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
62 787
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
9 345
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 867 047
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
33 720
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 288 073
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 288 073
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 089 563
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 178 101
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
540 191
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
353 916
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
92 243
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
191 751
261
Управление образования области
458 384
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
433 401
037
Социальная реабилитация
24 983
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
47 077
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
47 077
256
Управление координации занятости и социальных программ области
167 954
003
Социальная поддержка инвалидов
167 954
256
Управление координации занятости и социальных программ области
237 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 015
007
Капитальные расходы государственных органов
5 361
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 006
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
140 163
038
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
8 627
265
Управление предпринимательства и промышленности области
875
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020

875
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 810 028
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 857 329
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
65 111
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
950 000
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
236 218
063
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
20 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
26 527
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
26 527
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 758 393
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 178
004
Елді мекендерді газдандыру
1 942 749
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 707
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік- коммуникациялық инфрақурылында дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға арналған нысаналы трансферттері
50 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
859 080
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
443 004
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
649 670
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
766 005
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

875
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 810 028
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 857 329
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
65 111
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
950 000
049
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
236 218
063
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
20 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
26 527
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
26 527
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 758 393
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
44 178
004
Газификация населенных пунктов
1 942 749
005
Капитальные расходы государственных органов
3 707
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50 000
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
859 080
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
443 004
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
649 670
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
766 005
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

608
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
608
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
267 411
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 954
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
66 157
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 300
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
50 000
09
Отын- энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
51 047
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
51 047
007
Жылу- энергетикалық жүйені дамыту
51 047
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9 309 996
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 563 980
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 694
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
194 734
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
6420
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
491 146
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
332 770
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
14 017
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
121 960
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
874 146
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
8 842
031
Ауыл шаруашығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
386 759
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 492
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
318 195
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
318 195
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
374 347
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
48 000
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру

608
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
608
263
Управление внутренней политики области
267 411
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
145 954
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
66 157
005
Капитальные расходы государственных органов
5 300
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
51 047
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
51 047
007
Развитие теплоэнергетической системы
51 047
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9 309 996
255
Управление сельского хозяйства области
2 563 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
84 694
002
Поддержка семеноводства
194 734
003
Капитальные расходы государственных органов
6 420
010
Государственная поддержка племенного животноводства
491 146
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
332 770
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
14 017
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
121 960
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
874 146
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
8 842
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
386 759
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
48 492
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
318 195
033
Развитие объектов сельского хозяйства
318 195
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
374 347
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
48 000
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем

6 173 964
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 643 381
039
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
73 424
040
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 457 159
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
119 299
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
100 741
046
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
18 558
13
Басқалар
1 940 231
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
84 981
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 981
002
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
5 000
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
131 280
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
131 280
257
Облыстың қаржы басқармасы
108 789
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
108 789
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
100 697
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 697
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
387 690
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
263 160
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
75 000
016
«Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
49 530
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 126 794
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 594
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 710
058
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 010 490
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

6 173 964
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 643 381
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
73 424
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
2 457 159
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
119 299
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально - значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
100 741
046
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
18 558
13
Прочие
1 940 231
265
Управление предпринимательства и промышленности области
84 981
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
79 981
002
Капитальные расходы государственных органов
5 000
256
Управление координации занятости и социальных программ области
131 280
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
131 280
257
Управление финансов области
108 789
012
Резерв местного исполнительного органа области
108 789
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
100 697
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
100 697
265
Управление предпринимательства и промышленности области
387 690
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
263 160
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
75 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
49 530
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 126 794
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
100 594
003
Капитальные расходы государственных органов
5 710
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 010 490
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

105 963
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолға талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
60 644
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
1 717
010
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
572
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4 044
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
87 385
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 385
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 000
02
Қорғаныс
158 336
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
33 561
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
27 317
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
6 244
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
124 775
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 914
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
445
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
14 783
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
74 633
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 886 001
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3 886 001
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 508 737
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
752
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
212 752
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
29 306
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
11 048
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
109 606
019
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
10 621
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 179
04
Бiлiм беру
16 721 750
261
Облыстың білім басқармасы
1 050 039
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

105 963
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
60 644
009
Организация приватизации коммунальной собственности
1 717
010
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
572
013
Капитальные расходы государственных органов
4 044
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
87 385
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
77 385
005
Капитальные расходы государственных органов
10 000
02
Оборона
158 336
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
33 561
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
27 317
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
6 244
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
124 775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
34 914
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
445
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
14 783
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
74 633
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 886 001
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3 886 001
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 508 737
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
752
006
Капитальные расходы государственных органов
212 752
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
29 306
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
11 048
015
Организация содержания служебных животных
109 606
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
10 621
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 179
04
Образование
16 721 750
261
Управление образования области
1 050 039
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

98 942
029
Әдістемелік жұмыс
6 192
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
735 278
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 021 738
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 129 189
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
4 864 988
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 027 561
05
Денсаулық сақтау
24 708 774
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
232 460
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
232 460
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
314 233
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
145 019
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
168 184
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 361 389
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 123 582
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
112 299
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
448 017
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
170 341
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
96 014
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
244 010
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
1 152 624
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
14 502
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 132 444
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету

98 942
029
Методическая работа
6 192
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
122 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
735 278
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 021 738
009
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 129 189
010
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 864 988
011
Строительство и реконструкция объектов образования
1 027 561
05
Здравоохранение
24 708 774
253
Управление здравоохранения области
232 460
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
232 460
253
Управление здравоохранения области
314 233
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
145 019
007
Пропаганда здорового образа жизни
168 184
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 030
253
Управление здравоохранения области
6 361 389
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 123 582
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
112 299
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
448 017
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
170 341
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
96 014
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
244 010
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 152 624
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
14 502
253
Управление здравоохранения области
10 132 444
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

71 543
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 539 616
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 211 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
625 000
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 974 845
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 248
004
Елді мекендерді газдандыру
771 437
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
458
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 427 485
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
143 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
584 217
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 353 771
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 964 751
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
389 020
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 906 551
262
Облыстың мәдениет басқармасы
559 135
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 563
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
54 202
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
197 976
007
Театр және музыка өнерін қолдау
275 394
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 515 562
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 019
003
Облыс деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
34 995
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 442 548
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
935 000
028
Спорт объектілерін дамыту
935 000
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы

71 543
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 539 616
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 211 000
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
625 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 974 845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
48 248
004
Газификация населенных пунктов
771 437
005
Капитальные расходы государственных органов
458
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 427 485
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
143 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
584 217
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 353 771
050
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 964 751
051
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
389 020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 906 551
262
Управление культуры области
559 135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
31 563
003
Поддержка культурно-досуговой работы
54 202
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
197 976
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
275 394
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 515 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
38 019
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
34 995
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 442 548
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
935 000
028
Развитие объектов спорта и туризма
935 000
259
Управление архивов и документации области