Қала паркінің, көшесінің атын өзгерту және көшесіне жаңа атау беру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 30 наурыздағы N 297 Қаулысы және Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 27-6 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірінде 101 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабының 4) тармақшасы негізінде Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тараз қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Жеңіс» паркінің аты Кеңес Одағының Батыры Бауыржан Момышұлы атындағы «Жеңіс» паркі болып өзгертілсін.
2. Шота Руставели көшесі Мұқаш Қойшыбековтің есіміне өзгертілсін.
3. «Арай» алқабындағы жаңа көшелердің біріне Шота Руставелидің есімі берілсін.
4. Осы нормативтік құқықтық акт Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Тараз қалалық
Е.Астаев                                   мәслихат хатшысы
Ө.Байшығашев
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж.Бөлекбаев

О переименовании парка, улицы и присвоении нового наименования улице города
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 30 марта 2010 года N 297 и Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 31 марта 2010 года N 27-6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 23 апреля 2010 года за номером 101
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать парк «Жеңіс» в парк «Жеңіс» имени Героя Советского Союза Бауржана Момышулы.
2. Переименовать улицу Шота Руставели в улицу Мукаша Койшибекова.
3. Присвоить имя Шота Руставели одной из новых улиц в массиве «Арай».
4.Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                      Секретарь городского маслихата
Е.Астаев                         У. Байшигашев
Председатель сессии
городского маслихата                       Ж.Болекбаев