Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 33-20 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қарашаның 116 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 11-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Тараз қалалық мәслихатының 28.03.2013 № 11-11 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 30 сентября 2010 года № 33-20. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 11 ноября 2010 года за номером 116. Утратило силу решением Таразского городского маслихата от 28 марта 2013 года № 11-11
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата от 28.03.2013 № 11-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңы 36-бабының 6 тармағына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1.Тараз қаласындағы біржолғы талондардың құны:
1) қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін 1 қосымшаға;
2) базар аумағындағы дүңгiршектердегi, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткiзу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөнiндегi қызметтердi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсiпкерлер мен заңды тұлғалар үшін 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан  от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) городской маслихат РЕШИЛ:
1.Установить стоимость разовых талонов:
1) для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1;
2) для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальным предпринимателям и юридическим лицам, осуществляющие деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 2.

2. «Бір жолғы талондар құнының ставкаларын белгілеу туралы» 2006 жылғы 30 наурыздағы № 20-7 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-27 болып тіркелген, 2006 жылдың 21 сәуірінде № 31 «Жамбыл-Тараз» газетінде жарияланған) Тараз қалалық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың                        Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Мырзалиев                               Ө. Байшығашев

2. Признать утратившими силу решения Таразского городского маслихата от 30 марта 2006 года № 20-7 «Об установлении ставок стоимости разовых талонов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-27, опубликовано 21 апреля 2006 года в газете «Жамбыл-Тараз» № 31)
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии                        Секретарь
городского маслихата                       городского маслихата
С. Мырзалиев                               У. Байшигашев
Приложение № 1
к решению Таразского городского маслихата