2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда N 36-3 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсан 118 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет,тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17 461 448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 140 631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 172 625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 829 160 мың теңге;
трансферттер түсімі - 12 319 032 мың теңге;
2) шығындар - 17 477 346 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -15 898 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
15 898 мың теңге:
қарыздар түсімі - 512 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 55 3000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 56 898 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Тараз қалалық мәслихатының 2011.03.30 № 38-6; 2011.04.28 № 39-3; 2011.11.04 № 44-3; 2011.12.14 № 45-7 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. Жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 2011 жылға арналған түсімдердің жалпы сомасы 30 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. 2011 жылға 7296043 мың теңге мөлшерінде субвенция орнатылсын.
4. 2011 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 10 500 мың теңге сомасындағы мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Тараз қалалық мәслихатының 2011.03.30 № 38-6; 2011.11.04 № 44-3(2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2010 года № 36-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 29 декабря 2010 года за номером 118. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1)доходы - 17 461 448 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 140 631 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 172 625 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -829 160 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12 319 032 тысяч тенге;
2)затраты -17 477 346 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета - -15 898 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
15 898 тысяч тенге:
поступление займов - 512 000 тысяч тенге;
погашение займов - 553 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 56 898 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Таразского  городского маслихата от 30.03.2011 № 38-6; 28.04.2011 № 39-3; 26.08.2011 № 41-3; 04.11.2011 № 44-3; 14.12.2011 № 45-7 (вводится в действие с 01.01.2011).
2.Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 30 процентов.
3.Установить субвенцию на 2011 год в размере 7 296 043 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв акимата города на 2011 год в 10 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Таразского  городского маслихата от 30.03.2011 № 38-6; от 04.11.2011 № 44-3 (вводится в действие с 01.01.2011).

5. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процессіне секвестрлеуге жатпайтын бюджет бағдарламаларының тізбесі 5 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Тараз қаласы бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі 6 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов городского бюджета на 2011 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год согласно приложению 5.
7. Утвердить объем поступлений в бюджет города Тараза от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения согласно приложению 6.

8. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Қ. Болысбаев                               Ө.Байшығашев
Тараз қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Тараз қалалық мәслихатының  2011.12.14 № 45-7 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

8. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
К. Болысбаев                               У.Байшигашев
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата № 36-3 от 23 декабря 2010 года
Бюджет города Тараза на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Таразского городского маслихата от 14.12.2011 № 45-7 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

110516
017
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
2850
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
219000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
220410
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
72000
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
72000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3423
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2280
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1143
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
71598
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
71598
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11500
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3500
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19865
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19865
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
42024
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32024
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
10000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
46645
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13705
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9058
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4307
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
340
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
29204
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29204
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3736
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3736
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46617
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
46617
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

110516
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
2850
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
219000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
220410
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
72000
003
Поддержка культурно-досуговой работы
72000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3423
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2280
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1143
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
71598
006
Функционирование районных (городских) библиотек
71598
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11500
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
8000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
3500
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
19865
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
42024
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32024
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
10000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
46645
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9058
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4307
006
Организация санитарного убоя больных животных
340
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29204
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29204
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3736
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3736
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46617
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
46617
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)