"Тараз қаласы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға)тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 мамырдағы № 29-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда N 36-7 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қаңтарында 6-1-119 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы № 32-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы мәслихатының 28.08.2014 № 32-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабына, «Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТI:
1. «Тараз қаласы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiн бекiту туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 мамырдағы № 29-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-117 болып тіркелген, 2010 жылдың 23 маусымда № 25 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Тараз қаласы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiнің:
4 тармақтағы «15» сандары «10» сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасының жиынтық табысы атаулы әлеуметтік көмек туралы заңнамасымен айқындалған тәртіпте есептеледі»;
6 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Тұрғын үй көмегін көрсетуге өтініш қабылдау ағымдағы тоқсанның бірінші айының 1-ші күнінен соңғы айының 20-шы күніне дейін жүргізіледі және тоқсанға толығымен тағайындалады, ал ағымдағы тоқсанның 20-шы күнінен кейін түскен өтініштер бойынша тұрғын үй көмегі өтініш иесіне келесі айдың 1-ші күнінен бастап тағайындалады»;
9 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жеке тұтыну есептеуіші бойынша пайдаланған коммуналдық қызметтердің нақты сомасы қызметтің сол түрі бойынша бекітілген нормадан аспауы қажет»;
14 тармақтың 2) тармақшасындағы «50» сандары «80» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы Шешiм Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi, алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан туындаған қатынастарға таралады.
Қалалық мәслихаттың                        Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Қ.Болысбаев                                Ө.Байшығашев

О внесении изменений и дополнений в решение Таразского городского маслихата № 29-5 от 14 мая 2010 года "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малоообеспеченным семьям (гражданам) по городу Тараз"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2010 года № 36-7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 11 января 2011 года за номером 6-1-119. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 28 августа 2014 года № 32-4
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28.08.2014 № 32-4.
В соответствии со статьей-97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 мая 2010 года № 29-5 «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Тараз» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-106, опубликовано 23 июня 2010 года в газете «Жамбыл Тараз» № 25 следующие изменения и дополнения:
В Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Тараз утвержденных данным решением:
в пункте 4 цифры «15» заменить цифрами «10»;
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
«Совокупный доход семьи для начисления жилищной помощи, исчисляется в порядке, определенном законодательством об адресной социальной помощи»;
пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
«Прием заявлений на оказание жилищной помощи производится с 1-го числа первого месяца текущего квартала до 20-го числа последнего месяца текущего квартала и назначается на целый квартал, а в случае обращения заявителя после 20 числа текущего квартала жилищная помощь назначается с 1 числа следующего месяца»;
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
«Суммы фактически начисленных коммунальных услуг по счетчикам индивидуального учета потребления не должны превышать установленную норму потребления по данным видам услуг»;
в подпункте 2) пункта 14 цифры «50» заменить цифрами «80».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
городского маслихата                       городского маслихата
К. Болысбаев                               У. Байшигашев