Қала көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда N 36-16 шешімі және Тараз қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсанда N 1088 қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарында 6-1-121 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабы 4) тармақшасының негізінде Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жолаев көшесі Дүйсенбек Әбділдаұлы Әбділдаев көшесіне өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акт Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының
әкімі
Б.Орынбеков
Тараз қалалық мәслихатының хатшысы Ө.Байшығашев
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ.Болысбаев

О переименовании улицы города
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2010 года № 36-16 и постановление акимата города Тараз от 23 декабря 2010 года за № 1088. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 25 января 2011 года за номером 6-1-121
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) статьи-13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жолаева в улицу Абдилдаева Дуйсенбека Абдилдаевича.
2. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз
Б. Орынбеков
Секретарь Таразского городского маслихата
У. Байшигашев
Председатель сессии
Таразского городского маслихата
К. Болысбаев