Тараз қаласының жаңа көшесіне атау беру және көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-18 Шешімі және Тараз қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 1087 Қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қаңтарында 6-1-123 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабы 4) тармақшасының негізінде Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тараз қаласы «Гидрокешен» алқабының солтүстік жағындағы орналасқан ең шеткі, жаңа көшеге Махамбет Бекбергенов есімі берілсін.
2. Тараз қаласының Рим көшесі Елубай Олжабаев атындағы көше болып өзгертілсін.
3. Тараз қаласының Островский көшесі Тұрғынбек Жанқоразов атындағы көше, Островский 1,2,3 бұрылыстары Тұрғынбек Жанқоразов 1,2,3 бұрылыстары болып өзгертілсін.
4. Тараз қаласының Ватутин көшесі Есен Демесінов атындағы көше болып өзгертілсін.
5. Тараз қаласының Чапаев 1,2,3 бұрылыстары Қаспақ Құрманбеков атындағы көше болып өзгертілсін.
6. Осы нормативтік құқықтық акт Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының                            Тараз қалалық
әкімі                                      мәслихатының хатшысы
Б.Орынбеков                                Ө.Байшығашев
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ.Болысбаев

О переименовании улиц и присвоении нового наименования улице города
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2010 года № 36-18 и Постановление Акимата города Тараз от 23 декабря 2010 года за № 1087. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 25 января 2011 года за номером 6-1-123
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Махамбета Бекбергенова самой крайней новой улице, расположенной с северной стороны массива «Гидрокомплекс» города Тараз.
2. Переименовать улицу Рим города Тараза на улицу Елубая Олжабаева.
3. Переименовать улицу Островского города Тараза на улицу Тургынбека Жанкоразова, 1,2,3 переулки Островского на 1,2,3 переулки Тургынбека Жанкоразова.
4.Переименовать улицу Ватутина города Тараза на улицу Есена Демесинова.
5. Переименовать 1,2,3 переулки Чапаева на улицу Каспака Курманбекова.
6.Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Секретарь Таразского
города Тараз                               городского маслихата
Б. Орынбеков                                У. Байшигашев
Председатель сессии
Таразского городского маслихата
К. Болысбаев