2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 41-3 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 қаңтарда 6-6-89 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2,3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 190 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 940 479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 251 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 177 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 201 496 мың теңге;
2) шығындар – 5 206 992 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 198 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 9 837 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 639 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -25 787 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25 787 мың теңге;
қарыздар түсімі – 9792;
қарыздарды өтеу – 594;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16589.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту және толықтыру енгізілді - Меркі ауданы мәслихатының 2011.03.29 № 42-4; 2011.04.26 № 43-3; 2011.09.02 № 45-4; 2011.11.09 № 47-4 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. 2011 жылға облыстық бюджет қаржысы есебінен субвенция көлемі 3010172 мың теңге сомасында көзделгені ескертілсін.
3. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес, 2011-2013 жылдардағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 25 декабря 2010 года № 41-3. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 19 января 2011 года за № 6-6-89. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей - 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 190 403 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 940 479 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 251 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 201 496 тысяч тенге;
2) затраты – 5 206 992 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 198 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 9 837 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 639 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -25 787 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 25 787 тысяч тенге;
поступление займов – 9 792;
погашение займов – 594
используемые остатки бюджетных средств -16 589.
Сноска. Пункт 1 с изменениями и дополнениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата от 29.03.2011 № 42-4;от 26.04.2011 № 43-3; от 02.09.2011 № 45-4; от 09.11.2011 № 47-4 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Предусмотреть объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 3010172 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей-18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» от 8 июля 2005 года на 2011-2013 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета, работающим в сельских населенных пунктах в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 6 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Меркі ауданы мәслихатының 2011.11.09 № 47-4 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
5. 2011 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 6 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями и дополнениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата от 09.11.2011 № 47-4 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Утвердить бюджетные программы не подлежащие секвестрированию в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов на 2011 год, согласно приложению 5.

7. Ауыл шаруашылық мақсатында жер учаскелерін сатудан ауданның бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Е. Міралиев                                Т. Олжабай
Меркі аудандық мәслихатының
2010 жылғы 25 желтоқсандағы

7. Утвердить объем поступлении в районный бюджет от реализации земельных участков сельскохозяйственного назначения, согласно приложению 6
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                         маслихата
Е. Миралиев                                Т. Олжабай

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
720093
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
720093
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
91546
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19912
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
43027
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14107
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
14500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
190830
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7745
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7745
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158601
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
7018
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3536
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7939
006
Тұрғын үй көмегі
500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13394
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4700
016
18 жасқа дейінгі балаларға арналған мемлекеттік жәрдемақылар
95808
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
12341
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13365
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24484
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23761
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
723
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
182803
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14655
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
12655
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
720093
037
Строительство и реконструкция объектов образования
720093
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
91546
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
19912
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43027
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14107
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
14500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
190978
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7893
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7893
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158601
002
Программа занятости
7018
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3536
005
Государственная адресная социальная помощь
7939
006
Жилищная помощь
500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13394
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4700
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
95808
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12341
023
Обеспечение деятельности центров занятости
13365
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23761
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
723
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
182803
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14655
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12655
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

001. Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
005. Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
003. Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
014. Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
008. Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
022. Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары

001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
003. Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
014. Организация водоснабжения населенных пунктов
008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов