Қарағанды қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі "Қарағанды қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру шаралары туралы" N 10/07 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 63/05 қаулысы. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 қаңтарда N 8-1-126 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі "Қарағанды қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру шаралары туралы" N 10/07 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-112 тіркелген, 2010 жылғы 27 сәуірдегі N 64 (20848) "Орталық Қазақстан", 2010 жылғы 27 сәуірдегі N 46 (20909) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) өзгерту енгізілсін:
Көрсетілген қаулы кіріспесіндегі ", "Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVІІІ сессиясының N 302 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 8-1-106)" сөздері жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Халел Мұқатайұлы Мақсұтовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Қала әкімі                                 Б. Әбдішев

О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 9 апреля 2010 года N 10/07 "О мерах по организации социальных рабочих мест в городе Караганде"
Постановление акимата города Караганды от 28 декабря 2010 года N 63/05. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 6 января 2011 года N 8-1-126
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата города Караганды от 9 апреля 2010 года N 10/07 "О мерах по организации социальных рабочих мест в городе Караганде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-112, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 27 апреля 2010 года N 64 (20848), "Индустриальная Караганда" от 27 апреля 2010 года N 46 (20909)):
в преамбуле указанного постановления слова "решением XXVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302 "О бюджете города Караганды на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-106)," исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Максутова Халела Мукатаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Абдишев