Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының N 19/219 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 26/310 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 қыркүйекте N 8-2-124 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-101 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 13 қаңтардағы N 3 (7620), 2010 жылдың 15 қаңтардағы N 4 (7621), 2010 жылдың 20 қаңтардағы N 5 (7622), 2010 жылдың 22 қаңтардағы N 6 (7623), 2010 жылдың 17 қаңтардағы N 7 (7624), 2010 жылдың 29 қаңтардағы N 8 (7625) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 15 қаңтардағы N 2 (172), 2010 жылдың 10 ақпандағы N 7 (177), 2010 жылдың 17 ақпандағы N 9 (179), 2010 жылдың 24 ақпандағы N 11 (181), 2010 жылдың 3 наурыздағы N 13 (183) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы XXI сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының N 19/219 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21/246 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-111 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 9 сәуірдегі N 26 (7643), 2010 жылдың 14 сәуірдегі N 27 (7644), 2010 жылдың 16 сәуірдегі N 28 (7645) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 7 сәуірдегі N 22 (192), 2010 жылдың 14 сәуірдегі N 24 (194), 2010 жылдың 16 сәуірдегі N 25 (195) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) және Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі XXIII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" XIX сессиясының N 19/219 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 23/274 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-114 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 30 сәуірдегі N 32 (7649), 2010 жылдың 7 мамырдағы N 33 (7650), 2010 жылдың 14 мамырдағы N 34 (7651), 2010 жылдың 21 мамырдағы N 36 (7653) "Сарыарқа" газетінде және 2010 жылдың 28 сәуірдегі N 28 (198), 2010 жылдың 30 сәуірдегі N 29 (199), 2010 жылдың 5 мамырдағы N 30 (200), 2010 жылдың 12 мамырдағы N 32 (202) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) N 19/219 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:

О внесении изменений в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2010 года N 26/310. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 17 сентября 2010 года N 8-2-124. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-2-101, опубликованное 13 января 2010 года N 3 (7620), 15 января 2010 года N 4 (7621), 20 января 2010 года N 5 (7622), 22 января 2010 года N 6 (7623), 27 января 2010 года N 7 (7624), 29 января 2010 года N 8 (7625) газеты "Сарыарқа" и 15 января 2010 года N 2 (172), 10 февраля 2010 года N 7 (177), 17 февраля 2010 года N 9 (179), 24 февраля 2010 года N 11 (181), 3 марта 2010 года N 13 (183) газеты "Жезказганская правда"), в которое внесены изменения решением XXI сессии Жезказганского городского маслихата от 12 марта 2010 года N 21/246 "О внесении изменений в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-2-111, опубликованное 9 апреля 2010 года N 26 (7643), 14 апреля 2010 года N 27 (7644), 16 апреля 2010 года N 28 (7645) газеты "Сарыарқа" и 7 апреля 2010 года N 22 (192), 14 апреля 2010 года N 24 (194), 16 апреля 2010 года N 25 (195) газеты "Жезказганская правда") и внесенными изменениями и дополнениями решением XXIII сессии Жезказганского городского маслихата от 16 апреля 2010 года N 23/274 "О внесении изменений и дополнений в решение XIX сессии Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 19/219 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-2-114, опубликованное 30 апреля 2010 года N 32 (7649), 7 мая 2010 года N 33 (7650), 14 мая 2010 года N 34 (7651), 21 мая 2010 года N 36 (7653) газеты "Сарыарқа" и 28 апреля 2010 года N 28 (198), 30 апреля 2010 года N 29 (199), 5 мая 2010 года N 30 (200), 12 мая 2010 года N 32 (202) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:

30406
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
32923
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
238809
02
Әлеуметтік көмек
218009
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
206009
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50711
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8700
006
Тұрғын үй көмегі
893
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36802
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1567
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
22251
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
38476
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3627
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
19596
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1113
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен,запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21113
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12000
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

30406
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
32923
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
238809
02
Социальная помощь
218009
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
206009
002
Программа занятости
50711
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1160
005
Государственная адресная социальная помощь
8700
006
Жилищная помощь
893
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36802
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1567
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
22251
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38476
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3627
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации
19596
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1113
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21113
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12000
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

48932
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
45356
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
3576
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
50000
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21500
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
28500
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
28864
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11535
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11535
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17329
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13497
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
3832
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41570
01
Ауыл шаруашылығы
11464
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
199
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
199
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11265
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6643
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
732
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3890
06
Жер қатынастары
19296
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19296
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10964
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
1350
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
6982
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
10810
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4450
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

48932
006
Функционирование районных (городских) библиотек
45356
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3576
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
50000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
21500
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
28500
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
28864
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11535
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11535
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17329
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13497
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3832
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41570
01
Сельское хозяйство
11464
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
199
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
199
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
6643
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
732
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3890
06
Земельные отношения
19296
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19296
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территорий района (города областного значения)
10964
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1350
004
Организация работ по зонированию земель
6982
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10810
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4450
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

11082
8
Ветеринар саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
4425
9
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізуге
6360
10
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
199
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге
32923
12
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдардың (селолар), ауылдық (селолық) округтардың әлеуметтік жобаларын қаржыландыруға
4450
13
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге
98541
14
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
60000
Нысаналы даму трансферттері
135300
1
Қазақстан Республикасының 2008 - 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының құрылысына және (немесе) сатып алуға
90000
2
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік коммуналдық инфрақұрылымды дамытуға,жайластыруға және (немесе) сатып алуға
45300
Жезқазған қалалық мәслихатының XXVI сессиясының
2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 26/310 шешіміне
3 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының XIX сессиясының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/219 шешіміне
6 қосымша
2010 жылға арналған село әкімдері аппараттарының шығындары
Функционалдық топ
2010 жыл (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
24620
01
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді,атқарушы және басқа органдар
24620
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
24620
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
24620
оның ішінде:
Талап селосы әкімінің аппараты
8023
Кеңгір селосы әкімінің аппараты
9635
Малшыбай селосы әкімінің аппараты
6962

11082
8
Содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
4425
9
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6360
10
Реализация мер социальной поддержки социальной сферы сельских населенных пунктов
199
11
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров
32923
12
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров
4450
13
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров
98541
14
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
60000
Целевые трансферты на развитие
135300
1
Строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
90000
2
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
45300
Приложение 3
к решению XXVI сессии
Жезказганского городского Маслихата
от 14 сентября 2010 года N 26/310
Приложение 6
к решению XIX сессии
Жезказганского городского Маслихата
от 22 декабря 2009 года N 19/219
Затраты аппаратов сельских акимов на 2010 год
Функциональная группа
2010 год (тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
1
Государственные услуги общего характера
24620
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
24620
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24620
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24620
в том числе:
Аппарат акима с. Талап
8023
Аппарат акима с. Кенгир
9635
Аппарат акима с. Малшыбай
6962