Жезқазған қаласының бульварын, кейбір көшелерін қайта атау туралы
Бірлескен Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі N 20/01 қаулысы және Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 26/313 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қазанда N 8-2-125 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабы 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халықының пікірін ескере отырып, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәкен Сейфуллин бульвары "Ғарышкерлер" бульвары болып қайта аталсын.
2. Жезқазған қаласының кейбір көшелері:
1) Жастар көшесі Желтоқсан көшесі болып;
2) Некрасов көшесінің Қасым Аманжолов көшесі қиылысынан бастап Алашахан даңғылына дейінгі бөлігі Сәкен Сейфуллин көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі                  Б. Әбдіғалиұлы
Сессия төрағасы                            М. Асансеитов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Әбдіров

О переименовании бульвара, некоторых улиц города Жезказгана
Совместное постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 10 сентября 2010 года N 20/01 и решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2010 года N 26/313. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 18 октября 2010 года N 8-2-125
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Жезказгана ПОСТАНОВИЛ и Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать бульвар Сакена Сейфуллина на бульвар "Ғарышкерлер".
2. Переименовать некоторые улицы города Жезказгана:
1) улицу Жастар на улицу Желтоқсан;
2) часть улицы Некрасова начиная с пересечения улицы Касыма Аманжолова до проспекта Алашахана на улицу Сакена Сейфуллина.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города Жезказгана                     Б. Абдыгалиулы
Председатель сессии
городского маслихата                       М. Асансеитов
Секретарь городского
маслихата                                  К. Абдиров