Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 1 наурыздағы 8 сессиясының N 8/6 "Теміртау қаласы мен Ақтау кентінде жасыл көшеттер егу, оларды қорғау және күту Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 мамырдағы N 29/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 маусымда N 8-3-105 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 5 маусымдағы N 4/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012.06.05 N 4/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкес келтіру мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 1 наурыздағы 8 сессиясының N 8/6 "Теміртау қаласы мен Ақтау кентінде жасыл көшеттер егу, оларды қорғау және күту Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-3-53 тіркелген, "Зеркало" газетінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 15, "Теміртау" газетінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 16 жарияланған), Теміртау қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 26 қарашасындағы 22 сессиясының N 22/7 "Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 1 наурыздағы 8 сессиясының N 8/6 "Теміртау қаласы мен Ақтау кентінде жасыл көшеттер егу, оларды қорғау және күту Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерту мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерту мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-3-90 тіркелген, "Зеркало" газетінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы N 3, "Теміртау" газетінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы N 3 жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
42 тармағының 1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік
құқықтық бөлімінің бастығы
В. Карлаш
2010 жыл 25 мамыр
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының құрылыс,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Г. Күсенова
2010 жыл 26 мамыр
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
А. Есмұрзаев
2010 жыл 24 мамыр
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының ішкі
істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Д. Қожахметов
2010 жыл 25 мамыр
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласы бойынша
мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қ. Асқаров
2010 жыл 25 мамыр

О внесении изменения в решение 8 сессии Темиртауского городского маслихата от 1 марта 2008 года N 8/6 "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в городе Темиртау и поселке Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 21 мая 2010 года N 29/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 10 июня 2010 года N 8-3-105. Утратило силу - решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 5 июня 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 05.06.2012 N 4/4.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях приведения в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 8 сессии Темиртауского городского маслихата от 1 марта 2008 года N 8/6 "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в городе Темиртау и поселке Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-3-53, опубликовано в газетах "Зеркало" от 16 апреля 2008 года N 15, "Темиртау" от 17 апреля 2008 года N 16), внесены изменения и дополнения решением 22 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 ноября 2009 года N 22/7 "О внесении изменения и дополнений в решение 8 сессии Темиртауского городского маслихата от 1 марта 2008 года N 8/6 "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в городе Темиртау и поселке Актау"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-3-90, опубликовано в газетах "Зеркало" от 20 января 2010 года N 3, "Темиртау" от 21 января 2010 года N 3) следующее изменение:
исключить подпункт 1) пункта 42.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственно-правового
отдела государственного
учреждения "Аппарат акима
города Темиртау"
В. Карлаш
25 мая 2010 года
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел строительства,
архитектуры и градостроительства
города Темиртау"
Г. Кусенова
26 мая 2010 года
СОГЛАСОВАНО
И.о. начальника государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог города Темиртау"
А. Есмурзаев
24 мая 2010 года
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города Темиртау"
Д. Кожахметов
25 мая 2010 года
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по городу Темиртау"
К. Аскаров
25 мая 2010 года