Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі N 31/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 қыркүйекте N 8-3-107 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Теміртау қаласы мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 5-24/185 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Теміртау қаласы мәслихаты аппаратының 2011.04.26 N 5-24/185 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 9 қыркүйектегі ХХVІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІ сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 321, тіркелген нөмірі 1883 шешімін орындау үшін, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (тіркелген нөмірі 8-3-89, 2010 жылғы 3 ақпандағы N 5 "Теміртау", 2010 жылғы 3 ақпандағы N 5 "Зеркало" газеттерінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 11 наурыздағы 27 сессиясының N 27/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-99, 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 3 "Второе счастье" газетінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі 28 сессиясының N 28/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-103, 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған,) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"10252278" сандары "10340400" сандарымен ауыстырылсын;
"6595006" сандары "6675006" сандарымен ауыстырылсын;
"362730" сандары "282730" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 14 сентября 2010 года N 31/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 23 сентября 2010 года N 8-3-107. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата маслихата города Темиртау Карагандинской области от 26 апреля 2011 года № 5-24/185)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата маслихата города Темиртау от 26.04.2011 № 5-24/185).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение решения XXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 9 сентября 2010 года N 321 "О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" регистрационный номер 1883, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (регистрационный номер 8-3-89, опубликовано в газетах "Темиртау" от 3 февраля 2010 года N 5, "Зеркало" от 3 февраля 2010 года N 5, внесены изменения и дополнения решением 27 сессии Темиртауского городского маслихата от 11 марта 2010 года N 27/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" регистрационный номер 8-3-99, опубликовано в газете "Второе счастье" от 5 апреля 2010 года N 3, внесены изменения и дополнения решением 28 сессии Темиртауского городского маслихата от 16 апреля 2010 года N 28/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" регистрационный номер 8-3-103, опубликовано в газете "Второе счастье" от 30 апреля 2010 года N 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10252278" заменить цифрами "10340400";
цифры "6595006" заменить цифрами "6675006";
цифры "362730" заменить цифрами "282730";

"3260517" сандары "3348639" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"10619828" сандары "10707950" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақтағы:
"3260517" сандары "3348639" сандарымен ауыстырылсын;
"225893" сандары "217076" сандарымен ауыстырылсын;
"440809" сандары "548600" сандарымен ауыстырылсын;
"313110" сандары "322627" сандарымен ауыстырылсын;
"305126" сандары "289639" сандарымен ауыстырылсын;
15 - азат жол алынып тасталсын;
"63270" сандары "63145" сандарымен ауыстырылсын;
3) 5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында "Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша - 75027 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне газбен қамтамасыз ету және тұтыну қызметтеріне ақы төлеу үшін материалдық көмек көрсетуге - 1590 мың теңге;
2) азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде жүруге (такси және трамвайдан басқа) әлеуметтік көмек көрсетуге - 29925 мың теңге, оның ішінде:
1, 2, 3 топтағы мүгедектерге;
үйде тәрбиеленетін және оқытылатын 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға немесе 18 жасқа дейінгі мүгедек балаға мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатындарға (баланың жасы кіші немесе жүре алмайтын жағдайда);
екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердiң, геттолардың және басқа да ерiксiз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына;
қоршаудағы кезеңiнде Ленинград қаласының кәсiпорындарында, мекемелерi мен ұйымдарында жұмыс iстеген және "Ленинградты қорғағаны үшiн" медалiмен әрi "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгiсiмен наградталған азаматтарға;
қайтыс болған жауынгер – интернационалистердің отбасыларына (арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушыларға);
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған), хабар-ошарсыз жоғалған жауынгерлердің қайта некеге тұрмаған жесірлеріне;
1986-1989 жылдары Чернобыль АЭС апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға;
басқа мемлекеттердiң аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушыларға;
төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға (оның ішінде оқу орнын бітіргенге дейін кәмелеттік жасқа толған жоғарғы және орта оқу орындарында оқитын балалары бар);
"Теміртау қаласының туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесінің анықтамасы бойынша туберкулезбен ауыратын адамдарға амбулаториялық емделу кезеңіне;
осы тармақшаның 2, 11-азатжолдарында көрсетілген санаттағы азаматтар үшін әлеуметтік көмек жеңілдікпен жол жүру билеттері түрінде көрсетілсін. Азаматтардың басқа топтары үшін жол жүруге арналған әлеуметтік көмек ай сайынғы ақшалай өтемақы түрінде белгіленсін;

цифры "3260517" заменить цифрами "3348639";
в подпункте 2):
цифры "10619828" заменить цифрами "10707950";
2) в пункте 2:
цифры "3260517" заменить цифрами "3348639";
цифры "225893" заменить цифрами "217076";
цифры "440809" заменить цифрами "548600";
цифры "313110" заменить цифрами "322627";
цифры "305126" заменить цифрами "289639";
абзац 15 исключить;
цифры "63270" заменить цифрами "63145";
3) пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2010 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 75027 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты за эксплуатационные услуги и услуги газоснабжения - 1590 тысяч тенге;
2) на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси и трамвая) - 29925 тысяч тенге, в том числе:
инвалидам 1, 2, 3 групп;
детям-инвалидам до 18 лет, воспитывающимся и обучающимся на дому, или получателю государственного социального пособия на ребенка- инвалида до 18 лет (в случае если ребенок малолетний или не передвигается);
бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
гражданам, работавшим в период блокады в городе Ленинграде на предприятиях, в учреждениях и организациях города и награжденным медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда";
семьям погибших воинов–интернационалистов (получатели специального государственного пособия);
вдовам воинов, погибших (умерших), пропавших без вести в Великой Отечественной войне, не вступившим в повторный брак;
лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1989 годах;
участникам боевых действий на территории других государств;
многодетным матерям, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей (в том числе детей, обучающихся в высших и средних учебных заведениях, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания ими учебных заведений);
лицам, больным туберкулезом, на период амбулаторного лечения по справкам государственного учреждения "Противотуберкулезный диспансер города Темиртау";
для категорий граждан указанных в абзацах 2, 11 настоящего подпункта социальную помощь предоставить в виде льготного проездного билета. Для остальных категорий граждан социальную помощь за проезд определить в виде ежемесячной денежной компенсации;

3) Жеңіс күніне материалдық көмек көрсетуге - 27002 мың теңге келесі топтағы азаматтарға:
Ұлы Отан соғысы кезiнде майдандағы армия құрамына кiрген әскери бөлiмдерде, штабтарда, мекемелерде штаттық қызмет атқарған Совет Армиясының, Әскери-Теңiз Флотының, бұрынғы КСР Одағының iшкi iстер және мемлекеттiк қауiпсiздiк әскерлерi мен органдарының ерiктi жалдама құрамаларының адамдары, яки сол кездерде қорғанысына қатысу майдандағы армия бөлiмдерiнiң әскери қызметшiлерi үшiн белгiленген жеңiлдiк шарттарымен зейнетақы тағайындау үшiн еңбек өткерген жылдарына 1998 жылғы 1 қаңтарға дейiн есептеледi қалаларда болған адамдарға;
қоршаудағы кезеңiнде Ленинград қаласының кәсiпорындарында, мекемелерi мен ұйымдарында жұмыс iстеген және "Ленинградты қорғағаны үшiн" медалiмен әрi "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгiсiмен наградталған азаматтарға;
екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердiң, геттолардың және басқа да ерiксiз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына;
басқа мемлекеттердiң аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушыларға;
1986-1989 жылдары Чернобыль АЭС апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға;
Ауғанстандағы немесе ұрыс қимылдары жүргiзiлген басқа мемлекеттердегi ұрыс қимылдары кезеңiнде жараланудың, контузия алудың, зақымданудың немесе ауруға шалдығудың салдарынан қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшiлердiң отбасыларына;
қайтыс болған соғыс мүгедектерiнiң және соларға теңестiрiлген мүгедектердiң әйелдерi (күйеулерi), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргiзген адамдардың, "Ленинградты қорғағаны үшiн" медалiмен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгiсiмен наградталған, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезiнде зақым алуының нәтижесiнде және басқа себептерге (құқыққа қайшы келетiндерiнен басқаларына) байланысты мүгедек деп танылған азаматтардың екiншi рет некеге тұрмаған әйелдерiне (күйеулерi);
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) жауынгерлердің ата-аналары мен қайта некеге тұрмаған жесірлеріне;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдар, сондай-ақ 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемiнде алты ай жұмыс iстеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi мен мiнсiз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдарымен марапатталмаған адамдарға;

3) на оказание материальной помощи ко Дню Победы - 27002 тысяч тенге следующим категориям граждан:
лицам вольнонаемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, занимавшим штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившимся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до 1 января 1998 года в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;
гражданам, работавшим в период блокады в городе Ленинграде на предприятиях, в учреждениях и организациях города и награжденным медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда";
бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
участникам боевых действий на территории других государств;
лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах;
семьям военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия;
женам (мужьям) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также женам (мужьям) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак;
родителям и не вступившим в повторный брак вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;

4) негізгі азық-түлік өнімдері бағасының өсуіне байланысты 2010 жыл ішінде жәрдемақының тағайындалуына өтініш білдірген мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек көрсетуге - 3447 мың теңге;
5) "Қарттар күніне материалдық көмек көрсетуге – азаматтардың келесі топтарына 1509 мың теңге:
Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңында аталған, 2010 жылы 75 жасқа толатын және одан үлкен адамдарға;
2010 жылы 75 жасқа толатын және одан үлкен барлық топтардағы мүгедектерге;
2010 жылы 75 жасқа толатын және одан үлкен "Алтын алқамен", "Күміс алқамен" марапатталған немесе бұрын "Ардақты ана" атағын алған, сондай-ақ бiрiншi және екiншi дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен марапатталған көп балалы аналарға;
6) Мүгедектер күніне материалдық көмек көрсетуге – азаматтардың келесі топтарына 6495 мың теңге:
арнаулы мемлекеттік жәрдемақы, мүгедектіктің барлық топтары бойынша арнаулы мемлекеттік жәрдемақы алатындарға;
мүгедек балаларға;
7) қозғалысы ауырлық туғызатын мүгедектерді тасымалдау бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 4742 мың теңге;
8) зағип мүгедектерді компьютерлік сауаттылыққа оқыту бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 317 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Б.Қонақаева

4) на оказание материальной помощи в связи с ростом цен на основные продукты питания в размере одного месячного расчетного показателя получателям государственной адресной социальной помощи, обратившимся за назначением пособия в течение 2010 года - 3447 тысяч тенге;
5) на оказание материальной помощи ко Дню пожилых людей – 1509 тысяч тенге следующим категориям граждан:
лицам, перечисленным в Законе Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", кому в 2010 году исполняется 75 лет и старше;
инвалидам всех групп, кому в 2010 году исполняется 75 лет и старше;
многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня", а также награжденным орденами "Материнская слава" первой и второй степени, кому в 2010 году исполняется 75 лет и старше;
6) на оказание материальной помощи ко Дню инвалидов – 6495 тысяч тенге следующим категориям граждан:
получателям государственных социальных пособий, специальных государственных пособий по инвалидности всех групп;
детям-инвалидам;
7) на оказание государственного социального заказа по перевозке инвалидов, имеющих затруднения в передвижении - 4742 тысяч тенге;
8) на оказание государственного социального заказа, по обучению инвалидов по зрению компьютерной грамотности - 317 тысяч тенге.";
4) приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"              Б. Кунакаева

583917
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
583917
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
583917
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2094364
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2094364
004
Жалпы білім беру
1969449
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
124915
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
19702
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
19702
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
19702
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
563232
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
231131
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14055
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
217076
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
332101
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
332101
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
429530
2
Әлеуметтiк көмек
405190
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
337879
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
70961
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
56
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3850
006
Тұрғын үй көмегі
5979
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
75027
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1788
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
21957
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30628
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5850
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
55863
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету

583917
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
583917
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
583917
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2094364
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2094364
004
Общеобразовательное обучение
1969449
005
Дополнительное образование для детей и юношества
124915
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
19702
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19702
007
Организация профессионального обучения
19702
9
Прочие услуги в области образования
563232
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
231131
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14055
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
217076
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
332101
037
Строительство и реконструкция объектов образования
332101
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
429530
2
Социальная помощь
405190
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
337879
002
Программа занятости
70961
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
56
005
Государственная адресная социальная помощь
3850
006
Жилищная помощь
5979
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75027
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1788
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
21957
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30628
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5850
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55863
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

2775
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
63145
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
67311
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
67311
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24340
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24340
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23040
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
752484
1
Тұрғын үй шаруашылығы
257600
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
257600
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
141000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
116600
2
Коммуналдық шаруашылық
293584
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
292217
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
929
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1649
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
289639
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1367
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1367
3
Елді-мекендерді көркейту
201300
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7992
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру

2775
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
63145
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
67311
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
67311
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24340
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24340
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23040
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
752484
1
Жилищное хозяйство
257600
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
257600
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
141000
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
116600
2
Коммунальное хозяйство
293584
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
292217
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
929
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1649
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
289639
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1367
005
Развитие коммунального хозяйства
1367
3
Благоустройство населенных пунктов
201300
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7992
008
Освещение улиц населенных пунктов