Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі ХХVІ сессиясының N 243 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 07 мамырда N 8-5-92 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-82, 2009 жылы 31 желтоқсанда N 53 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы XXIV сессиясының N 221 "Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-5-86, 2010 жылы 16 ақпанда N 7 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1 тармақшадағы:
"1 038 840" саны "1 089 857" санымен ауыстырылсын;
"383 302" саны "426 992" санымен ауыстырылсын;
"340" саны "375" санымен ауыстырылсын;
"653 448" саны "660 740" санымен ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
"1 038 840" саны "1 093 225" санымен ауыстырылсын;
5 тармақшадағы:
"0" саны "3 368" санымен ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
"0" саны "3 368" санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XXIII сессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы"
Решение ХХVI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 15 апреля 2010 года N 243. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 07 мая 2010 года N 8-5-92. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-82, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2009 года N 53), в которое внесены изменения решением XXIV cессии Каражалского городского Маслихата от 29 января 2010 года N 221 "О внесении изменений в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-86, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 16 февраля 2010 года N 7) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 038 840" заменить цифрами "1 089 857";
цифры "383 302" заменить цифрами "426 992";
цифры "340" заменить цифрами "375";
цифры "653 448" заменить цифрами "660 740";
в подпункте 2):
цифры "1 038 840" заменить цифрами "1 093 225";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "3 368";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "3 368";

154
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
134
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
1479
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
10438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10438
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10137
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
301
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
123678
01
Тұрғын үй шаруашылығы
53000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
53000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
43000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
10000
02
Коммуналдық шаруашылық
54816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54816
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
54616
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
200
03
Елді-мекендерді көркейту
15862
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1000
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
978
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
22
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

154
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
134
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1479
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
10438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10438
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
10137
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
301
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
123678
01
Жилищное хозяйство
53000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
53000
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
43000
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10000
02
Коммунальное хозяйство
54816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54816
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
54616
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200
03
Благоустройство населенных пунктов
15862
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1000
008
Освещение улиц населенных пунктов
978
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
22
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

278455
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173326
Нысаналы даму трансферттері
105129
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173326
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
92893
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5541
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
2043
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерді күрделі, ағымдағы жөндеуге
68722
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
12490
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
10479
Ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
6346
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
1479
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
134
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
2520
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
200
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге
200
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы

278455
в том числе:
Целевые текущие трансферты
173326
Целевые трансферты на развития
105129
в том числе:
Целевые текущие трансферты
173326
в том числе:
Областное управления образования
92893
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
2043
На капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
68722
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12490
Областное управление занятости и координации
10479
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
6346
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1479
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
134
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
2520
Областное управления энергетики и коммунального хозяйства
200
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200
Областное управление сельского хозяйства

9030
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
5494
Жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрамдарын ұстау
3536
оның ішінде:
Ветеринар қызметтерін ұстау
2950
Ветеринарлық қызметтерді материалдық-техникалық жарақтандыру
586
Облыстың мәдениет басқармасы
60724
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет, спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге
60724
Нысаналы даму трансферттері:
105129
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
105129
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
43000
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
10000
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
52129
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 15 сәуірдегі
N 243 шешіміне
5-қосымша
2010 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
278455
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173326
Нысаналы даму трансферттері
105129
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
173326
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4884
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
3525
оның ішінде:
Жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрамдарын ұстау
1359
Ветеринар қызметтерін ұстау
1359
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
89368
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5541
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
2043
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерді күрделі, ағымдағы жөндеуге
68722
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
8965
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы

9030
На проведение противоэпизоотических мероприятий
5494
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
3536
в том числе:
На содержание подразделений ветеринарии
2950
Материально-техническое оснащение ветеринарного подразделения
586
Областное управление культуры
60724
На капитальный и текущий ремонт объектов культуры и спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки
60724
Целевые трансферты на развитие
105129
в том числе:
Областное управление строительства
105129
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
43000
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
10000
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
52129
Приложение N 5
к решению Каражалского
городского Маслихата
от 15 апреля 2010 года N 243
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2010 год по администраторам бюджетных программ
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
Всего
278455
в том числе:
Целевые текущие трансферты
173326
Целевые трансферты на развития
105129
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4884
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3525
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
1359
в том числе:
На содержание подразделений ветеринарии
1359
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
89368
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
2043
На капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
68722
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
8965
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)