Азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы N 01 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-6-115 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 2011 жылғы 4 қарашадағы N 04 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 2011.11.04 N 04 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарына сәйкес азаматтарды шақыру учаскесiне жыл сайынғы тiркеуді қамтамасыз ету және ұйымдастыру үшін ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысының Сәтбаев қаласы бойынша "Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің негізінде Сәтбаев қаласы, Гурба көшесі, 102 үй мекен-жайында шақыру учаскесі (бұдан әрі – шақыру учаскесі) құрылсын.
2. "Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Д.Грудей – келісім бойынша) 2011 жылғы қаңтар-наурызда Сәтбаев қаласында тұратын 1994 жылы туған Қазақстан Республикасының азаматтарын шақыру учаскесіне тіркеуді өткізсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары М.С. Мадиеваға жүктелсін.
4. Осы шешімі алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       С.Т. Медебаев
Келісілген
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Д. Грудей
2010 жылғы 20 желтоқсандағы

Об организации приписки граждан
Решение акима города Сатпаев Карагандинской области от 21 декабря 2010 года N 01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-6-115. Утратило силу - решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 4 ноября 2011 года N 04
Сноска. Утратило силу - решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 04.11.2011 N 04 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" для организации и обеспечения ежегодной приписки граждан к призывным участкам РЕШИЛ:
1. Образовать призывной участок по городу Сатпаев Карагандинской области на базе государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Сатпаев" по адресу: город Сатпаев, улица Гурбы, дом 102 (далее – призывной участок).
2. Государственному учреждению "Отдел по делам обороны города Сатпаев" (Грудей А.Д. - по согласованию) в январе-марте 2011 года провести приписку граждан Республики Казахстан 1994 года рождения, проживающих в городе Сатпаев к призывному участку.
3. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима города Сатпаев Мадиеву М.С.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким                                       С.Т. Медебаев
Согласовано
Начальник Государственного
учреждения "Отдел по делам обороны
города Сатпаев"                            А.Д. Грудей
20 декабря 2010 г.