Шахтинск қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі N 7/12 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 мамырда N 8-8-80 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі N 11/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 04.04.2014 N 11/4 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының негізінде, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің келесі нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізілсін:
Шахтинск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 8/16 "Шахтинск қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-8-69 тіркелген; "Шахтинский вестник" газетінің 2009 жылғы 31 шілдедегі N 31 (984) жарияланған); Шахтинск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 8/17 "Шахтинск қаласының жұмыссыз жастары үшін дипломнан кейінгі кәсіптік тәжірибені ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-8-70 тіркелген; "Шахтинский вестник" газетінің 2009 жылғы 31 шілдедегі N 31 (984) жарияланған) кіріспесіндегі ", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңарту мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Б.К. Егишевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Утешев

О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты акимата города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 19 апреля 2010 года N 7/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 25 мая 2010 года N 8-8-80. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 4 апреля 2014 года № 11/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 04.04.2014 № 11/4.
На основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в следующие нормативные правовые акты акимата города Шахтинска:
в преамбулах постановления акимата города Шахтинска от 28 мая 2009 года N 8/16 "О мерах по организации социальных рабочих мест в городе Шахтинск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-69; опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 31 июля 2009 года N 31 (984)); постановления акимата города Шахтинска от 28 мая 2009 года N 8/17 "Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-70; опубликовано в газете "Шахтинский вестник" от 31 июля 2009 года N 31 (984)), слова ", постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года N 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию"" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Егишева Б.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Утешев