Абай қаласында көшпелі және көрме-жәрмеңкелiк сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 9 қыркүйектегі N 18/03 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қыркүйекте N 8-9-87 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 сәуірдегі № 12/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 04.04.2016 № 12/05 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении в городе Абае специально отведенных мест для выездной и выставочно-ярмарочной торговли
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 9 сентября 2010 года N 18/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 22 сентября 2010 года N 8-9-87. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 4 апреля 2016 года № 12/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 04.04.2016 № 12/05 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 сәуiрдегi N 371 "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" Қаулысына сәйкес, Абай қаласының тұрғындарына тауарды тежеу мақсатында, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", в целях продвижения продукции населению города Абая, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: