2011 жылға арналған бір жолдық талондардың және салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалар мөлшерінің құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 31 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 31/360 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда N 8-9-97 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 42 сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 42/500 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 42 сессиясының 2011.12.12 N 42/500 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"(Салық кодексі)" кодексіне, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңдарына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Эпизодтық сипаттағы 2011 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Абай ауданында орналасқан бір салық салу объектісіне тіркелген салық ставкаларының 2011 жылға арналған мөлшерлері 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Абай ауданының мәслихатының 18 сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 18/217 "2010 жылға арналған бір жолдық талондардың және салықтың жекелеген түрлеріне арналған ставкалар мөлшерінің құның белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 8-9-74, болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 5 (3802) санында жарияланған) бұрын қабылданған шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім оларды алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбе күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы төрағасы                           Т. Дюсенова
23.12.2010
Абай аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
31 кезекті сессиясының
N 31/360 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Абай ауданының базарларындағы бір жолдық талондардың құны
р/с
Базар атауы
Мамандандыру
Сауда орнының түрі
Бір жолдық талондар құны 1 күнге теңге
1.
Жеке кәсіпкер базары Қырықбесов
Абай қаласы
өндірістік
сату орны
200
контейнер
250
азық-түліктік
сату орны
250
контейнер
300
ет сату орны
300
сүт сату орны
90
қолдан сату орны
60
саябақшы
20
машинадан
700
2
Жеке кәсіпкер базары Жуковский
Абай қаласы
өндірістік
сату орны
200
контейнер
250
азық-түліктік
сату орны
250
контейнер
300
ет сату орны
300
сүт сату орны
90
қолдан сату орны
60
саябақшы
20
машинадан
700
3.
Жеке кәсіпкер базары Каменнов
Абай қаласы
өндірістік
сату орны
200
азық-түліктік
сату орны
250
ет сату орны
300
саябақшы
20
4.
"Асен" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, базар
Топар кенті
өндірістік
сату орны
200
контейнер
250
азық-түліктік
сату орны
250
контейнер
300
саябақшы
20
машинадан
700
5.
Жеке кәсіпкер базары Әбілғазин, Топар кенті
азық-түліктік
сату орны
250
ет сату орны
300
Абай аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
31 кезекті сессиясының
N 31/360 шешіміне
2 қосымша
Эпизодтық сипаттағы 2011 жылға арналған кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған бір жолғы талонның құны
р/с
Эпизодтық сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің түрлері.
Сату: (тұрақты үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтен басқасы)
Бір жолдық талондар құны 1 күнге теңге
1.
Газеттер мен журналдар

Об установлении стоимости разовых талонов и размеров ставок на отдельные виды налогов на 2011 год
Решение 31 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 31/360. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 10 января 2011 года N 8-9-97. Утратило силу - решением 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2011 года N 42/500
Сноска. Утратило силу - решением 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.12.2011 N 42/500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Законов Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2011 год, согласно приложения 1.
2. Установить стоимость разового талона на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер на 2011 год, согласно приложения 2.
3. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения расположенных в Абайском районе на 2011 год, согласно приложения 3.
4. Считать утратившим силу ранее принятое решение 18 сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/217 "Об установлении стоимости разовых талонов и размеров ставок на отдельные виды налогов на 2010 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-74 от 30 декабря 2009 года, опубликованное в районной газете "Абай-Ақиқат" N 5 (3802) от 22 января 2010 года.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового
управления по Абайскому
району                                     Т. Дюсенова
23.12.2010
Приложение 1
к решению 31 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 23 декабря 2010 года N 31/360
Стоимость разовых талонов на рынках Абайского района на 2011 год
N п./п
Наименование рынка
Специализация
Вид торгового места
Стоимость разовых талонов на 1 день (тенге)
1.
Рынок индивидуального предпринимателя Крыкбесов
город Абай
промышленный
прилавок
200
контейнер
250
продуктовый
прилавок
250
контейнер
300
мясной
300
молоко
90
с рук
60
дачники
20
с машин
700
2
Рынок индивидуального предпринимателя Жуковский
город Абай
промышленный
прилавок
200
контейнер
250
продуктовый
прилавок
250
контейнер
300
мясной
300
молоко
90
с рук
60
дачники
20
с машин
700
3.
Рынок индивидуального предпринимателя Каменнов город Абай
промышленный
прилавок
200
продуктовый
прилавок
250
мясной
300
дачники
20
4.
Рынок ТОО "Асен" поселок Топар
промышленный
прилавок
200
контейнер
250
продуктовый
прилавок
250
контейнер
300
дачники
20
с машин
700
5.
Рынок индивидуального предпринимателя Абылгазин
поселок Топар
продуктовый
прилавок
250
мясной
300
Приложение 2
к решению 31 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 23 декабря 2010 года N 31/360
Стоимость разового талона на отдельные виды,
носящие эпизодический характер на 2011 год
N п./п.
Виды предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
Стоимость разовых талонов на 1 день (тенге)
1.
Газет и журналов