2010 жылы Бұқар жырау ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 33 сессиясының 2010 жылғы 10 қарашадағы N 5 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 қарашада N 8-11-104 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 қаулысына сәйкес, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылғы Бұқар жырау ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін кредит түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім оның ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 шілдесінде туындаған құқықтық қатынастарын қамтиды.
Сессия төрағасы                            Ш. Курбанов
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков
КЕЛІСІЛДІ
Бұқар жырау ауданы экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі
бастығының міндетін атқарушы
А.М. Нуркенова
2010 жылғы 10 қараша

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бухар-Жырауского района в 2010 году
Решение 33 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 ноября 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 23 ноября 2010 года N 8-11-104. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 февраля 2009 года N 183, районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для покупки жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Бухар-Жырауского района в 2010 году.
2. Настоящее решение вводится в действие после его официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 июля 2010 года.
Председатель сессии                        Ш. Курбанов
Секретарь маслихата                        А. Джунуспеков
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности начальника отдела
экономики и бюджетного планирования
Нуркенова А.М.
10 ноября 2010 года