2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 34 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 5 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 қаңтарда N 8-11-110 тіркелді. 2012 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4973055 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 930621 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4632 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25833 мың теңге; трансферттердің түсімдері - 4011969 мың теңге;
2) шығындар - 5121539 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 26575 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 28702 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2127 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 3650 мың теңге:
қаржылық активтерді алу - 3650 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – минус 178709 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 178709 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 199577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 173004 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 152136 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.06.30 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.11 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.25 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.10 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.06 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 %;
2) әлеуметтік салық бойынша – 70 %.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 2707345 мың теңге сомасына ескерілсін.
4. 2011 жылға арналған республикалық және облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2011 жылға арналған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің резерві 2859 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение 34 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 6 января 2011 года N 8-11-110. Срок действия решения - до 1 января 2012 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 4973055 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 930621 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4632 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25833 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4011969 тысяч тенге;
2) затраты – 5121539 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26575 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 28702 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2127 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 3650 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 3650 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 178709 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 178709 тысяч тенге:
поступление займов – 199577 тысяч тенге;
погашение займов – 173004 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 152136 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29.03.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.06.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.08.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011); от 25.10.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.11.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.12.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 %;
2) по социальному налогу – 70 %.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2707345 тысяч тенге.
4. Учесть в составе расходов районного бюджета на 2011 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского и областного бюджета согласно приложению 4.
5. Утвердить резерв акимата Бухар-Жырауского района на 2011 год в размере 2859 тысяч тенге.

Ескерту. 5 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.10 N 4 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2011 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен ставка салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29.03.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.11.2011 N 4 (вводится в действие с 01.01.2011).
6. Установить на 2011 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламаларының тізімі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер мен кенттерінің шығыстары 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ш. КУРБАНОВ
Мәслихат хатшысы
А. ЖҮНІСПЕКОВ
Бұқар жырау
аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
34 сессиясының N 5 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год согласно приложению 5.
8. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2011 год согласно приложению 6.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Ш. КУРБАНОВ
Секретарь Маслихата
А. ДЖУНУСПЕКОВ
Приложение 1
к решению 34 сессии
Бухар-Жырауского
районного Маслихата
от 23 декабря 2010 года N 5
Районный бюджет на 2011 год