Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы "2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 04/04 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қарашадағы N 25/01 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 желтоқсанда N 8-14-132 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2010.12.20 N 27/03 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес және қосымша қаражаттың бөлінуіне байланысты аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы "2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 04/04 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 8-14-114 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 наурыздағы N 12 аудандық "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес, көрсетілген қаулының қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданының қорғаныс істер
жөніндегі бөлімінің бастығы
Қ.Ш. Жолболдин
26.11.2010 жыл
Нұра ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы
Т.Ш. Күлмагамбетов
26.11.2010 жыл
Нұра ауданы бойынша
қылмыстық–атқару инспекциясының бастығы
А.В. Цой
26.11.2010 жыл
Аудан әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата района от 25 февраля 2010 года N 04/04 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 26 ноября 2010 года N 25/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 8 декабря 2010 года N 8-14-132. Утратило силу - постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 20 декабря 2010 года N 27/03
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 20.12.2010 N 27/03.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в связи с выделением дополнительных денежных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 25 февраля 2010 года N 04/04 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-114, опубликовано в районной газете "Нура" от 20 марта 2010 года N 12) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела по делам обороны
Нуринского района
_______________К.Ш. Жолболдин
26.11.2010 год
Начальник Налогового управления
по Нуринскому району
____________Т.Ш. Кульмагамбетов
26.11.2010 год
Начальник уголовно-исполнительной
инспекции по Нуринскому району
____________А.В. Цой
26.11.2010 год
Приложение
к постановлению акимата района