Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы жиырма бесінші сессиясының "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 наурыздағы N 228 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 наурызда N 8-15-121 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 2-35/86 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.20 N 2-35/86 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы жиырма бесінші сессиясының "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 203 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-115 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (7172) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2 тармақшадағы:
"2 213 909" сандары "2 228 072" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"88 040" сандары "102 203" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"88 040" сандары "102 203" сандарына ауыстырылсын;
"53 914" сандары "68 077" сандарына ауыстырылсын;
2) 8 тармақтағы:

О внесении изменений в решение двадцать пятой сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 203 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 228. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 26 марта 2010 года N 8-15-121. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2011 года N 2-35/86)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.04.2011 № 2-35/86).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение двадцать пятой сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 203 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-115, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2009 года N 52 (7172), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2 213 909" заменить цифрами "2 228 072";
в подпункте 5):
цифры "88 040" заменить цифрами "102 203";
в подпункте 6):
цифры "88 040" заменить цифрами "102 203";
цифры "53 914" заменить цифрами "68 077";
2) в пункте 8:

3965
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
97155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
68236
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
68236
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13433
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
13433
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15486
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15486
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6755
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6755
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6755
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6755
12
Көлік және коммуникация
15010
01
Автомобиль көлігі
15010
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1510
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1510
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13500
13
Басқалар
22931
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
3671
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3671
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3671
09
Басқалар
19260
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8880
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8880
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4672
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4672
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5708
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету

3965
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
97155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
68236
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
68236
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13433
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13433
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15486
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15486
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6755
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6755
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6755
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
6755
12
Транспорт и коммуникации
15010
01
Автомобильный транспорт
15010
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1510
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1510
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13500
13
Прочие
22931
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3671
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
3671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
3671
09
Прочие
19260
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8880
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8880
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4672
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4672
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5708
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта

17728
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10188
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1985
Елді мекендерді көркейту
1985
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1985
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1335
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
270
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
380
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4800
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
4800
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4800
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
4800
Көлік және коммуникация
755
Автомобиль көлігі
755
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
755
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
755
Батпақ селолық округі әкімінің аппараты
6386
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6186
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
200
Елді мекендерді көркейту
200
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
200
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
200
Пионер селолық округі әкімінің аппараты
10153
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6223
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
430
Елді мекендерді көркейту
430
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
430
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
230
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
200
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3500
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3500
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3500
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3500
Есіл селолық округі әкімінің аппараты

17728
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10188
Жилищно-коммунальное хозяйство
1985
Благоустройство населенных пунктов
1985
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1985
Освещение улиц населенных пунктов
1335
Обеспечение санитарии населенных пунктов
270
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
380
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4800
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4800
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4800
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4800
Транспорт и коммуникаций
755
Автомобильный транспорт
755
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
755
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
755
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
6386
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6186
Жилищно-коммунальное хозяйство
200
Благоустройство населенных пунктов
200
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
200
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
200
Аппарат акима Пионерского сельского округа
10153
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6223
Жилищно-коммунальное хозяйство
430
Благоустройство населенных пунктов
430
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
430
Освещение улиц населенных пунктов
230
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
200
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3500
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3500
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3500
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3500
Аппарат акима сельского округа Есиль