Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы жиырма бесінші сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 тамыздағы N 264 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 қыркүйекте N 8-15-128 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 2-35/86 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.20 N 2-35/86 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы жиырма бесінші сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 203 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-115 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (7172) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы жиырма бесінші сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының жиырма тоғызыншы сессиясында 2010 жылғы 25 наурыздағы N 228 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-121 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2010 жылғы 3 сәуірдегі N 13 (7185) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы жиырма бесінші сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының жиырма тоғызыншы сессиясында 2010 жылғы 15 сәурдегі N 239 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-122 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2010 жылғы 15 мамырдағы N 19 (7191) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы жиырма бесінші сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 203 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының отыз екінші сессиясында 2010 жылғы 11 маусымдағы N 249 шешімімен өзгерістер енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-125 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2010 жылғы 3 шілдедегі N 26 (7198) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение двадцать пятой сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 203 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 27 августа 2010 года N 264. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 10 сентября 2010 года N 8-15-128. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2011 года N 2-35/86)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.04.2011 № 2-35/86).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение двадцать пятой сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 203 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-115, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 30 декабря 2009 года N 52 (7172), внесены изменения решением двадцать девятой сессии Осакаровского районного маслихата от 25 марта 2010 года N 228 "О внесении изменений в решение двадцать пятой сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 203 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-121, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 3 апреля 2010 года N 13 (7185), внесены изменения решением тридцать первой сессии Осакаровского районного маслихата от 15 апреля 2010 года N 239 "О внесении изменений в решение двадцать пятой сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 203 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-122, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 15 мая 2010 года N 19 (7191), внесены изменения решением тридцать второй сессии Осакаровского районного маслихата от 11 июня 2010 года N 249 "О внесении изменений в решение двадцать пятой сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 203 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-125, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 3 июля 2010 года N 26 (7198), следующие изменения:

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4977
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11459
006
Тұрғын үй көмегі
5678
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8008
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
478
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
12752
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17143
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
8548
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
536
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
7280
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13403
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13403
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12234
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1169
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
89129
1
Тұрғын үй шаруашылығы
61000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
61000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4977
005
Государственная адресная социальная помощь
11459
006
Жилищная помощь
5678
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8008
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
478
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12752
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17143
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8548
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
536
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно - учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7280
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13403
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13403
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12234
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1169
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
89129
1
Жилищное хозяйство
61000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
61000
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

4437
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
242936
1
Ауыл шаруашылығы
18434
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4340
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4340
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14094
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10276
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3818
2
Су шаруашылығы
94958
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
94958
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
94958
6
Жер қатынастары
4104
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
4104
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4104
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
125440
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
80268
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
80268
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13433
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
13433
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16740
010
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
16740
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14999
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
14999
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6907
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6907
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6907
001
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

4437
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
242936
1
Сельское хозяйство
18434
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4340
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
4340
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
10276
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
3818
2
Водное хозяйство
94958
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
94958
012
Развитие системы водоснабжения
94958
6
Земельные отношения
4104
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
4104
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4104
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
125440
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
80268
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
80268
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13433
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13433
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16740
010
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
16740
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14999
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
14999
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6907
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6907
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6907
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне

452
Аудандық қаржы бөлімі
0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
V. Бюджеттің дефициті (профициті)
-102203
VI. Бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру
102203
Осакаров аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 27 тамыздағы
35 сессиясының N 264 шешіміне
2 қосымша
Осакаров аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
25 сессиясының N 203 шешіміне
6 қосымша
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
86378
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9486
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21264
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21264
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
940
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2527
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1200
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
59
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
16538
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54873
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
54873
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
54873
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
54873
Көлік және коммуникация
755
Автомобиль көлігі
755
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
755
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда селоларда, ауылдық селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
755
Молодежный кенті әкімінің аппараты
17654
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10639
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2535
Елді мекендерді көркейту
2535
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2535
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1335
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
270
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
930
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3725
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3725
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3725
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3725
Көлік және коммуникация
755
Автомобиль көлігі
755
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
755
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
755
Батпақ селолық округі әкімінің аппараты

452
Отдел финансов района
0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-102203
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
102203
Приложение 2
к решению 35 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 27 августа 2010 года N 264
Приложение 6
к решению 25 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 23 декабря 2010 года N 203
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка
86378
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9486
Жилищно-коммунальное хозяйство
21264
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21264
Организация водоснабжения населенных пунктов
940
Освещение улиц населенных пунктов
2527
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1200
Содержание мест захоронений и погребение безродных
59
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
16538
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54873
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
54873
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
54873
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
54873
Транспорт и коммуникации
755
Автомобильный транспорт
755
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
755
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
755
Аппарат акима поселка Молодежный
17654
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10639
Жилищно-коммунальное хозяйство
2535
Благоустройство населенных пунктов
2535
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2535
Освещение улиц населенных пунктов
1335
Обеспечение санитарии населенных пунктов
270
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
930
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3725
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3725
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3725
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3725
Транспорт и коммуникаций
755
Автомобильный транспорт
755
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
755
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
755
Аппарат акима Батпактинского сельского округа