2011 жылға талондардың бағаларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 281 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 04 ақпанда N 10-7-132 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 314 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 314 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 мен 7 баптарына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға қызметі ара-тұра сипатта болатын жеке тұлғаларға арналған біржолғы талонның бағасы белгіленсін (қосымша 1).
2. 2011 жылға базарда тауарларды сатумен, жұмыстарды орындаумен және қызмет көрсетумен айналысатын жеке тұлғаларға арналған біржолғы талонның бағасы белгіленсін (қосымша 2).
3. "Бір жолғы талон құнын белгілеу туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 220 шешімінің (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2010 жылғы 7 мамырда N 10-7-98 болып тіркелген, 2010 жылғы 26 мамырда N 42 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған") күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың ауданның бюджеттік саясаты мен әлеуметтік-экономикалық дамуы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХV сессиясының төрағасы                        Н. ҚАРАҚОЖАЕВ
Аудандық Мәслихат хатшысы                        С. ДҮЙСЕБЕКОВ
Жаңақорған аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті ХХХV сессиясының
N 281 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға қызметі ара-тұра сипатта болатын жеке тұлғаларға арналған біржолғы талонның бағасы
Базардың аталуы
мамандануы
Сауда қатары
Сауда орнының көлемі ш/м
Айлық есептік көрсет-
кіштің пайызы
Бекітілуге ұсынылған бір жолғы талон құны, теңге
ІІІ-санаттағы базарлар үшін
Азық-түлік
Азық-түлік саудасы
а) жүк автокөліктерден сату

Об установлении стоимости разовых талонов на 2011 год
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2010 года N 281. Зарегистрировано Управление юстиции Жанакорганского района Кызылординской области 04 февраля 2011 года за N 10-7-132. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 марта 2011 года N 314
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29.03.2011 N 314.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О нологах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговых Кодекс) от 10 декабря 2008 года и статьями 67 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Устанивить стоимость разового талона для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер на 2011 год (приложение 1)
2. Установить стоимость разового талона для физических лиц, замимающихся реализацией товаров, выполняющих работы и оказывающих услуги на рынках на 2011 (приложение 2)
3. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного Маслихата от 9 апралея 2010 года N 220 "Об определении стоимости разового талона" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных прововых актов 7 мая 2010 года N 10-7-98, опубликован в газете "Жанакорган тынысы" N 42 от 26 мая 2010 года).
4. Контроль за исполнением настоящего решение возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджетной политики на социально - экономического развития района.
5. Настояшее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель очередной
ХХХV сессии
районного маслихата                            Н. КАРАХОЖАЕВ
Секретарь районного маслихата                  С. ДУЙСЕБЕКОВ
приложение 1
к решению очередной XXXV сессии
Жанакорганского районного Маслихата
от 24 декабря 2010 года N 281
Стоимость разового талона для физических лиц, дятельность которых носит эпизодический характер на 2011 год
Наимено-вание рынка
Торговый ряд Площа-дь торго-вого места кв/м Процент-ный показа-тель месячно-го расчета Стоимос-ть разово-го талона,тенге
Для рынков III категории
Продоволь-ствие
Продажа продовольственных товаров
а) продажа с грузовых автотранспортов