2010 жылы жекешелендіруге жататын Маңғыстау облысының коммуналдық меншіктегі объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 06 тамыздағы № 301 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 25 тамызда № 2077 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Жекешелендіру туралы» 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылы жекешелендіруге жататын Маңғыстау облысының коммуналдық меншіктегі объектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Мыналар жойылсын:
1) «2010 жылы сатуға жататын коммуналдық меншіктегі объектілер тізбесін бекіту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 ақпандағы № 25 қаулысы, осы қаулының 2-тармағын қоспағанда;
2) «2010 жылы сатуға жататын коммуналдық меншіктегі объектілер тізбесін бекіту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 ақпандағы № 25 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 19 мамырдағы № 193 қаулысы.
3. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) осы қаулыдан туындайтын шараларын қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.С. Қыраубаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс
әкімінің міндетін атқарушы              А. Айтқұлов
КЕЛІСІЛДІ:
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
06 тамыз 2010 ж.
КЕЛІСІЛДІ:
Қ.Б. Жұмашев
С.А. Бермұхамедов
Ж.А. Оспанова
А. Әбдешұлы
М.Б. Әлібекова
Маңғыстау облысы
қаржы басқармасының бастығы
06 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Мангистауской области, подлежащих приватизации в 2010 году
Постановление Мангистауского областного акимата от 06 августа 2010 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 августа 2010 года № 2077. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 декабря 1995 года «О приватизации», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Мангистауской области, подлежащих приватизации в 2010 году.
2. Отменить:
1) постановление акимата Мангистауской области от 9 февраля 2010 года № 25 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих продаже в 2010 году», за исключением пункта 2 настоящего постановления;
2) постановление акимата Мангистауской области от 19 мая 2010 года № 193 «О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 9 февраля 2010 года № 25 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих продаже в 2010 году».
3. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Краубаева А.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима области               А. Айткулов
СОГЛАСОВАНО:
начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
06 августа 2010 г.
СОГЛАСОВАНО:
Жумашев К.Б.
Бермухамедов С.А.
Оспанова Ж.А.
Альбекова М.Б.
начальник управления финансов
Мангистауской области
06 августа 2010 г.
Утвержден постановлением акимата
Мангистауской области от

2010 ж. 06 тамыздагы № 301
қаулысымен бекітілген
2010 жылы сатуға жататын Маңғыстау облысының коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Объектінің атауы Орналасқан жері және объектінің баланс ұстаушысы
1 2 3
1
Дүкен ғимараты жер учаскесімен, 1986 жылы салынған, жалпы ауданы 0,0627 га
Маңғыстау ауданы, Қызан селосы, «Қызан селосы әкімінің аппараты» ММ
2
Асхана ғимараты жер учаскесімен, 1980 жылы салынған, жалпы ауданы 0,0888 га
Маңғыстау ауданы, Қызан селосы, «Қызан селосы әкімінің аппараты» ММ
3
Монша ғимараты жер учаскесімен, 1989 жылы салынған, жалпы ауданы 0,1397 га
Жаңаөзен қаласы, Теңге кенті, Привокзальная көшесі, «Бизнес инкубатор» МКК
4
Канализациялық сорғы станциясы, 1985 жылы салынған, жалпы ауданы 0,0185 га
Мұнайлы ауданы, Қызылтөбе селолық округі, Қызылтөбе кенті, «Маңғыстау Жылу» МКК,
5
ГАЗ 3110 411 автокөлігі, R 031RK м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, № 1 үй, «Маңғыстау облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» ММ
6
ГАЗ 3110 автокөлігі, R 032RK м/н, 2002 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 23 шағын аудан, № 100 ғимарат, «Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» ММ
7
УАЗ 396259 автокөлігі, R 337BD м/н, 2004 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 шағын аудан, № 170 үй, «Жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы» МКҚК
8
ГАЗ 32610 автокөлігі, R 345BD м/н, 2005 жылы шыққан
1 2 3
9
Москвич 412 автокөлігі, R 056 АL м/н, 1990 жылы шыққан
Жаңаөзен қаласы, Көктем шағын ауданы, "Жаңаөзен кәсіптік лицейі" МКҚК
10
ВАЗ 2107 автокөлігі, R 017 КР м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 шағын аудан, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті" ММ
11
УАЗ 3909 автокөлігі, R 312 КР м/н, 2001 жылы шыққан
12
ГАЗ 3110411 автокөлігі, R 444 КР м/н, 2001 жылы шыққан
13
ВАЗ 21060 автокөлігі, R 105 КР м/н, 2000 жылы шыққан
14
ВАЗ 21060 автокөлігі, R 108 КР м/н, 2002 жылы шыққан
15
ВАЗ 21060 автокөлігі, R 023 КР м/н, 2000 жылы шыққан
16
ВАЗ 21060 автокөлігі, R 236 КР м/н, 2000 жылы шыққан
17
ВАЗ 21074 автокөлігі, R 112 КР м/н, 2001 жылы шыққан
18
УАЗ 31512 автокөлігі, R 322 КР м/н, 2001 жылы шыққан
19
ВАЗ 21060 автокөлігі, R 302 КР м/н, 2000 жылы шыққан
1 2 3
20
УАЗ 3909 автокөлігі, R 299 КР м/н, 2001 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 12 шағын аудан, "Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті" ММ
21
УАЗ 3909 автокөлігі, R 293 КР м/н, 2001 жылы шыққан
22
ВАЗ-21093 автокөлігі, R 033KP м/н, 2001 жылы шыққан
23
ВАЗ-2107 автокөлігі, R 053KP м/н, 2001 жылы шыққан
24
ВАЗ-2107 автокөлігі, R 116KP м/н, 2001 жылы шыққан
25

06 августа 2010 г. № 301
Перечень объектов коммунальной собственности Мангистауской области, подлежащих приватизации в 2010 году
Наименование объекта Местонахождение и балансодержатель объекта
1 2 3
1
Здание магазина с земельным участком, 1986 года постройки, общая площадь 0,0627 га
Мангистауский район, село Кызан, ГУ «Аппарат акима села Кызан»
2
Здание столовой с земельным участком, 1980 года постройки, общая площадь 0,0888 га
Мангистауский район, село Кызан, ГУ«Аппарат акима села Кызан»
3
Здание бани с земельным участком, 1989 года постройки, общая площадь 0,1397 га
город Жанаозен, поселок Тенге, улица Привокзальная, ГКП «Бизнес-Инкубатор»
4
Канализационно-насосная станция с земельным участком, 1985 года постройки, общая площадь 0,0185 га
Мунайлинский район, Кызылтюбинский сельский округ, поселок Кызылтобе, ГККП «Мангыстау Жылу»
5
Автомобиль ГАЗ 3110 411, г/н R 031RK, 2002 года выпуска
город Актау, 14 мкр., здание № 1, ГУ «Управление архитектуры и градостроительства Мангистауской области»
6
Автомобиль ГАЗ 3110, г/н R 032RK, 2002 года выпуска
город Актау, 23 мкр., здание № 100, ГУ «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области»
7
Автомобиль УАЗ 396259, г/н R 337BD, 2004 года выпуска
город Актау, 3 мкр., здание 170, ГККП «Станция скорой и неотложной медицинской помощи»
8
Автомобиль ГАЗ 32610, г/н R 345BD, 2005 года выпуска
1 2 3
9
Автомобиль Москвич 412, г/н R 056АL, 1990 года выпуска
город Жанаозен, мкр. Коктем, ГККП «Жанаозенский профессиональный лицей»
10
Автомобиль ВАЗ 2107, г/н R 017КР, 2001 года выпуска
город Актау, 12 мкр.,ГУ "Департамент внутренних дел Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
11
Автомобиль УАЗ 3909, г/н R 312КР, 2001 года выпуска
12
Автомобиль ГАЗ 3110 411, г/н R 444КР, 2001 года выпуска
13
Автомобиль ВАЗ 21060, г/н R 105 КР, 2000 года выпуска
14
Автомобиль ВАЗ 21060, г/н R 108 КР, 2002 года выпуска
15
Автомобиль ВАЗ 21060, г/н R 023 КР, 2000 года выпуска
16
Автомобиль ВАЗ 21060, г/н R 236 КР, 2000 года выпуска
17
Автомобиль ВАЗ 21074, г/н R 112 КР, 2001 года выпуска
18
Автомобиль УАЗ 31512, г/н R 322 КР, 2001 года выпуска
19
Автомобиль ВАЗ 21060, г/н R 302 КР, 2000 года выпуска
1 2 3
20
Автомобиль УАЗ 3909, г/н R 299 КР, 2001 года выпуска
город Актау, 12 мкр.,ГУ "Департамент внутренних дел Мангистауской области"
21
Автомобиль УАЗ 3909, г/н R 293 КР, 2001 года выпуска
22
Автомобиль ВАЗ-21093, г/н R 033KP, 2001 года выпуска
23
Автомобиль ВАЗ-2107, г/н R 053KP, 2001 года выпуска
24
Автомобиль ВАЗ-2107, г/н R 116KP, 2001 года выпуска
25

ВАЗ-21213 автокөлігі, R 202KP м/н, 2001 жылы шыққан
26
УАЗ-31512 автокөлігі, R 207KP м/н, 2001 жылы шыққан
27
ВАЗ 2106 автокөлігі, R 184 АY м/н, 1998 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 3 «б» шағын аудан, № 11 ғимарат, "Маңғыстау политехникалық колледжі" МКҚК
28
ГАЗ 3307 автокөлігі, R 522 АF м/н, 1993 жылы шыққан
29
Nissan maxima автокөлігі, R 929 ВD м/н, 1997 жылы шыққан
Жаңаөзен қаласы, Қазақстанның 50 жылдығы көшесі, "Тазалық" МКК
30
Jeep cherokee автокөлігі, R 846 BH м/н, 1992 жылы шыққан
1 2 3
31

Автомобиль ВАЗ-21213, г/н R 202KP, 2001 года выпуска
26
Автомобиль УАЗ-31512, г/н R 207KP, 2001 года выпуска
27
Автомобиль ВАЗ 2106, г/н R 184 АY, 1998 года выпуска
город Актау, 3 «б» мкр., дом № 11, ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
28
Автомобиль ГАЗ 3307, г/н R 522АF, 1993 года выпуска
29
Автомобиль Nissan maxima, г/н R 929ВD, 1997 года выпуска
город Жанаозен, улица 50 лет Казахстана, ГКП "Тазалык"
30
Автомобиль Jeep cherokee, г/н R 846BH, 1992 года выпуска
1 2 3
31

Daewoo Nexia автокөлігі, R 034BL м/н, 2004 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 24 шағын аудан, № 7 ғимарат, «Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» ММ
32
Тұщықұдық селосында, құрылыс материалына арналған жер учаскесіз, жазғы клубы ғимараты, 1976 жылы салынған, жалпы ауданы 181,4 ш.м.
Маңғыстау ауданы, Тұщықұдық селосы, "Өрлеу" МКК
33
Toyota Corolla автокөлігі, R 013BR м/н, 2007 жылы шыққан
Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, № 67«б» ғимарат, «Маңғыстау облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» ММ
34
Иесіз қалған мүлік- 1 бөлмелі пәтер, 1971 жылы салынған, жалпы ауданы 29,6 ш.м.

Автомобиль Daewoo Nexia, г/н R 034BL, 2004 года выпуска
город Актау, 24 мкр., дом № 7, ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области"
32
Здание летнего клуба в селе Тущыкудык без земельного участка на строительные материалы, 1976 года постройки, общая площадь 181,4 кв.м.
Мангистауский район, село Тущыкудык, ГКП "Орлеу"
33
Автомобиль Toyota Corolla, г/н R 013BR, 2007 года выпуска
город Актау, 15 мкр., здание 67 «б», ГУ «Центр обслуживания населения Мангистауской области»
34
Выморочное имущество - однокомнатная квартира, 1971 года постройки, общая площадь 29,6 кв.м.

Жаңаөзен қаласы, Самал шағын ауданы, 17 үй, 16 патер «Жаңаөзен қалалық тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
35
№ 1 Жатақхана ғимараты- 1961 жылы салынған, жалпы ауданы 524,1 ш.м., кұрылыс материалына
Маңғыстау ауданы, Жыңғылды селосы, «С. Нұрниязүлы атындағы мектеп-интернаты» ММ
36
№ 2 Жатақхана ғимараты- 1962 жылы салынған, жалпы ауданы 479,9 ш.м., кұрылыс материалына
Маңғыстау ауданы, Жыңғылды селосы, «С. Нұрниязүлы атындағы мектеп-интернаты» ММ
37

город Жанаозен, мкр. Самал, 17 дом, 16 квартира ГУ «Жанаозенский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
35
Здание общежития № 1, 1961 года постройки, общая площадь 524,1 кв.м. на строительные материалы
Мангистауский район, село Жынгылды ГУ «Школа-интернат им. С. Нурниязова»
36
Здание общежития № 2, 1962 года постройки, общая площадь 479,9 кв.м. на строительные материалы
Мангистауский район, село Жынгылды ГУ «Школа-интернат им. С. Нурниязова»
37

№ 3 Жатақхана ғимараты- 1965 жылы салынған, жалпы ауданы 444,5 ш.м., кұрылыс материалына
Маңғыстау ауданы, Жыңғылды селосы, «С. Нұрниязұлы атындағы мектеп-интернаты» ММ
38
Амбулаториялық аурухана ғимараты,1968 жылы салынған, жалпы ауданы 0,0041 га, кұрылыс материалына
Маңғыстау ауданы Ұштаған селосы, «Маңғыстау аудандық орталық ауруханасы» МКҚК
39
Жер учаскесімен бірге № 19 гараж боксы, 1998 жылы салынған, жалпы ауданы 0,00282 га
Ақтау қаласы, «Авангард» гараж-құрылыс кооперативі «Маңғыстау облысы кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» ММ
Шартты белгілер:
ММ – мемлекеттік мекеме;
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын;
МКК – мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын;
м/н –  мемлекеттік нөмірі.

Здание общежития № 3, 1965 года постройки, общая площадь 444,5 кв.м. на строительные материалы
Мангистауский район, село Жынгылды ГУ «Школа-интернат им. С. Нурниязова»
38
Здание амбулаторной больницы, 1968 года постройки, общая площадь 0,0041 га, на строительные материалы
Мангистауский район, село Уштаган ГККП «Мангистауская районная центральная больница»
39
Гаражный бокс № 19 с земельным участком, 1998 года постройки, общая площадь 0,00282 га
город Актау, гаражно-строительный кооператив «Авангард» ГУ «Управление предпринимательства и промышленности Мангистауской области»
Условные обозначения:
ГУ – государственное учреждение;
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие;
ГКП – государственное коммунальное предприятие;
г/н – государственный номер;
мкр. – микрорайон.