"Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 139 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 20 тамыздағы № 316 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 14 қыркүйекте № 2082 тіркелді.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі және Маңғыстау облысының әкімдігі арасындағы Жол картасының «Кадрларды даярлау және қайта даярлау» бағыты бойынша жобаны іске асыру туралы 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 8 шартқа сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Жол картасының бағыттарын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсiптiк бiлiмі бар мамандарды даярлауға 2010 - 2011 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 139 (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2067 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2010 жылғы 13 мамырдағы № 80-81 (7724) жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
«№ 1 кәсіптік лицейі» МКҚК 1 - тармағындағы мына жолдар алынып тасталсын:
«
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
Жиыны:
25
»;
«Кәсіптік лицейлер бойынша жиыны» деген жолда «50» деген сандар «25» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің колледжі» РМҚК 6 - тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
»;
«Жиыны» жолдағы «50» деген сандар «75» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік колледждер бойынша жиыны» деген жолда «225» деген сандар «250» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Қ. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы білім
басқармасының басқармасы
бастығының уақытша
міндетін атқарушы
Е.К. Өмірзақ
20 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы жұмыспен қамтуды
үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М.Қалмұратова
20 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы кәсіпкерлік және
өнеркәсіп басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
20 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы қаржы басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
М.Ү. Әбдіқұлова
20 тамыз 2010 ж.
Маңғыстау облысы экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасының бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
20 тамыз 2010 ж.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 8 апреля 2010 года № 139 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты"
Постановление Мангистауского областного акимата от 20 августа 2010 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 сентября 2010 года № 2082
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», соглашением от 19 января 2010 года № 8 между Министерством образования и науки Республики Казахстан и акиматом Мангистауской области о реализации проекта по направлению «Подготовка и переподготовка кадров» Дорожной карты на 2010 год, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 8 апреля 2010 года № 139 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010 - 2011 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2067, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 13 мая 2010 года № 82 - 83 (10434-10435)) следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
в пункте 1 ГККП «Профессиональный лицей № 1» исключить строки:
«
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
11 классов
казах- ский
1 год 10 мес.
Итого:
25
»;
в строке «Итого по профессиональным лицейям» цифры «50» заменить цифрами «25»;
пункт 6 РГКП «Колледж Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга им. Ш. Есенова» дополнить строкой следующего содержания:
«
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
11 классов
казах- ский
2 года 10 мес.
»;
в строке «Итого» цифры «50» заменить цифрами «75»;
в строке «Итого по государственным колледжам» цифры «225» заменить цифрами «250».
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            К. Кушербаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
20 августа 2010 г.
Временно исполняющий обязанности
начальника управления образования
Мангистауской области
Умирзак Е.К.
20 августа 2010 г.
Начальник управления предпринимательства
и промышленности Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
20 августа 2010 г.
Исполняющий обязанности начальника
управления финансов Мангистауской области
Абдыкулова М.У.
20 августа 2010 г.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
20 августа 2010 г.