"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/252 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 28/327 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 06 желтоқсанда № 2090 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңына және «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274 Қаулысына сәйкес блыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/252 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2061 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2009 жылғы 26 желтоқсандағы № 206 - 207 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2010 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 64 395 005 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 791 309 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 280 568 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 725 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 35 320 403 мың теңге;
2) шығындар – 64 365 695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 763 244 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 304 714 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 541 470 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 589 542 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 590 561 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 1 019 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 323 476 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 323 476 мың теңге.
2 - тармақта:
1) тармақшада:
мына жолдағы:
«Бейнеу ауданына» «91,9» сандары «100,0» сандарымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «55,4» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «100,0» сандары «49,4» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «12,0» сандары «15,8» сандарымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «80,5» сандары «66,4» сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
мына жолдағы:
«Қарақия ауданына» «100,0» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
мына жолдағы:
«Қарақия ауданына» «100,0» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
мына жолдағы:
«Қарақия ауданына» «100,0» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
мына жолда:

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 21/252 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 29 ноября 2010 года № 28/327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 06 декабря 2010 года № 2090
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1274 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 21/252 «Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2061, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 26 декабря 2009 года № 210) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 64 395 005 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 791 309 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 280 568 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 725 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 35 320 403 тысячи тенге;
2) затраты – 64 365 695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 763 244 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 304 714 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 541 470 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 589 542 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 590 561 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 019 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 323 476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 323 476 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
в строке:
«Бейнеускому району» цифры «91,9» заменить цифрами «100,0»;
«Каракиянскому району» цифры «55,4» заменить цифрами «0»;
«Тупкараганскому району» цифры «100,0» заменить цифрами «49,4»;
«городу Актау» цифры «12,0» заменить цифрами «15,8»;
«городу Жанаозен» цифры «80,5» заменить цифрами «66,4».
в подпункте 2):
в строке:
«Каракиянскому району» цифры «100,0» заменить цифрами «0».
в подпункте
3):в строке:
«Каракиянскому району» цифры «100,0» заменить цифрами «0».
в подпункте 4):
в строке:
«Каракиянскому району» цифры «100,0» заменить цифрами «0».
в подпункте 6):
в строке:

«43 988» сандары «70 988» сандарымен ауыстырылсын.
11 - тармақта:
«2 695 877» сандары «2 815 657» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ә. Әбжаппаров
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Шелпеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
29 қараша 2010 ж.
Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы
29 қарашадағы № 29/327 шешіміне
1 – ҚОСЫМША
2010 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

цифры «43 988» заменить цифрами «70 988».
в пункте 11:
цифры «2 695 877» заменить цифрами «2 815 657».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                     А. Абжаппаров
Секретарь
областного маслихата                    Б. Чельпеков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования области
Нургалиева Х.Х.
29 ноября 2010 г.
П Р И Л О Ж Е Н И Е 1
к решению областного маслихата
от 29 ноября 2010 года № 29/327
Областной бюджет на 2010 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге

18 951
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
941
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
448 076
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 118
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
810 226
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру,  техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 677
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 513 997
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
350 295
029
Әдістемелік жұмыс
18 425
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 375
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 475
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
311 193
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы  трансфертер
26 718
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 228 873
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 847 973
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 955 419
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
425 481
05
Денсаулық сақтау
13 442 759
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 635 173
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы  мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер

18 951
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
941
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
448 076
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
7 118
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
810 226
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
49 677
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 513 997
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
350 295
029
Методическая работа
18 425
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
102 375
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 475
060
Подготовка и переподготовка кадров
311 193
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26 718
271
Управление строительства области
4 228 873
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 847 973
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 955 419
037
Строительство и реконструкция объектов образования
425 481
05
Здравоохранение
13 442 759
253
Управление здравоохранения области
7 635 173
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

65 745
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
823 154
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
85 715
006
Ана мен баланы қорғау
67 930
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
64 864
008
Қазақстан Республикасында  ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
9 364
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 297 150
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
2 046 551
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
582 852
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
11 991
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
264 505
016
Азаматтарды елді мекенінің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
35 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
818
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15 146
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
70 238
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
41 985
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
99 493
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
46 096
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
94 995
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
432 884
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
52 160
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
15 434
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
2 200
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары  мен құрылыстарын күрделі жөндеу
14 000
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
1 387 060
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 843
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 807 586
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

65 745
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
823 154
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
85 715
006
Услуги по охране материнства и детства
67 930
007
Пропаганда здорового образа жизни
64 864
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
9 364
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими растройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
1 297 150
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
2 046 551
011
Оказание скорой медицинской  помощи и санитарная авиация
582 852
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
11 991
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
264 505
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
35 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
818
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 146
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
70 238
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
41 985
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
99 493
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
46 096
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
94 995
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
432 884
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
52 160
029
Областные базы спецмедснабжения
15 434
031
Материально-техническое оснащение государственных органов здравоохранения
2 200
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений  медицинских организаций здравоохранения
14 000
033
Материально-техническое оснащение медицинских  организаций здравоохранения
1 387 060
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 843
271
Управление строительства области
5 807 586
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

5 807 586
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 218 357
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
777 560
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 451
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
72 352
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
43 488
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
260
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
132 517
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
23 537
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
244 906
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiне
244 906
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
96 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 088
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 807 586
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 218 357
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
777 560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 451
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
72 352
003
Социальная поддержка инвалидов
43 488
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
260
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
132 517
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
23 537
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
244 906
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
244 906
015
За счет средств местного бюджета
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
96 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 088
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

38 031
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдығы нысаналы трансферттер
51 797
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
19 123
261
Облыстың білім беру басқармасы
235 828
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
235 828
271
Облыстың құрылыс басқармасы
204 969
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
204 969
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 485 486
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
5 457 588
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 658 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
109 625
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 573 671
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
31 086
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
85 206
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 027 898
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 835
002
Ақпараттық жүйелер құру
846
004
Елдi мекендердi газдандыру
802 852
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік- коммуникациялық инфрақұрылында дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға арналған нысаналы трансферттері
8 398
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
527 867
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

38 031
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
51 797
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
19 123
261
Управление  образования области
235 828
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
235 828
271
Управление строительства области
204 969
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
204 969
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 485 486
271
Управление строительства области
5 457 588
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 658 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
109 625
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 573 671
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
31 086
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
85 206
279
Управление энергетики  и коммунального хозяйства области
2 027 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
69 835
002
Создание информационных систем
846
004
Газификация населенных пунктов
802 852
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 398
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
527 867
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

45 470
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
1 701
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
101 020
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 671
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 349
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 060 615
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 060 615
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 069 284
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 069 284
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
178 958
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
28 344
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 229
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 115
271
Облыстың құрылыс басқармасы
41 799
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 799
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
108 815
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 396
003
Ақпараттық жүйелер құру
819
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
600
12
Көлік және коммуникациялар
2 425 906
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 425 906
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 561
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 570 657
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
596 111
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
72 029
006
Ақпараттық жүйелер құру
859
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
863
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға  республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

45 470
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 701
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
101 020
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета  бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
53 671
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
47 349
271
Управление строительства области
2 060 615
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 060 615
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 069 284
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3 069 284
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
178 958
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
28 344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
26 229
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 115
271
Управление строительства области
41 799
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
41 799
272
Управление архитектуры и градостроительства области
108 815
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
107 396
003
Создание информационных систем
819
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
600
12
Транспорт и коммуникации
2 425 906
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 425 906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
27 561
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 570 657
003
Обеспечение функционирования  автомобильных дорог
596 111
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
72 029
006
Создание информационных систем
859
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
863
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров