Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2011 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/335 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 2093 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2011 жылға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Сарбасов
Облыстық
мәслихат хатшысы Б. Шелпеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Облыстық табиғи ресурстар және
табиғат пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы
Ж. Албытов
«___» ________ 2010 ж
Жайық-Каспий экология департаменті
облыстық филиалының бастығы
Б. Ниязов
«___» ________ 2010 ж.
Облыстық мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 29/335 шешіміне қосымша
Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2011 жылға арналған төлемақы ставкалары

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата № 29/335 от 13 декабря 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2093 от 17 января 2011 года
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат решил:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                    Ж. Сарбасов
Секретарь
областного маслихата                   Б. Чельпеков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Налогового
департамента по Мангистауской области
К. Бакенов
«___» _________ 2010 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования области
Ж. Албытов
«___» _________ 2010 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник областного филиала
Жайык-Каспийского
департамента экологии
Б. Ниязов
«___» _________ 2010 г.
Приложение
к решению областного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 29/335
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год по Мангистауской области

0,04
2.4.
Шынадағы радиоактивті көздер
0,38
6. Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін осы шешімде белгіленген төлемақы ставкаларына:
1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті қолданылады.

0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
6. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установленным в данном решении:
пунктом 1 - 0,3;
пунктом 4 - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5 - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.

7. Осы шешімнің 6-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
8. Белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы шешімде белгіленген төлемақы ставкалары он есеге ұлғаяды.

7. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 6 настоящего решения, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
8. За эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, установленные в данном решении, увеличиваются в десять раз.