2011 жылдың қаңтар - наурыз айларында 1994 жылы туылған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Жаңаөзен қаласының әкімінің 2010 жылғы 24 желтосандағы № 196 шешімі. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарда № 11-2-158 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына сәйкес, ШЕШЕМІН:
1. 1994 жылы туған азаматтарды шақыру учаскелерінде тіркеу 2011 жылдың қаңтар – наурыз айларында жүргізілсін.
2. Шақыру учаскесі қалалық қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің базасында ұйымдастырылсын.
3. Село, ауыл әкімдері және ұйым басшыларына:
1) 1994 жылы туған және бұдан бұрын тексеруден өтпеген азаматтардың қалалық қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесіне белгіленген мерзімде келуін қамтамасыз етсін.
4. «Жаңаөзен қалалық орталық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынына (Әлқуатов Т.О.), «Жаңаөзен қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (Бекназаров С.С.) төмендегі қызметтерді іске асыру ұсынылсын:
1) 1994 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу кезінде медициналық куәландыру комиссиясына тәжірибесі мол маман - дәрігерлерді қатыстыру;
2) 2011 жылдың қаңтар – наурыз айларында шақыру учаскесіне тіркеуге алынатын азаматтардың флюрографиядан, электрокардиограммадан өтуін, анализдер тапсыруын, қан құрамын айыруын қамтамасыз ету;
3) азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу комиссиясының маман дәрігерлерін қажетті дәрігерлік аспаптармен, рентгенпленкамен, флюрографияға, электрокардиограммаға арналған қағазбен қамтамасыз ету;
4) созылмалы аурулар бойынша диспансерлік есепте тұрғандардың тізімдерін, денсаулық жағдайын сипаттайтын ауру тарихының көшірмесін, дәрігерлік тексерулер мен диспансерлік бақылау мәліметтерін;
5) дәрігерлік амбулаториялық карталарын қорғаныс істері жөніндегі бөліміне 2011 жылдың қаңтар айына дейін тапсыру, комиссия жолдаған азаматтарды кезектен тыс амбулаториялық және стационарлық тексеруден өткізу.
5. Жаңаөзен қаласының ішкі істер бөліміне (Хожаев М.Ж.) төмендегі қызметтерді іске асыру ұсынылсын:
1) азаматтардың тіркеу учаскелеріне келуін бақылауды қадағалау және олардың тіркеуден жалтару әрекеттерінің жолын кесу, шақыру учаскесінде реттілік пен тәртіпті қамтамасыз ету.
6. Жаңаөзен қалалық білім бөлімі (Құлатай Ы.Қ.) орта және арнаулы білім беру мекемелерінің басшылары 1994 жылы туған жасөспірімдердің тіркеуге толық қатысуын қамтамасыз етсін.

О приписке к призывному участку в январе - марте 2011 года граждан 1994 года рождения
Решение акима города Жанаозен от 24 декабря 2010 года № 196. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен от 25 января 2011 года № 11-2-158
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» РЕШИЛ:
1. Провести приписку к призывным участкам в январе – марте 2011 года граждан 1994 года рождения.
2. Образовать на базе отдела по делам обороны города призывной участок.
3. Руководителям организаций и акимам села, аула:
1) обеспечить прибытие в указанные сроки в городской отдел по делам обороны к призывному участку граждан 1994 года рождения и ранее не прошедших обследование.
4. Государственным коммунальным казенным предприятиям «Центральная больница города Жанаозен» (Алгуатов Т.О.), государственное коммунальное казенное предприятие «Поликлиника города Жанаозен» (Бекназаров С.С.) предложено провести ниже следующие работы:
1) организовать участие врачей - специалистов с большим опытом в медицинской комиссии по освидетельствованию при регистрации к призывному участку граждан 1994 года рождения;
2) обеспечить гражданам подлежащих регистрации в призывном участке определение группы крови, сдачи анализов, прохождения электрокардиограммы, флюорографии в январе – марте 2011 года;
3) обеспечить укомплектованность врачей-специалистов комиссии, регистрирующих граждан к призывному участку необходимыми медикаментами, специальными бумагами электрокардиограммы флюорографии, ренгенопленкой;
4) списки состоящих на диспансерском учете в связи с хроническими заболеваниями, копии истории болезней описывающих состояние здоровья, сведения о врачебных проверках и диспансерном учете;
5) предоставить до января 2011 года в отдел по делам обороны врачебные амбулаторные карты, провести вне очереди обследование граждан, которых комиссия направила на амбулаторное и стационарное обследование.
5. Жанаозенскому городскому отделу внутренних дел (Кожаев М.Ж.) предлагаем провести нижеследующие работы:
1) обеспечить контроль за явкой граждан к призывному участку и пересекать факты уклонения от призыва, а также обеспечить порядок и дисциплину на призывном участке.
6. Жанаозенскому городскому отделу образования (Кулатай И.К.) и руководителям средних и средних специальных учебных заведений обеспечить полное участие в регистрации несовершеннолетних 1994 года рождения.

7. Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі (Жантлеуова Р.Қ.) азаматтарды тіркеуді жүргізуге байланысты шығындарды 2011 жылға арналған қалалық бюджетте қаралған қаражаттың есебінен жүзеге асырсын.
8. Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу кезінде әскери оқу орындарына үміткерлерді іріктеу мақсатындағы жұмыстарын жүргізу және тіркеуден өткізу барысында оларды Қарулы Күштер қатарына қызмет етуге дайындау қорытындысы туралы хабарламаны қала әкіміне жазбаша түсіру қалалық қорғаныс істері жөніндегі бөліміне (Қоңқаев Д.Т.) ұсынылсын.
9. Осы шешімнің орындалсын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Қ. Боранбаеваға жүктелсін.
10. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Сарбөпеев
КЕЛІСІЛДІ:
Қ. Боранбаева
Б. Шырақбаев
Жаңаөзен қалалық білім бөлімінің бастығы
Ы.Құлатай
24 желтоқсан 2010ж.
«Жаңаөзен қалалық орталық аурухана»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері
Т.Әлқуатов
24 желтоқсан 2010ж.
«Жаңаөзен қалалық емхана»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері
С.Бекназаров
24 желтоқсан 2010ж.
Жаңаөзен қалалық ішкі істер бөлімінің бастығы
М. Хожаев
24 желтоқсан 2010ж.
Жаңаөзен қалалық қаржы бөлімінің бастығы
Р.Жантлеуова
24 желтоқсан 2010ж.
Жаңаөзен қаласының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімінің бастығы
Д.Қоңқаев
24 желтоқсан 2010ж.
Қызылсай селосының әкімі
Н.Темірбаев
24 желтоқсан 2010ж.
Теңге ауылының әкімі
Б.Асгеров
24 желтоқсан 2010ж.

7. Жанаозенскому городскому отделу финансов (Жантлеуова Р.К.) осуществить расходы связанные с регистрацией граждан за счет средств местного бюджета предусмотренного на 2011 год.
8. Городскому отделу по делам обороны (Конкаев Д.Т.) предоставить в письменном виде информацию - заключение акиму города о готовности к службе в рядах Вооруженных Сил и проведенной работе с целью отбора кандидатов в военные учебные заведения при регистрации граждан к призывному участку.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Боранбаевой К.К.
10. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города                             О.Сарбопеев
СОГЛАСОВАНО:
К.Боранбаева
Б.Ширакбаев
Городской отдел образования
И.Кулатай
24 декабря 2010 г.
Глав. Врач ГККП «Городская центральная больница»
Т.Алгуатов
24 декабря 2010 г.
Глав. Врач ГККП «Городская поликлиника»
С.Бекназаров
24 декабря 2010 г.
Начальник городского отдела внутренних дел
М.Кожаев
24 декабря 2010 г.
Начальник городского финансового отдела
Р.Жантлеуова
24 декабря 2010 г.
Начальник отдела по делам обороны города
Д.Конкаев
24 декабря 2010 г.
Аким села Кызылсай
Н.Темирбаев
24 декабря 2010 г.
Аким аула Тенге
Б.Асгеров
24 декабря 2010 г.