Карантиндік аймақтың ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 184 Қаулысы. Бейнеу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарда № 11-3-108 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 29 сәуірдегі 2024 жылғы № 119 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 29.04.2024 № 119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңының 10 - бабы 2 - тармағы 9) - тармақшасына сәйкес және Бейнеу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 242 санды ұсынысын қарап, аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жануарлардың құтыру ауруы туындауына байланысты "Өтелген" шаруа қожалығы орналасқан "Ақшелек" жерінде (одан әрі – Аймақ) карантиндік режим және шектеу іс-шаралары енгізіле отырып, карантиндік аймақтың ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Аймақта "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнымен (З.Нұржанова) және "Бейнеу аудандық санитариялық - эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (Н.Шалабай) бірлесе отырып, азаматтардың денсаулығын құтыру ауруынан сақтандыру, арнаулы профилактикалық медициналық шаралар жүргізу, жұқпалы аурулардың таралуынан санитариялық қорғау, жануарлардың аса қауіпті ауруларын жою және олардың таралуының алдын алу жөніндегі шараларды жүргізу Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (Қ.Байбатыров) ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау "Бейнеу аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Б.Өтегенов) тапсырылсын.
4. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізілсін және мемлекеттік тіркеуге ұсынылсын.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Әбілшеев
А.Ұлұкбанов
Ү.Әмірханова
Қ.Бөлтеков
М.Нысанбаев
М.Көбеген
Қ.Жарасбаева
дайынд.:Б.Өтегенов

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны
Постановление акимата Бейнеуского района от 13 декабря 2010 года № 184. Зарегистрировано Управлением юстиции Бейнеуского района 20 января 2011 года № 11-3-108. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 29 апреля 2024 года № 119.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 29.04.2024 № 119 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Согласно подпункта 9) пункта 2 статьи 10 Закона РК "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и рассмотрев представление главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора № 242 от 10 декабря 2010 года районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с случаем возникновения болезни бешенства среди животных, установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий в местности "Ақшелек", где расположено крестъянское хозяйства "Өтелген" (далее - Территория).
2. Рекомендовать ГУ "Бейнеуская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (К.Байбатыров) совместно с государственным коммунальным казненным предприятием "Бейнеуская районная больница (З.Нуржанова) и государственным учреждением "Бейнеуское районное управление по санитарно - эпидемиологическому надзору" (Н.Шалабай) проведения на Территории мероприятий по защите здоровья граждан от болезни бешенства, специальных медицинских профилактических мероприятий, санитарной защите от заразных болезней, ликвидацию заразных болезней животных и их ограничению.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на ГУ "Бейнеуский районный отдел селького хозяйства и ветеринарии" (Б.Утегенов).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его принятия и представляется на государственную регистрацию.
Исполняющии обязанности
акима района
К.Абильшеев