Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 5 наурызда № 3706 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
Қостанай облысы бойынша 2010 жылы
жекешелендіруге жататын коммуналдық
меншіктегі объектілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2010.04.15 № 131 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.05.11 № 183 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.07.27 № 271 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
Р/с №
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы
және баланс
ұстаушысы
Негіздемі
Объектінің
ахуалы
1
2
3
4
5
1.
Жалпы
ауданы
836,4
шаршы метр
бұрынғы
баспахана
ғимараты
Арқалық қаласы,
Қозыбаев
көшесі, 25,
"Арқалық қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2009 жылғы 24
желтоқсандағы
№ 1-28/1774
хаты
Қирауға
ұшырауда
2.
Жалпы
ауданы
6698,5
шаршы метр
бес қабатты
үй
Арқалық қаласы,
Абай даңғылы,
37, "Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық қаласы
әкімінің
2009 жылғы 24
желтоқсандағы
№ 1-28/1774
хаты
Қирауға
ұшырауда
3.
Жалпы
ауданы
3275,4
шаршы метр
бұрынғы
"Тұрғай-
сельтрой-15"
трест
ғимараты
Арқалық қаласы,
Ш. Жәнібек
көшесі, 98,
"Арқалық қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық қаласы
әкімінің
2009 жылғы 24
желтоқсандағы
№ 1-28/1774
хаты
Қирауға
ұшырауда
4.
Жалпы
ауданы
1121,6
шаршы метр
бұрынғы
қойма
ғимараты
Арқалық қаласы,
Мәуленов
көшесі, 25,
"Арқалық қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық қаласы
әкімінің
2009 жылғы 24
желтоқсандағы

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году
Постановление акимата Костанайской области от 12 февраля 2010 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 марта 2010 года № 3706. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
от 12 февраля 2010 года № 62
Перечень
объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации
в 2010 году
Сноска. Перечень с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата города Костаная от 15.04.2010 № 131 (порядок введения в действие см.в пункте 2); от 11.05.2010 № 183 (порядок введения в действие см. в пункте 2); от 27.07.2010 № 271 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
№ п/п
Наименование
объекта
Адрес
и балансо-
держатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
1.
Здание
бывшей
типографии
общей
площадью
836,4
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица
Козыбаева,
25, ГУ "Отдел
финансов
акимата города
Аркалыка"
Письмо акима
города Аркалык
Костанайской
области от
24 декабря
2009 года
№ 1-28/1774
Подвергается
разрушению
2.
Пятиэтажное
здание
общей
площадью
6698, 5
квадратного
метра
Город
Аркалык,
улица Абая, 37,
ГУ "Отдел
финансов
акимата города
Аркалыка"
Письмо акима
города Аркалык
Костанайской
области от
24 декабря
2009 года
№ 1-28/1774
Подвергается
разрушению
3.
Здание
бывшего
треста
"Тургайсель-
строй-15",
общей
площадью
3275,4
квадратного
метра
Город
Аркалык,
улица
Ш. Джанибека,
98, ГУ "Отдел
финансов
акимата города
Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанайской
области
от 24 декабря
2009 года
№ 1-28/1774
Подвергается
разрушению
4.
Здание
бывшего
склада
общей
площадью
1121,6
квадратного
метра
Город
Аркалык,
улица
Мауленова, 25,
ГУ "Отдел
финансов
акимата
города
Аркалыка"
Письмо
акима
города Аркалык
Костанайской
области
от 24 декабря
2009 года

№ 1-28/1774
хаты
Қирауға
ұшырауда
5.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 084 КР,
2002 жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ бастығының
2010 жылғы
18 қаңтардағы
№ 11-15/31
хаты
Техникалық
бұзылған
6.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 119 КР,
2001 жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ бастығының
2010 жылғы
18 қаңтардағы
№ 11-15/31
хаты
Техникалық
бұзылған
7.
"Nissan
Sunny"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 120 КР,
1996 жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ бастығының
2010 жылғы
18 қаңтардағы
№ 11-15/31
хаты
Техникалық
бұзылған
8.
"УАЗ-315126"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 218 КР,
1995 жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
ММ бастығының
2010 жылғы
18 қаңтардағы
№ 11-15/31
хаты
Техникалық
бұзылған
9.
"Аudi C4",
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 421 CH,
1992 жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы,
Баймагамбетова
көшесі, 195,
"Қостанай
облысы
әкімдігінің
кәсіпкерлік
және өнеркәсіп
басқармасы" ММ
"Қостанай
облысы
әкімдігінің
кәсіпкерлік
және өнеркәсіп
басқармасы"
ММ бастығының
2010 жылғы
21 қаңтардағы
№ 02-144
хаты
Техникалық
бұзылған
10.
"ГАЗ-310290"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 736 СB,
1995 жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Пушкин
көшесі, 98
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
жер
қатынастары
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Қостанай
қаласы
әкімінің
2009 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 1-25/2401
хаты
Техникалық
бұзылған
11.
Жалпы
ауданы
19,4
шаршы метр
№ 292
гараж
Лисаков қаласы,
"Старт" гараж
қоғамы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Лисаков қаласы
әкімінің
2009 жылғы 20
желтоқсандағы
№ 1733-105
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
12.
Жалпы
ауданы
19,6
шаршы метр
№ 404
гараж
Лисаков қаласы,
"Союз" гараж
қоғамы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Лисаков қаласы
әкімінің
2009 жылғы 20
желтоқсандағы
№ 1733-105
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
13.
Жалпы
ауданы

№ 1-28/1774
Подвергается
разрушению
5.
Автомашина
"ВАЗ-21213",
государст-
венный
номер
Р 084 КР,
год выпуска
2002
Город
Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо
начальника ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних
дел Республики
Казахстан"
от 18 января
2010 года
№ 11-15/31
Технически
неисправна
6.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государст-
венный
номер
Р 119 КР,
год выпуска
2001
Город
Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо
начальника ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 18 января
2010 года
№ 11-15/31
Технически
неисправна
7.
Автомашина
"Nissan
Sunny",
государст-
венный
номер
Р 120 КР,
год выпуска
1996
Город
Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо
начальника ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 18 января
2010 года
№ 11-15/31
Технически
неисправна
8.
Автомашина
"УАЗ-315126"
государст-
венный
номер
Р 218 КР,
год выпуска
1995
Город
Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по согласованию)
Письмо
начальника ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 18 января
2010 года
№ 11-15/31
Технически
неисправна
9.
Автомашина
"Аudi C4",
государст-
венный
номер
Р 421 CH,
год выпуска
1992
Город
Костанай,
улица
Баймагамбетова,
195, ГУ
"Управление
предпринима-
тельства и
промышленности
акимата
Костанайской
области"
Письмо
начальника ГУ
"Управление
предпринима-
тельства
акимата
Костанайской
области"
от 21 января
2010 года
№ 02-144
Технически
неисправна
10.
Автомашина
"ГАЗ-310290"
государст-
венный
номер
Р 736 СВ,
год выпуска
1995
Город
Костанай,
улица Пушкина,
98, ГУ "Отдел
земельных
отношений
акимата
города
Костаная"
Письмо
акима
города
Костанай
Костанайской
области
от 10 декабря
2009 года
№ 1-25/2401
Технически
неисправна
11.
Гараж
№ 292
общей
площадью
19,4
квадратного
метра
Город
Лисаковск,
гаражное
общество
"Старт",
ГУ "Отдел
финансов
акимата
города
Лисаковска"
Письмо
акима
города
Лисаковск
Костанайской
области
от 20 декабря
2009 года
№ 1733-105
Состояние
удовлетво-
рительное
12.
Гараж
№ 404
общей
площадью
19,6
квадратного
метра
Город
Лисаковск,
гаражное
общество
"Союз",
ГУ "Отдел
финансов
акимата
города
Лисаковска"
Письмо
акима
города
Лисаковск
Костанайской
области
от 20 декабря
2009 года
№ 1733-105
Состояние
удовлетво-
рительное
13.
Гараж
№ 531
общей
площадью

19,4
шаршы метр
№ 531
гараж
Лисаков қаласы,
"Старт" гараж
қоғамы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Лисаков қаласы
әкімінің
2009 жылғы 20
желтоқсандағы
№ 1733-105
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
14.
Жалпы
ауданы 20
шаршы метр
№ 576
гараж
Лисаков қаласы,
"Старт" гараж
қоғамы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Лисаков қаласы
әкімінің
2009 жылғы
15 қаңтардағы
№ 50-1-05
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
15.
Жалпы
ауданы
19,8
шаршы метр
№ 373
гараж
Лисаков қаласы,
"Старт" гараж
қоғамы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Лисаков қаласы
әкімінің
2009 жылғы
20 қаңтардағы
№ 1733-105
хаты
Қирауға
ұшырауда
16.
Жалпы
ауданы
327,9
шаршы метр
бұрынғы
асхана
ғимараты
Лисаков қаласы,
Красногорск
селосы,
"Лисаков қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Лисаков қаласы
әкімінің
2010 жылғы
12 қаңтардағы
№ 26-705
хаты
Қирауға
ұшырауда
17.
"УАЗ-3962"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 720 BR,
1995 жылы
шығарылған
Лисаков қаласы,
4-шағын ауданы,
24, "Қарттар
мен
мүгедектерге
арналған жалпы
үлгідегі
Лисаков
интернат үйі"
ММ
"Қостанай
облысы
әкімдігінің
жұмыспен
қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы"
ММ бастығының
2009 жылғы
19 қаңтардағы
№ 07- 88
хаты
Техникалық
бұзылған
18.
Жалпы
ауданы
360
шаршы метр
бұрынғы
"Самал"
дәмханасының
ғимараты
Амангелді
ауданы,
Қарасу селосы,
Елтебаев
көшесі, 9,"Қарасу ауылдық
округі әкімінің
аппараты " ММ
Қостанай
облысы
Амангелді
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 22
желтоқсандағы
№ 03-17/974
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық,
ағымдағы
жөндеуді
талап
етеді
19.
"УАЗ-3962"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 793 АТ,
1994 жылы
шығарылған
Жітіқара
ауданы,
Жітіқара
қаласы, 4-шағын
ауданы, 5 -үй,
Жітіқара ауданы
әкімдігінің
"Қан орталығы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қостанай
облысы
Жітіқара
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
14 қаңтардағы
№ 03-13/36
хаты
Техникалық
бұзылған
20.
"Volkswagen
Trasporter"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 285 CB,
1991 жылы
шығарылған
Жітіқара
ауданы,
Жітіқара
қаласы,
6 - шағын
ауданы, 66-үй,
Жітіқара ауданы
әкімдігінің
"Аудандық
мәдениет
сарайы" МКҚК
Қостанай
облысы
Жітіқара
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
14 қаңтардағы
№ 03-13/36
хаты
Техникалық
бұзылған
21.
"Жангелдин
ауданының
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі" ММ
мүлігі
(52 бірлік):
LG-Flatron
CT-21Q66VE
теледидар,
SonyWecn
теледидар,
"Ямал"
Zanussi
спутник
қабылдағышы,
Бирюса-104
cl КШ-235/47
тоназытқыш
(2 бірлік),
орындықтар
(6 бірлік),
орындықтар
(9 бірлік),
ас үй үстелі
(2 бірлік),
ас үй шкафы
(3 бірлік),
теледидар
тумбасы,
айна
(2 бірлік),
перделердін
инағы, перде,
шамдар
(4 бірлік),
шамдар,
үстел,
жинақтағы
тумба
(2 бірлік),
"Deluxe"

19,4
квадратного
метра
Город
Лисаковск,
гаражное
общество
"Старт",
ГУ "Отдел
финансов
акимата
города
Лисаковска"
Письмо
акима
города
Лисаковск
Костанайской
области
от 20 декабря
2009 года
№ 1733-105
Состояние
удовлетво-
рительное
14.
Гараж
№ 576
общей
площадью
20
квадратных
метров
Город
Лисаковск,
гаражное
общество
"Старт",
ГУ "Отдел
финансов
акимата
города
Лисаковска"
Письмо
акима
города
Лисаковск
Костанайской
области
от 20 декабря
2009 года
№ 1733-105
Состояние
удовлетво-
рительное
15.
Гараж
№ 373
общей
площадью
19,8
квадратного
метра
Город
Лисаковск,
гаражное
общество
"Старт",
ГУ "Отдел
финансов
акимата
города
Лисаковска"
Письмо
акима
города
Лисаковск
Костанайской
области
от 20 декабря
2009 года
№ 1733-105
Подвергается
разрушению
16.
Здание
бывшей
столовой
общей
площадью
327,9
квадратного
метра
Город
Лисаковск,
село
Красногорское,
ГУ "Отдел
финансов
акимата
города
Лисаковска"
Письмо
акима
города
Лисаковск
Костанайской
области
от 12 января
2010 года
№ 26-705
Подвергается
разрушению
17.
Автомашина
"УАЗ-3962",
государст-
венный
номер
Р 720 ВR,
год выпуска
1995
Город
Лисаковск, 4
микрорайон, 24,
ГУ "Лисаковский
дом-интернат
для престарелых
и инвалидов
общего типа"
Письмо
начальника ГУ
"Управление
координации
занятости и
социальных
программ
акимата
Костанайской
области" от
19 января
2010 года
№ 07- 88
Технически
неисправна
18.
Здание
бывшего
кафе
"Самал"
общей
площадью
360
квадратных
метров
Амангельдинс-
кий район,
село Карасу,
улица
Елтебаева, 9,
ГУ "Аппарат
акима
Карасуского
аульного
округа"
Письмо
акима
Амангельдин-
ского
района
Костанайской
области
от 22 декабря
2009 года
№ 03-17/974
Состояние
удовлетво-
рительное,
требуется
текущий
ремонт
19.
Автомашина
"УАЗ-3962",
государст-
венный
номер
Р 793 АТ,
год выпуска
1994
Житикаринский
район,
город
Житикара,
4 микрорайон,
дом 5, ГКП
"Центр крови"
акимата
Житикаринского
района
Письмо
акима
Житикаринс-
кого
района
Костанайской
области
от 14 января
2010 года
№ 03-13/36
Технически
неисправна
20.
Автомашина
"Volkswagen
Trasporter",
государст-
венный
номер
Р 285 CB,
год выпуска
1991
Житикаринский
район,
город Житикара,
6 микрорайон,
дом 66, ГККП
"Районный
дворец
культуры"
акимата
Житикаринского
района
Письмо акима
Житикаринс-
кого района
Костанайской
области от
14 января
2010 года
№ 03-13/36
Технически
неисправна
21.
Имущество
ГУ "Отдел
жилищно-
коммуналь-
ного
хозяйства,
пассажирс-
кого
транспорта и
автомобиль-
ных дорог
Жангельдин-
ского
района"
(52 единицы):
телевизор
LG-Flatron
CT-21Q66VE,
телевизор
SonyWecn,
спутниковый
приемник
Ямал"
Zanussi,
холодильник
Бирюса-104
cl КШ-235/47
(2 единицы),
стулья
(6 единиц),
стулья
(9 единиц), кухонный стол
(2 единицы),
кухонный
шкаф
(3 единицы),
тумба под
телевизор,
зеркало
(2 единицы),
комплект
штор, штора,
люстра
(4 единицы),
люстра, стол,
тумба в
комплекте
(2 единицы),
электрическая
плита
"Deluxe"

5004-107
электр
плитасы,
Nord-501-4
газплитасы,
жинақтағы
керует
(8 бірлік),
LG BT-29C;
С25 V
теледидар,
Samsung
cool n cool
тоназытқыш,
жиһаз
гарнитур
(2 бірлік)
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Алтынсарин
көшесі, 4,
"Жангелдин
ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 1-04/796
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық,
LG-Flatron
CT-21Q66VE
теледидар,
"Ямал"
Zanussi
спутник
қабыл-
дағышы
және
LGBT-29C;
С25 V
теледидар
техникалық
бұзылған
22.
Жалпы
ауданы
144,2
шаршы метр
бұрынғы
монша
ғимараты
Жангелдин
ауданы,
Торғай селосы,
Қайдосов
көшесі, 6,
"Шоқан
Уәлиханов
атындағы Торғай
орта мектебі"
ММ
Қостанай
облысы
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 1-04/796
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық-
сыз
күрделі
жөндеу
қажет
23.
"Т-4А"
шынжыр
табанды
трактор,
мемлекеттік
нөмірі
Р 734 АТД,
1990 жылы
шығарылған
Жангелдин
ауданы,
Милысай селосы,
"Жангелдин
ауданы Сырбай
Мәуленов
атындағы орта
мектебі" ММ
Қостанай
облысы
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 1-04/796
хаты
Жағдайы
қанағат-
танар-
лықсыз
24.
"Камаз-5320"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 833 BL,
1993 жылы
шығарылған
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы, Хамзин
көшесі, 13,
Жангелдин
ауданы ауыл
шаруашылығы
бөлімінің
Болашақ" МКК
Қостанай
облысы
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 1-04/796
хаты
Жағдайы
қанағат-
танар-
лықсыз
25.
"Енисей-1200
егін
жинайтын
комбайны,
мемлекеттік
нөмірі
052 PABD,
1992 жылы
шығарылған
Жангелдин
ауданы,
Бидайық
селосы,
Жангелдин
ауданы ауыл
шаруашылығы
бөлімінің"
Болашақ" МКК
Қостанай
облысы
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 1-04/796
хаты
Жағдайы
қанағат-
танар-
лықcыз
26.
Жалпы
ауданы
345,9
шаршы метр
бұрынғы
дәмхана
ғимараты
Жангелдин
ауданы,
Қызбел селосы,
"Жангелдин
ауданының
Қызбел ауылдық
округі әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 25
желтоқсандағы
№ 1-04/796
хаты
Жағдайы
қанағат-
танар-
лықcыз
27.
Жалпы
ауданы
235,2
шаршы метр
бұрынғы
монша
ғимараты
Қарабалық
ауданы,
Смирновка
селосы,
Октябрьдың 46
жылдығы көшесі,
"Қарабалық
ауданының
тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Қарабалық
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
10 қаңтардағы
№ 01-09/26
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
ағымдағы
жөндеуді
талап
етеді
28.
Жалпы
ауданы
53,62
шаршы метр
бұрынғы
автономдық
телефон
станциясы
ғимараты
Қарабалық
ауданы,
Сарыколь
селосы,
Қарабалық
ауданының
тұрғынй-үй
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Қарабалық
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
10 қаңтардағы

5004-107,
газовая плита
Nord-501-4,
кровать
в комплекте
(8 единиц),
телевизор LG
BT-29C;
С25 V,
холодильник
Samsung
cool n cool,
спальный
гарнитур
(2 единицы)
Джангельдинский
район,
село Торгай,
улица
Алтынсарина, 4,
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта
и автомобильных
дорог
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангельдин-
ского
района
Костанайской
области
от 25 декабря
2009 года
№ 1-04/796
Состояние
удовлетво-
рительное,
телевизор
LG-Flatron
CT-21Q66VE,
спутниковый
приемник
"Ямал"
Zanussi и
телевизор
LG BT-29C;
С25 V
технически
неисправны
22.
Здание
бывшей
бани
общей
площадью
144,2 квадратного
метра
Джангельдинский
район,
село Торгай,
улица
Кайдосова, 6,
ГУ "Торгайская
средняя школа
имени Шокана
Уалиханова"
Письмо
акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области
от 25 декабря
2009 года
№ 1-04/796
Состояние
неудовлетво-
рительное,
требуется
капитальный
ремонт
23.
Гусеничный
трактор
"Т-4А",
государст-
венный
номер
Р 734 АТД,
год выпуска
1990
Джангельдинский
район,
село Милисай,
ГУ "Средняя
школа имени
Сырбая
Мауленова
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области
от 25 декабря
2009 года
№ 1-04/796
Состояние
неудовлетво-
рительное
24.
Автомашина
"Камаз-5320",
государст-
венный номер
Р 833 ВL,
год выпуска
1993
Джангельдинский
район,
село Торгай,
улица Хамзина,
13, ГКП
"Болашак"
отдела
сельского
хозяйства
акимата
Жангельдинского
района
Письмо
акима
Джангельдин-
ского
района
Костанайской
области
от 25 декабря
2009 года
№ 1-04/796
Состояние
неудовлетво-
рительное
25.
Зерноубороч-
ный комбайн
"Енисей-1200"
государст-
венный номер
052 РАВD,
год выпуска
1992
Джангельдинский
район,
село Бидайык,
ГКП "Болашак"
отдела
сельского
хозяйства
акимата
Жангельдинского
района
Письмо
акима
Джангельдин-ского района
Костанайской
области
от 25 декабря
2009 года
№ 1-04/796
Состояние
неудовлетво-
рительное
26.
Здание
бывшего
кафе
общей
площадью
345,9
квадратного
метра
Джангельдинский
район,
село Кызбель,
ГУ "Аппарат
акима
Кызбельского
аульного округа
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангельдин-
ского района
Костанайской
области
от 25 декабря
2009 года
№ 1-04/796
Состояние
неудовлетво-
рительное
27.
Здание
бывшей
бани
общей
площадью
235,2
квадратного
метра
Карабалыкский
район,
село Смирновка,
улица
46 лет Октября,
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкского
района"
Письмо
акима
Карабалыкского
района
Костанайской
области
от 10 января
2010 года
№ 01-09/26
Состояние
удовлетво-
рительное,
требуется
текущий
ремонт
28.
Здание
бывшей
автономной
телефонной
станции
общей
площадью
53,62
квадратного
метра
Карабалыкский
район,
село Сарыколь,
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкского
района"
Письмо
акима
Карабалыкского
района
Костанайской
области
от 10 января
2010 года

№ 01-09/26
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
ағымдағы
жөндеуді
талап
етеді
29.
"NORDSTOCK"
жауап-
кершілігі
шектеулі
серік-
тестігіндегі
мемлекеттің
қатысу
үлесі
(5,02 пайыз)
Қарасу
ауданы,
Дружба
селосы,
"Қостанай
облысы
әкімінің
аппараты"
ММ
Қостанай
облысы
әкімі
аппараты
басшысының
2009 жылғы
5 наурыздағы
тапсырмасы,
қолданыстағы
заңнамаға
сәйкес келтіру
үшін
30.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 632 КР,
2002 жылы
шығарылған
Қостанай
ауданы,
Глазуновка
селосы,
Школьная
көшесі,
"Қостанай
ауданы Глазунов
селолық округі
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы
Қостанай
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 01-864/2489
хаты
Техникалық
бұзылған
31.
Жалпы
ауданы
148
шаршы метр,
көлік
бақылау
орнының
ғимараты
Қостанай
ауданы,
Арман селосы,
Екатеринбург-
Алматы
трассасының
535
шақырымында,
Қостанай ауданы
әкімдігінің
"Тұрғынүй-
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Қостанай
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 01-864/2489
хаты
Жағдайы
қанағат-
танар-
лықсыз
32.
Жалпы
ауданы
1654,6
шаршы метр
бұрынғы
орта мектеп
ғимаратының
бөлігі
Сарыкөл
ауданы,
Севастополь
селосы,
"Сарыкөл
ауданының білім
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Сарыкөл
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
10 қаңтардағы
№ 03-11/16 хаты
Жағдайы
авариялық
33.
"ВАЗ-21213"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 835 СВ,
2002 жылы
шығарылған
Таран ауданы,
Береговое
селосы,
"Калинин
селолық округі
әкімінің
аппараты " ММ
Қостанай
облысы
Таран ауданы
әкімінің
2009 жылғы 22
желтоқсандағы
№ 4-08/1388
хаты
Техникалық
бұзылған
34.
"ВАЗ-21150"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 131 СА,
2004 жылы
шығарылған
Таран ауданы,
Таран селосы,
"Таран ауданың
мәслихатының
аппараты" ММ
Қостанай
облысы
Таран ауданы
әкімінің
2009 жылғы 22
желтоқсандағы
№ 4-08/1388
хаты
Техникалық
бұзылған
35.
"УАЗ-
396252-03"
автомашинасы
мемлекеттік
нөмірі
Р 507 ВА,
2002 жылы
шығарылған
Федоров
ауданы,
Пешков
селосы,
"Пешков
психо-
неврологиялық
үй-интернаты" ММ
"Қостанай
облысы
әкімдігінің
жұмыспен
қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2009 жылғы 15
желтоқсандағы
№ 06-3108 хаты
Техникалық
бұзылған
36.
МТЗ-80
тракторы,
мемлекеттік
нөмірі
Р 201 ТРАU,
1987 жылы
шығарылған
Федоров
ауданы,
Пешков
селосы,
"Пешков
психо-
неврологиялық
үй-интернаты" ММ
"Қостанай
облысы
әкімдігінің
жұмыспен
қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2009 жылғы 15
желтоқсандағы
№ 06-3107 хаты
Техникалық
бұзылған
37.
Жалпы
ауданы
131,2
шаршы метр
салынып
бітпеген
ғимарат
Федоров ауданы,
Федоров селосы,
Шевченко
көшесі, 45
"Федоров
ауданының
Федоровка
селолық
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2009 жылғы 10
желтоқсандағы

№ 01-09/26
Состояние
удовлетво-
рительное,
требуется
текущий
ремонт
29
Государст-
венная доля
участия
(5,02
процента) в
товариществе
с ограни-
ченной
ответствен-
ностью
"NORDSTOCK"
Карасуский
район,
село Дружба,
ГУ "Аппарат
акима
Костанайской
области"
Поручение
руководителя
аппарата
акима
Костанайской
области
от 5 марта
2009 года,
для приведения в соответствие
с действующим
законодатель-
ством
30.
Автомашина
"ВАЗ-21213",
государст-
венный
номер
Р 632 ВА,
год выпуска
2002
Костанайский
район,
село Глазуновка,
улица Школьная,
4, ГУ "Аппарат
акима
Глазуновского
сельского
округа
Костанайского
района"
Письмо
акима
Костанайского
района
Костанайской
области от
21 декабря
2009 года
№ 01-864/2489
Состояние
аварийное
31.
Здание
бывшего
поста
транспортного
контроля
общей
площадью
148
квадратных
метров
Костанайский
район,
село Арман,
535 километр трассы
Екатеринбург-
Алматы,
ГУ "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Письмо
акима
Костанайского
района
Костанайской
области от
21 декабря
2009 года
№ 01-864/2489
Состояние
неудовлет-
ворительное
32.
Часть
здания
бывшей
средней
школы
площадью
1654,6
квадратного
метра
Сарыкольский
район,
село
Севастополь,
ГУ "Отдел
образования
акимата
Сарыкольского
района"
Письмо
акима
Сарыкольского
района
Костанайской
области " от
10 января
2010 года
№ 03-11/16
Состояние
аварийное
33.
Автомашина
"ВАЗ-21213",
государст-
венный
номер
Р 835 СВ,
год выпуска
2002
Тарановский
район,
село Береговое, ГУ "Аппарат акима
Калининского
сельского
округа"
Письмо акима
Тарановского
района
Костанайской
области от
22 декабря
2009 года
№ 4-08/1388
Технически
неисправна
34.
Автомашина
"ВАЗ-21150",
государст-
венный
номер
Р 131 СА,
год выпуска
2004
Тарановский
район,
село Тарановское, ГУ "Аппарат акима
районного
маслихата"
Письмо акима
Тарановского
района
Костанайской
области от
22 декабря
2009 года
№ 4-08/1388
Технически
неисправна
35.
Автомашина
"УАЗ-
396252-03",
государст-
венный
номер
Р 507 ВА,
год выпуска
2002
Федоровский
район,
село Пешковка, ГУ
"Пешковский
психоневроло-
гический
дом-интернат"
Письмо
начальника ГУ
"Управление
координации
занятости и
социальных
программ
акимата
Костанайской
области" от
15 декабря
2009 года
№ 06-3108
Технически
неисправна
36.
Трактор
"МТЗ-80",
государст-
венный
номер
201 ТРАU,
год выпуска
1987
Федоровский
район,
село
Пешковка,
ГУ
"Пешковский
психоневро-
логический
дом-интернат"
Письмо
начальника ГУ
"Управление
координации
занятости и
социальных
программ
акимата
Костанайской
области" от
15 декабря
2009 года
№ 06-3107
Технически
неисправна
37.
Недостроен-
ное здание
общей
площадью
131,2
квадратного
метра
Федоровский
район,
село Федоровка,
улица
Шевченко, 45
ГУ "Аппарат
акима
села Федоровка
Федоровского района"
Письмо акима
Федоровского
района
Костанайской
области от
22 декабря
2009 года

№ 2-39/1340
хаты
Қаңқа-
сығана
бар
38.
Жалпы
ауданы
51,2
шаршы метр
бұрынғы
Целинной
бастауыш
мектебінің
ғимараты
Федоров ауданы,
Целинное селосы,
Садовая, 14
көшесі
"№ 3 негізгі
мектебі"
Федоров
ауданының білім
бөлімінің ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
13 қаңтардағы
№ 2-34/50
хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
39.
Жалпы ауданы
5492,4 шаршы
метр нөлдік
циклдегі
жобалық
құжаттарымен
10 қабатты
ірі панеліді
тұрғын үйдің
А,Б,В блок
секциясының
аяқталмаған
құрылысы
Қостанай
қаласы,
"Наурыз"
шағын ауданы
№ 7 үй
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
құрылыс
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы Қостанай
қаласы әкімінің
2010 жылғы
13 сәуірдегі
№ 1-25/728
хаты
Аяқтал-
маған
құрылыс
40.
Жалпы ауданы
77 шаршы
метр
жапсарлас
салынған жай
Қостанай
қаласы,
Уральская
көшесі, 37
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
тұрғын ұй
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы Қостанай
қаласы әкімінің
2010 жылғы
14 сәуірдегі
№ 1-24/733
хаты
Қанағат-
танарлық
41.
"ГАЗ-2705
44"
автомашинасы
,
мемлекеттік
нөмірі Р 296
АО, 2001
жылы
шығарылған
Қостанай қаласы, красно-
сельская
көшесі, 20,
"Ақыл-есі кеміс
балаларға
арналған
Қостанай
интернат-үйі" ММ
"Қостанай
облысы
әкімдігінің
жұмыспен
қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы" ММ
бастығының 2010
жылғы 8
сәуірдегі №
07-614 хаты
Техникалық
бұзылған
42.
"ГАЗ-3110"
автомашинасы
,
мемлекеттік
нөмірі Р 169
СB, 1998
жылы
шығарылған
Таран ауданы,
Таран селосы,
Калинин көшесі, 64, "Таран
ауданы
әкімдігінің
мәдениет
және тілдерді
дамыту
бөлімі" ММ
Қостанай облысы
Таран ауданы
әкімінің 2009
жылғы 22
желтоқсандағы №
4-08/1388 хаты
Техникалық
бұзылған
43.
Жалпы ауданы
861, 3 шаршы
метр бұрынғы
ресторан
ғимараты
Ұзынкөл ауданы,
Ұзынкөл селосы,
Абай көшесі,
63, "Ұзынкөл
ауданы әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай облысы
Ұзынкөл ауданы
әкімінің 2010
жылғы 5
сәуірдегі № 430
хаты
Қирауға
ұшырауда
44.
Жалпы ауданы
154, 4 шаршы
метр бөлім
Апанов
селолық
кітапхана
ғимаратының
бөлігі
Таран ауданы, Апан селосы,
Центральная
көшесі, 10,
Таран ауданы
әкімдігінің
мәдениет
және тілдерді
дамыту бөлімі
"Таран аудандық
орталықтан-
дырылған
кітапхана
жүйесі" ММ
Қостанай облысы
Таран ауданы
әкімінің 2010
жылғы 26
сәуірдегі №
-08/563 хаты
Жағдайы
қанағатта-
нарлықcыз
Рет
тік
саны
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы
және баланс
ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің
ахуалы
1
2
3
4
5
45.
Жалпы ауданы
1099,5 шаршы
метр жиырма
төрт пәтерлі
тұрғын үй
ғимараты
Арқалық
қаласы, Шақшақ
Жәнібек
көшесі, 49,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысының
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз,
күрделі
жөндеуді
талап етеді
46.
Жалпы ауданы
1676,4 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхана
ғимаратының
екінші
қабатынан
бесінші
қабатқа
дейінгі
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысының
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
47.
Жалпы ауданы
63,1 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхана
ғимаратының
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысының
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
48.
Жалпы ауданы
53,3 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
49.
Жалпы ауданы
48,4 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
50.
Жалпы ауданы
37,7 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
51.
Жалпы ауданы
60,1 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
52.
Жалпы ауданы
59,2 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
53.
Жалпы ауданы
44,2 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақханасы
ның бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
54.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
024 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
55.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
112 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
56.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
113 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
57.
"Volvo S70
Glt"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
333 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
ауданы,
Затобол кенті,
Калинин
көшесі, 78,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті
Қостанай
ауданының ішкі
істер бөлімі"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
58.
"Toyota

№ 2-39/1340
В наличии
имеется
каркас
38.
Здание
бывшей
Целинной
начальной
школы
общей
площадью
51,2
квадратного
метра
Федоровский
район,
село Целинное,
улица
Садовая, 14
ГУ "Основная
школа № 3"
Отдела
образования
акимата
Федоровского
района
Письмо акима
Федоровского
района
Костанайской
области от
13 января
2010 года
№ 2-34/50
Состояние
удовлетво-
рительное
39.
Незавершен-
ное строи-
тельство
блок секций
А, Б, В
10-этажного
крупнопа-
нельного
жилого дома
(нулевой
цикл) с
проектной
докумен-
тацией
нулевого
цикла общей
площадью
5492,4
квадратного
метра
Город Костанай,
микрорайон
"Наурыз", дом №
7 ГУ "Отдел
строительства
акимата города
Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
13 апреля
2010 года №
1-25/728
Незавершен-
ное строи-
тельство
40.
Встроено–
пристроенное
помещение
общей
площадью 77
квадратных
метров
Город Костанай,
улица
Уральская,
37 ГУ "Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города
Костаная"
Письмо акима
города
Костанай
Костанайской
области от
14 апреля
2010 года №
1-24/733
Удовлет-
ворительное
41.
Автомашина
"ГАЗ–2705 44",
государствен-
ный номер Р
296 АО, год
выпуска 2001
Город Костанай,
улица
Красносельская,
20 ГУ
"Костанайский
дом-интернат
для умственно-
отсталых детей"
Письмо
начальника
ГУ
"Управление
координации
занятости и
социальных
программ
акимата
Костанайской
области"
от 8 апреля
2010 года №
07-614
Технически
неисправна
42.
Автомашина
"ГАЗ-3110",
государствен-
ный номер Р
169 СВ, год
выпуска 1998
Тарановский
район, село
Тарановское,
улица Калинина,
64, ГУ "Отдел
культуры и
развития языков
акимата
Тарановского
района"
Письмо акима
Тарановского
района
Костанайской
области от
22 декабря
2009 года №
4-08/1388
Технически
неисправна
43.
Здание бывшего
ресторана,
общей площадью
861,3
квадратного
метра
Узункольский
район, село
Узунколь, улица
Абая, 63, ГУ
"Аппарат акима
Узункольского
района"
Письмо акима
Узункольс-
кого района
Костанайской
области от 5
апреля 2010
года № 430
Подвергается
разрушению
44.
Часть здания
Апановской
сельской
библиотеки
общей площадью
154, 4
квадратного
метра
Тарановский
район, село
Апановка, улица
Центральная, 10
ГУ "Тарановская
районная
централизован-
ная
библиотечная
система" отдела
культуры и
развития языков
акимата
Тарановского
района
Письмо акима
Тарановского
района
Костанайской
области от
26 апреля
2010 года №
4-08/563
Состояние
неудовлет-
ворительное
Поряд
ковый
номер
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
45.
Здание
двадцатичеты
рехквартирно
го жилого
дома, общей
площадью
1099,5
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Шакшак
Жанибека, 49, ГУ
"Отдел финансов
акимата города
Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
неудовлетвори
тельное,
требуется
капитальный
ремонт
46.
Часть здания
малосемейно
го общежития
со второго
по пятый
этаж общей
площадью
1676,4
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
неудовлетвори
тельное
47.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
63,1
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
48.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
53,3
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
49.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
48,4
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
50.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
37,7
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
51.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
60,1
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
52.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
59,2
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
53.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
44,2
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
54.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государствен
ный номер Р
024 КР, год
выпуска 2000
Город Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
55.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государствен
ный номер Р
112 КР, год
выпуска 2000
Город Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
56.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государствен
ный номер Р
113 КР, год
выпуска 2000
Город Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
57.
Автомашина "Volvo S70 Glt",
государствен
ный номер Р
333 КР, год
выпуска 2000
Костанайский
район, поселок
Затобольск,
улица Калинина,
78, ГУ
"Костанайский
районный отдел
внутренних дел
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
58.
Автомашина
"Toyota

01-09/770
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық,
ағымды
жөндеуді
қажет етеді
74.
Жалпы ауданы
23,9 шаршы
метр бұрынғы
монша
ғимараты
Қарабалық
ауданы,
Приозерное
селосы,
"Қарабалық
ауданының
тұрғын үй
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Қарабалық
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
23
маусымдағы №
01-09/796
хаты
Қирауға
ұшырауда
75.
Жалпы ауданы
318,7 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Калиновка
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/526
хаты
Қирауға
ұшырауда
76.
Жалпы ауданы
398,3 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Қарақопа
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/524
хаты
Қирауға
ұшырауда
77.
Жалпы ауданы
1479,3 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Новошумное
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/527
хаты
Қирауға
ұшырауда
78.
Жалпы ауданы
368,2 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Цабелевка
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/525
хаты
Қирауға
ұшырауда
79.
Жалпы ауданы
1237,8 шаршы
метр бұрынғы
мектеп
ғимараты
Денисов
ауданы,
Шыбынды
селосы,
Школьная
көшесі, 4,
"Антонов
негізгі
мектебі" ММ
Қостанай
облысы,
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
17
маусымдағы №
806 хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
80.
Қостанай
облысы
әкімдігінің
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
"Жас өркен"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
(мүліктік
кешен
ретінде)
Қостанай
қаласы,
Аманкелді
көшесі, 93а
"ҚР
Бәсекелес
тікті
қорғау
агенттігі
нің
(Монополия
ға қарсы
агенттік)
Қостанай
және
Солтүстік
Қазақстан
облыстары
бойынша
өңіраралық
инспекциясы"
ММ 2010
жылғы 3
маусымдағы №
264 ОД хаты
Қолданыста
81.
Жалпы ауданы
348,1 шаршы
метр
балташылар
цехы
ғимараты
Денисов
ауданы,
Денисов
селосы, Ленин
көшесі, 2,
Денисов
ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Дидар" МКК
Қостанай
облысы,
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
17
маусымдағы №
806 хаты
Қирауға
ұшырауда
82.
Жалпы ауданы
162,4 шаршы
метр бұрынғы
шатхана
ғимараты
Жангелдин
ауданы,
Көкалат
селосы,
"Албарбөгет
ауылдық округі
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20
шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
83.
Жалпы ауданы
83,2 шаршы
метр бұрынғы тұрмыстық
комбинат
ғимаратының
гаражы
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Қ.Алтынсары
көшесі,
"Жангелдин
ауданы
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20
шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
84.
Жалпы ауданы
237,3 шаршы
метр
"Қарлығаш"
кинотеатры
ның ғимараты
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Қ.Алтынсары
көшесі, 73,
"Н.Ахметбеков
атындағы
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20
шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
85.
Жалпы ауданы
212,3 шаршы
метр шатхана
ғимараты
Жангелдин
ауданы, Шеген
селосы,
"Аманкелді
ауылдық округі
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20
шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
86.
Жалпы ауданы
274,9 шаршы
метр
жылжымалы
механикалан
дырылған
шаруашылық
учаскесінің
(бұрынғы
шаруашылық
есептік
құрылыс
учаскесі) №
2 гаражының
ғимараты
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Нұрманов
көшесі,
"Жангелдин
ауданы
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20
шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
87.
Жалпы ауданы
1046,1 шаршы
метр
жылжымалы
механикалан
дырылған
шаруашылық
учаскесінің
(бұрынғы
шаруашылық
есептік
құрылыс
учаскесі) №
1 гаражының
ғимараты
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Нұрманов
көшесі,
"Жангелдин
ауданы
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20
шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
88.
Жалпы ауданы
77 шаршы
метр бұрынғы
кітапхана
ғимаратының
бөлігі
Жангелдин
ауданы,
Сужарған
селосы, Астана
көшесі,
"Сужарған
ауылдық округі
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20
шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
Ескерту:
ММ    – мемлекеттік мекемесі
МКК   – мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
МКҚК  – мемлекеттік коммуналдық қазаналық кәсіпорны

01-09/770
Состояние
удовлетвори
тельное,
требуется
текущий
ремонт
74.
Здание
бывшей бани,
общей
площадью
23,9
квадратного
метра
Карабалыкский
район, село
Приозерное, ГУ
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкского
района"
Письмо
акима
Карабалык
ского
района
Костанай
ской
области
от 23
июня 2010
года №
01-09/796
Подвергается
разрушению
75.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
318,7
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Калиновка, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/526
Подвергается
разрушению
76.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
398,3
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Каракопа, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/524
Подвергается
разрушению
77.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
1479,3
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Новошумное, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/527
Подвергается
разрушению
78.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
368,2
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Цабелевка, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/525
Подвергается
разрушению
79.
Здание
бывшей школы
общей
площадью
1237,8
квадратного
метра
Денисовский
район, село
Чебендовка,
улица Школьная,
4, ГУ
"Антоновская
основная школа"
Письмо
акима
Денисов
ского
района
Костанай
ской
области
от 17
июня 2010
года №
806
Состояние
удовлетвори
тельное
80.
Государствен
ное
коммунальное
предприятие
"Жас өркен"
на праве
хозяйствен
ного ведения
акимата
Костанайской
области (как
имуществен
ный
комплекс)
город Костанай,
улица
Амангельды, 93а
Приказ
начальни
ка ГУ
"Межрегио
нальная
инспекция
агентства
РК по
защите
конкурен
ции
(Антимоно
польное
агентство
) по
Костанай
ской и
Северо–
Казахстан
ской
областям"
от 3 июня
2010 года
№ 264-ОД
Действующее
81.
Здание
столярного
цеха общей
площадью
348,1
квадратного
метра
Денисовский
район, село
Денисовка,
улица, Ленина,
2, ГКП "Дидар"
отдела жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района
Письмо
акима
Денисов
ского
района
Костанай
ской
области
от 17
июня 2010
года №
806
Подвергается
разрушению
82.
Здание
бывшего кафе
общей
площадью
162,4
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Кокалат, ГУ
"Аппарат акима
Албарбогетского
аульного округа"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
кой
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
83.
Здание
гаража
бывшего
быткомбината
общей
площадью
83,2
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица К.
Алтынсары, ГУ
"Аппарат акима
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
84.
Здание
кинотеатра
"Карлыгаш"
общей
площадью
237,3
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица К.
Алтынсары, 73,
ГУ "Дом культуры
имени Н.
Ахметбекова"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
85.
Здание кафе
общей
площадью
212,3
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Шеген, ГУ
"Аппарат акима
Амангельдинского
аульного округа"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
86.
Здание
гаража № 2
передвижного
механизиро
ванного
хозяйствен
ного участка
(бывший
хозяйственно
расчетный
строительный
участок)
общей
площадью
274,9
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Нурманова, ГУ "Аппарат акима
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
87.
Здание
гаража № 1
передвижного
механизиро
ванного
хозяйствен
ного участка
(бывший
хозяйственно
расчетный
строительный
участок)
общей
площадью
1046,1
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Нурманова, ГУ
"Аппарат акима
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
88.
Часть здания
бывшей
библиотеки
общей
площадью 77
квадратных
метров
Джангельдинский
район, село
Сужарган, улица
Астана, ГУ
"Аппарат акима
села Сужарган"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
Примечание:
ГУ    – государственное учреждение
ГКП   – государственное коммунальное предприятие
ГККП  – государственное коммунальное казенное предприятие