Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2010 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 4 маусымдағы № 310 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 9 шілдеде № 3730 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2010 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            З. Арефьева
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігі
табиғи ресурстар және
табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________ Қ. Төлеубаев
2010 жылғы 4 маусым
Мәслихаттың
2010 жылғы 4 маусымдағы
№ 310 шешімімен
бекітілген
Жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны
үшін 2010 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Арнайы су
пайдалану түрі
Өлшем бірліктері
Төлемақы
мөлшерлемелері
(теңге)
1
Тұрғын
үй-пайдалану және
коммуналдық
қызметтер
1 текше метр

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2010 год
Решение маслихата Костанайской области от 4 июня 2010 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2010 года № 3730
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2010 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        З. Арефьева
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Управление
природных ресурсов и
регулирования
природопользования
акимата Костанайской
области"
____________ К. Тулеубаев
4 июня 2010 года
Утверждено
решением маслихата
от 4 июня 2010 года
№ 310
Ставки платы за пользование водными
ресурсами из поверхностных источников на 2010 год
Вид специального
водопользования
Единицы измерения
Ставки платы
(тенге)
1
Жилищно-
эксплуатационные
и коммунальные
услуги
1 кубический метр