"Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 шілдедегі № 271 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 8 қыркүйекте № 3732 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 08-10/1744 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2011.06.23 № 08-10/1744 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3706 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасында:
"Объектінің мекенжайы және баланс ұстаушысы" деген бағанының 12–тармағындағы "Старт" деген сөз "Союз" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Объектінің мекенжайы және баланс ұстаушысы" деген бағанының 34–тармағындағы "Береговое селосы" деген сөздер "Таран селосы" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес коммуналдық меншік объектілерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
Әкімдіктің
2010 жылғы 27 шілдедегі
№ 271 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша 2010 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Рет
тік
саны
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы
және баланс
ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің
ахуалы
1
2
3
4
5
45.
Жалпы ауданы
1099,5 шаршы
метр жиырма
төрт пәтерлі
тұрғын үй
ғимараты
Арқалық
қаласы, Шақшақ
Жәнібек
көшесі, 49,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысының
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз,
күрделі
жөндеуді
талап етеді
46.
Жалпы ауданы
1676,4 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхана
ғимаратының
екінші
қабатынан
бесінші
қабатқа
дейінгі
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысының
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
47.
Жалпы ауданы
63,1 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхана
ғимаратының
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысының
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
48.
Жалпы ауданы
53,3 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
49.
Жалпы ауданы
48,4 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
50.
Жалпы ауданы
37,7 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
51.
Жалпы ауданы
60,1 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
52.
Жалпы ауданы
59,2 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақхананың
бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
53.
Жалпы ауданы
44,2 шаршы
метр шағын
отбасылық
жатақханасы
ның бірінші
қабатының
бөлігі
Арқалық
қаласы,
Демченко
көшесі 11,
"Арқалық
қаласы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
ММ
Қостанай
облысы
Арқалық
қаласы
әкімінің
2010 жылғы
19 сәуірдегі
№ 1-28/517
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
54.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
024 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
55.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
112 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
56.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
113 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
қаласы, Майлин
көшесі, 3,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
57.
"Volvo S70
Glt"
автомашинасы
, мемлекет
тік нөмірі Р
333 КР, 2000
жылы
шығарылған
Қостанай
ауданы,
Затобол кенті,
Калинин
көшесі, 78,
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті
Қостанай
ауданының ішкі
істер бөлімі"
ММ (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті
" ММ
бастығының
2010 жылғы 5
ақпандағы №
11-15/86
хаты
Техникалық
бұзылған
58.
"Toyota

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 12 февраля 2010 года № 62 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году"
Постановление акимата Костанайской области от 27 июля 2010 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 сентября 2010 года № 3732. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23 июня 2011 года № 08-10/1744
Сноска. Утратило силу в связи с прекращением срока действия - письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 23.06.2011 № 08-10/1744.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2010 году" от 12 февраля 2010 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3706, опубликовано 12 марта 2010 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнение:
в приложении к вышеуказанному постановлению:
в пункте 12 в графе "Адрес и балансодержатель объекта" слово "Старт" заменить словом "Союз";
в пункте 34 в графе "Адрес и балансодержатель объекта" слова "село Береговое" заменить словами "село Тарановское";
дополнить объектами коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
от 27 июля 2010 года № 271
Перечень объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации
в 2010 году
Поряд
ковый
номер
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
45.
Здание
двадцатичеты
рехквартирно
го жилого
дома, общей
площадью
1099,5
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Шакшак
Жанибека, 49, ГУ
"Отдел финансов
акимата города
Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
неудовлетвори
тельное,
требуется
капитальный
ремонт
46.
Часть здания
малосемейно
го общежития
со второго
по пятый
этаж общей
площадью
1676,4
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
неудовлетвори
тельное
47.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
63,1
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
48.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
53,3
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
49.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
48,4
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
50.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
37,7
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
51.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
60,1
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
52.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
59,2
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
53.
Часть
первого
этажа здания
малосемейно
го общежития
общей
площадью
44,2
квадратного
метра
Город Аркалык,
улица Демченко,
11, ГУ "Отдел
финансов акимата
города Аркалыка"
Письмо
акима
города
Аркалык
Костанай
ской
области
от 19
апреля
2010 года
1-28/517
Состояние
удовлетвори
тельное
54.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государствен
ный номер Р
024 КР, год
выпуска 2000
Город Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
55.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государствен
ный номер Р
112 КР, год
выпуска 2000
Город Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
56.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государствен
ный номер Р
113 КР, год
выпуска 2000
Город Костанай,
улица Майлина,
3, ГУ
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
57.
Автомашина "Volvo S70 Glt",
государствен
ный номер Р
333 КР, год
выпуска 2000
Костанайский
район, поселок
Затобольск,
улица Калинина,
78, ГУ
"Костанайский
районный отдел
внутренних дел
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
РК" (по
согласованию)
Письмо
начальни
ка ГУ
"Департа
мент
внутрен
них дел
Костанай
ской
области
Министер
ства
внутрен
них дел
РК" от 5
февраля
2010 года
11-15/86
Технически
неисправна
58.
Автомашина
"Toyota

01-09/770
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық,
ағымды
жөндеуді
қажет етеді
74.
Жалпы ауданы
23,9 шаршы
метр бұрынғы
монша
ғимараты
Қарабалық
ауданы,
Приозерное
селосы,
"Қарабалық
ауданының
тұрғын үй
коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі" ММ
Қостанай
облысы
Қарабалық
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
23
маусымдағы №
01-09/796
хаты
Қирауға
ұшырауда
75.
Жалпы ауданы
318,7 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Калиновка
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/526
хаты
Қирауға
ұшырауда
76.
Жалпы ауданы
398,3 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Қарақопа
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/524
хаты
Қирауға
ұшырауда
77.
Жалпы ауданы
1479,3 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Новошумное
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/527
хаты
Қирауға
ұшырауда
78.
Жалпы ауданы
368,2 шаршы
метр бұрынғы
селолық клуб
ғимараты
Федоров
ауданы,
Цабелевка
селосы,
"Федоров
аудандық
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы
Федоров
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
21 мамырдағы
№ 2-34/525
хаты
Қирауға
ұшырауда
79.
Жалпы ауданы
1237,8 шаршы
метр бұрынғы
мектеп
ғимараты
Денисов
ауданы,
Шыбынды
селосы,
Школьная
көшесі, 4,
"Антонов
негізгі
мектебі" ММ
Қостанай
облысы,
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
17
маусымдағы №
806 хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлық
80.
Қостанай
облысы
әкімдігінің
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
"Жас өркен"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
(мүліктік
кешен
ретінде)
Қостанай
қаласы,
Аманкелді
көшесі, 93а
"ҚР
Бәсекелестік
ті қорғау
агенттігінің
(Монополияға
қарсы
агенттік)
Қостанай
және
Солтүстік
Қазақстан
облыстары
бойынша
өңіраралық
инспекциясы"
ММ 2010
жылғы 3
маусымдағы №
264 ОД хаты
Қолданыста
81.
Жалпы ауданы
348,1 шаршы
метр
балташылар
цехы
ғимараты
Денисов
ауданы,
Денисов
селосы, Ленин
көшесі, 2,
Денисов
ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Дидар" МКК
Қостанай
облысы,
Денисов
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
17
маусымдағы №
806 хаты
Қирауға
ұшырауда
82.
Жалпы ауданы
162,4 шаршы
метр бұрынғы
шатхана
ғимараты
Жангелдин
ауданы,
Көкалат
селосы,
"Албарбөгет
ауылдық округі
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20 шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
83.
Жалпы ауданы
83,2 шаршы
метр бұрынғы тұрмыстық
комбинат
ғимаратының
гаражы
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Қ.Алтынсары
көшесі,
"Жангелдин
ауданы
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20 шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
84.
Жалпы ауданы
237,3 шаршы
метр
"Қарлығаш"
кинотеатры
ның ғимараты
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Қ.Алтынсары
көшесі, 73,
"Н.Ахметбеков
атындағы
мәдениет үйі"
ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20 шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
85.
Жалпы ауданы
212,3 шаршы
метр шатхана
ғимараты
Жангелдин
ауданы, Шеген
селосы,
"Аманкелді
ауылдық округі
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20 шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
86.
Жалпы ауданы
274,9 шаршы
метр
жылжымалы
механикалан
дырылған
шаруашылық
учаскесінің
(бұрынғы
шаруашылық
есептік
құрылыс
учаскесі) №
2 гаражының
ғимараты
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Нұрманов
көшесі,
"Жангелдин
ауданы
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20 шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
87.
Жалпы ауданы
1046,1 шаршы
метр
жылжымалы
механикалан
дырылған
шаруашылық
учаскесінің
(бұрынғы
шаруашылық
есептік
құрылыс
учаскесі) №
1 гаражының
ғимараты
Жангелдин
ауданы, Торғай
селосы,
Нұрманов
көшесі,
"Жангелдин
ауданы
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20 шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
88.
Жалпы ауданы
77 шаршы
метр бұрынғы
кітапхана
ғимаратының
бөлігі
Жангелдин
ауданы,
Сужарған
селосы, Астана
көшесі,
"Сужарған
ауылдық округі
әкімінің
аппараты" ММ
Қостанай
облысы,
Жангелдин
ауданы
әкімінің
2010 жылғы
20 шілдедегі
№ 1-04/541
хаты
Жағдайы
қанағатта
нарлықсыз
Ескерту:
ММ–мемлекеттік мекеме
МКК–мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
ҚР–Қазақстан Республикасы

01-09/770
Состояние
удовлетвори
тельное,
требуется
текущий
ремонт
74.
Здание
бывшей бани,
общей
площадью
23,9
квадратного
метра
Карабалыкский
район, село
Приозерное, ГУ
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Карабалыкского
района"
Письмо
акима
Карабалык
ского
района
Костанай
ской
области
от 23
июня 2010
года №
01-09/796
Подвергается
разрушению
75.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
318,7
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Калиновка, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/526
Подвергается
разрушению
76.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
398,3
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Каракопа, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/524
Подвергается
разрушению
77.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
1479,3
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Новошумное, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/527
Подвергается
разрушению
78.
Здание
бывшего
сельского
клуба общей
площадью
368,2
квадратного
метра
Федоровский
район, село
Цабелевка, ГУ
"Федоровский
районный дом
культуры"
Письмо
акима
Федоров
ского
района
Костанай
ской
области
от 21 мая
2010 года
2-34/525
Подвергается
разрушению
79.
Здание
бывшей школы
общей
площадью
1237,8
квадратного
метра
Денисовский
район, село
Чебендовка,
улица Школьная,
4, ГУ
"Антоновская
основная школа"
Письмо
акима
Денисов
ского
района
Костанай
ской
области
от 17
июня 2010
года №
806
Состояние
удовлетвори
тельное
80.
Государствен
ное
коммунальное
предприятие
"Жас өркен"
на праве
хозяйствен
ного ведения
акимата
Костанайской
области (как
имуществен
ный
комплекс)
город Костанай,
улица
Амангельды, 93а
Приказ
начальни
ка ГУ
"Межрегио
нальная
инспекция
агентства
РК по
защите
конкурен
ции
(Антимоно
польное
агентство
) по
Костанай
ской и
Северо–
Казахстан
ской
областям"
от 3 июня
2010 года
№ 264-ОД
Действующее
81.
Здание
столярного
цеха общей
площадью
348,1
квадратного
метра
Денисовский
район, село
Денисовка,
улица, Ленина,
2, ГКП "Дидар"
отдела жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Денисовского
района
Письмо
акима
Денисов
ского
района
Костанай
ской
области
от 17
июня 2010
года №
806
Подвергается
разрушению
82.
Здание
бывшего кафе
общей
площадью
162,4
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Кокалат, ГУ
"Аппарат акима
Албарбогетского
аульного округа"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
кой
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
83.
Здание
гаража
бывшего
быткомбината
общей
площадью
83,2
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица К.
Алтынсары, ГУ
"Аппарат акима
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
84.
Здание
кинотеатра
"Карлыгаш"
общей
площадью
237,3
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица К.
Алтынсары, 73,
ГУ "Дом культуры
имени Н.
Ахметбекова"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
85.
Здание кафе
общей
площадью
212,3
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Шеген, ГУ
"Аппарат акима
Амангельдинского
аульного округа"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
86.
Здание
гаража № 2
передвижного
механизиро
ванного
хозяйствен
ного участка
(бывший
хозяйственно
расчетный
строительный
участок)
общей
площадью
274,9
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Нурманова, ГУ "Аппарат акима
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
87.
Здание
гаража № 1
передвижного
механизиро
ванного
хозяйствен
ного участка
(бывший
хозяйственно
расчетный
строительный
участок)
общей
площадью
1046,1
квадратного
метра
Джангельдинский
район, село
Торгай, улица
Нурманова, ГУ
"Аппарат акима
Жангельдинского
района"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
88.
Часть здания
бывшей
библиотеки
общей
площадью 77
квадратных
метров
Джангельдинский
район, село
Сужарган, улица
Астана, ГУ
"Аппарат акима
села Сужарган"
Письмо
акима
Джангель
динского
района
Костанай
ской
области
от 20
июля 2010
года №
1-04/541
Состояние
неудовлетвори
тельное
Примечание:
ГУ – государственное учреждение
ГКП – государственное коммунальное предприятие
РК – Республика Казахстан