"Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті мен аудандар (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 356 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 3746 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 21 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 22.01.2014 № 21 хаты).
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық бюджетке облыстық маңыздағы қалалар бюджеттерінен бюджеттік алымдар көлемдері белгіленсін:
1) 2011 жылға арналған облыстық бюджетке облыстық маңыздағы қалалар бюджеттерінен бюджеттік алымдар 6201361,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қостанай қаласы – 3207877,0 мың теңге;
Лисаков қаласы – 193073,0 мың теңге;
Рудный қаласы – 2800411,0 мың теңге;
2) 2012 жылға арналған облыстық бюджетке облыстық маңыздағы қалалар бюджеттерінен бюджеттік алымдар 8238573,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қостанай қаласы – 4407329,0 мың теңге;
Лисаков қаласы – 271118,0 мың теңге;
Рудный қаласы – 3560126,0 мың теңге;
3) 2013 жылға арналған облыстық бюджетке облыстық маңыздағы қалалар бюджеттерінен бюджеттік алымдар 9223386,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қостанай қаласы – 5060887,0 мың теңге;
Лисаков қаласы – 244567,0 мың теңге;
Рудный қаласы – 3917932,0 мың теңге.
2. Аудандар мен облыстық маңыздағы қалалардың бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері белгіленсін:
1) 2011 жылға арналған аудандар мен облыстық маңыздағы қалалардың бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 17893796,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Алтынсарин – 664345,0 мың теңге;
Амангелді – 1103918,0 мың теңге;
Әулиекөл – 1599684,0 мың теңге;
Денисов – 956587,0 мың теңге;
Жангелдин – 1242099,0 мың теңге;
Жітіқара – 1168285,0 мың теңге;
Қамысты – 849085,0 мың теңге;
Қарабалық – 953646,0 мың теңге;
Қарасу – 1329678,0 мың теңге;
Қостанай – 1048203,0 мың теңге;
Меңдіқара – 1162497,0 мың теңге;
Науырзым – 778927,0 мың теңге;
Сарыкөл – 943720,0 мың теңге;
Таран – 597313,0 мың теңге;
Ұзынкөл – 1016340,0 мың теңге;
Федоров – 1146865,0 мың теңге;
Арқалық қаласына – 1332604,0 мың теңге;
2) 2012 жылға арналған аудандар мен облыстық маңыздағы қалалардың бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 18573806,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) Костанайской области на 2011-2013 годы
Решение маслихата Костанайской области от 13 декабря 2010 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2010 года № 3746. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22 января 2014 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22.01.2014 № 21).
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы бюджетных изъятий из бюджетов городов областного значения в областной бюджет:
1) бюджетные изъятия из бюджетов городов областного значения в областной бюджет на 2011 год в сумме 6201361,0 тысяч тенге, в том числе:
города Костаная – 3207877,0 тысячи тенге;
города Лисаковска – 193073,0 тысяч тенге;
города Рудного – 2800411,0 тысяча тенге;
2) бюджетные изъятия из бюджетов городов областного значения в областной бюджет на 2012 год в сумме 8238573,0 тысячи тенге, в том числе:
города Костаная – 4407329,0 тысяч тенге;
города Лисаковска – 271118,0 тысяч тенге;
города Рудного – 3560126,0 тысяч тенге;
3) бюджетные изъятия из бюджетов городов областного значения в областной бюджет на 2013 год в сумме 9223386,0 тысяч тенге, в том числе:
города Костаная – 5060887,0 тысяч тенге;
города Лисаковска – 244567,0 тысяч тенге;
города Рудного – 3917932,0 тысячи тенге.
2. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов и городу областного значения:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и городу областного значения на 2011 год в сумме 17893796,0 тысяч тенге, в том числе:
Алтынсаринскому – 664345,0 тысяч тенге;
Амангельдинскому – 1103918,0 тысяч тенге;
Аулиекольскому – 1599684,0 тысячи тенге;
Денисовскому – 956587,0 тысяч тенге;
Джангельдинскому – 1242099,0 тысяч тенге;
Житикаринскому – 1168285,0 тысячи тенге;
Камыстинскому – 849085,0 тысяч тенге;
Карабалыкскому – 953646,0 тысяч тенге;
Карасускому – 1329678,0 тысяч тенге;
Костанайскому – 1048203,0 тысяч тенге;
Мендыкаринскому – 1162497,0 тысяч тенге;
Наурзумскому – 778927,0 тысяч тенге;
Сарыкольскому – 943720,0 тысяч тенге;
Тарановскому – 597313,0 тысяч тенге;
Узункольскому – 1016340,0 тысяч тенге;
Федоровскому – 1146865,0 тысячи тенге;
городу Аркалыку – 1332604,0 тысячи тенге.
2) бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и городу областного значения на 2012 год в сумме 18573806,0 тысяч тенге, в том числе:

Алтынсарин – 737921,0 мың теңге;
Амангелді – 1171592,0 мың теңге;
Әулиекөл – 1700532,0 мың теңге;
Денисов – 937816,0 мың теңге;
Жангелдин – 1286956,0 мың теңге;
Жітіқара – 960525,0 мың теңге;
Қамысты – 917518,0 мың теңге;
Қарабалық – 1029738,0 мың теңге;
Қарасу – 1459529,0 мың теңге;
Қостанай – 1032563,0 мың теңге;
Меңдіқара – 1168283,0 мың теңге;
Науырзым – 832941,0 мың теңге;
Сарыкөл – 1051560,0 мың теңге;
Таран – 545952,0 мың теңге;
Ұзынкөл – 1101742,0 мың теңге;
Федоров – 1062428,0 мың теңге;
Арқалық қаласына – 1576210,0 мың теңге;
3) 2013 жылға арналған аудандар мен облыстық маңыздағы қалалардың бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 18230381,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Алтынсарин – 753988,0 мың теңге;
Амангелді – 1189450,0 мың теңге;
Әулиекөл – 1687032,0 мың теңге;
Денисов – 935093,0 мың теңге;
Жангелдин – 1266188,0 мың теңге;
Жітіқара – 821680,0 мың теңге;
Қамысты – 869954,0 мың теңге;
Қарабалық – 1036940,0 мың теңге;
Қарасу – 1349307,0 мың теңге;
Қостанай – 1058922,0 мың теңге;
Меңдіқара – 1170947,0 мың теңге;
Науырзым – 845335,0 мың теңге;
Сарыкөл – 1039368,0 мың теңге;
Таран – 338830,0 мың теңге;
Ұзынкөл – 1084900,0 мың теңге;
Федоров – 1060702,0 мың теңге;
Арқалық қаласына – 1721745,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 31 желтоқсанына дейін күші бар.
Сессия төрағасы                            С. Есжанов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы _________________ М. Щеглова
2010 жылғы 13 желтоқсан

Алтынсаринскому – 737921,0 тысяча тенге;
Амангельдинскому – 1171592,0 тысячи тенге;
Аулиекольскому – 1700532,0 тысячи тенге;
Денисовскому – 937816,0 тысяч тенге;
Джангельдинскому – 1286956,0 тысяч тенге;
Житикаринскому – 960525,0 тысяч тенге;
Камыстинскому – 917518,0 тысяч тенге;
Карабалыкскому – 1029738,0 тысяч тенге;
Карасускому – 1459529,0 тысяч тенге;
Костанайскому – 1032563,0 тысячи тенге;
Мендыкаринскому – 1168283,0 тысячи тенге;
Наурзумскому – 832941,0 тысяча тенге;
Сарыкольскому – 1051560,0 тысяч тенге;
Тарановскому – 545952,0 тысячи тенге;
Узункольскому – 1101742,0 тысячи тенге;
Федоровскому – 1062428,0 тысяч тенге;
городу Аркалыку – 1576210,0 тысяч тенге.
3) бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и городу областного значения на 2013 год в сумме 18230381,0 тысяча тенге, в том числе:
Алтынсаринскому – 753988,0 тысяч тенге;
Амангельдинскому – 1189450,0 тысяч тенге;
Аулиекольскому – 1687032,0 тысячи тенге;
Денисовскому – 935093,0 тысячи тенге;
Джангельдинскому – 1266188,0 тысяч тенге;
Житикаринскому – 821680,0 тысяч тенге;
Камыстинскому – 869954,0 тысячи тенге;
Карабалыкскому – 1036940,0 тысяч тенге;
Карасускому – 1349307,0 тысяч тенге;
Костанайскому – 1058922,0 тысячи тенге;
Мендыкаринскому – 1170947,0 тысяч тенге;
Наурзумскому – 845335,0 тысяч тенге;
Сарыкольскому – 1039368,0 тысяч тенге;
Тарановскому – 338830,0 тысяч тенге;
Узункольскому – 1084900,0 тысяч тенге;
Федоровскому – 1060702,0 тысячи тенге;
городу Аркалыку – 1721745,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и действует до 31 декабря 2013 года.
Председатель сессии                        С. Ещанов
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования акимата Костанайской области"
______________________ М. Щеглова
13 декабря 2010 года