2010 жылы шақыру учаскесіне тіркеу жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 ақпанда № 9-1-141 тіркелді
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес және 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік пен әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 3-тармағының негізінде, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын, әскери қызметке жарамдылық дәрежесін және денсаулық жағдайын анықтау, жалпы білімдік деңгейі мен мамандығын белгілеу және дене даярлығының деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын-ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша дайындау және әскери оқу орындарына түсу үшін үміткерлерді іріктеу мақсатында ШЕШТІМ:
1. 2010 жылғы қаңтар-наурызда тіркеу жылғы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын "Қостанай қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тұрғылықты жері бойынша тіркеу ұйымдастырылсын және өткізілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісім бойынша) "Қостанай қаласының  Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығымен бірге (келісім бойынша) тіркеу бойынша іс-шара өткізілсін.
3. "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы 2010 жылдың қаңтар-наурыздағы тіркеуді ұйымдастыру және өткізумен байланысты іс-шаралардың қаржыландыруын "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңына сәйкес Қостанай қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының шығыстар сметасында көзделген ассигнованиялардың есебінен жүргізсін.
4. Осы шешім ресми түрде жарияланған он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін бірінші күннен бастап қолданысқа енеді.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.К. Жүндібаевқа жүктелсін.
Қостанай қаласы
әкімі                                      Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛГЕН
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В. Стельмах
"Қостанай қаласының қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ө. Өтебасов

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку в 2010 году
Решение акима города Костаная Костанайской области от 5 января 2010 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 12 февраля 2010 года № 9-1-141
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании пункта 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" от 8 июля 2005 года, в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, степени годности к воинской службе и состояния здоровья, установление общеобразовательного уровня и специальности, определение уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения РЕШИЛ:
1. Организовать и провести в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола Республики Казахстан, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Управление по делам обороны города Костанай" по месту жительства.
2. Рекомендовать начальнику государственного учреждения "Управление здравоохранения Акимата Костанайской области" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Управление по делам обороны города Костанай" (по согласованию) провести мероприятия по приписке.
3. Начальнику государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Костанай" обеспечить финансирование мероприятий, связанных с организацией и проведением приписки в январе-марте 2010 года за счет ассигнований, предусмотренных в смете расходов государственного учреждения "Управление по делам обороны города Костанай" в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках" от 21 июля 2007 года.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на заместителя акима города Костаная Жундубаева М. К.
Аким
города Костаная                            Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Управление
здравоохранения Акимата
Костанайской области"                      В. Стельмах
Начальник государственного
учреждения "Управление по делам
обороны города Костанай"                   У. Утебасов