2010 жылғы 23 сәуірде тағайындалған сайлау бойынша, шығып кеткеннің орнына Қостанай облысының атынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына үміткерлер үшін үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 235 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 сәуірде № 9-2-156 тіркелді
1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2010 жылғы 9 ақпандағы № 171/321 "Шығып кеткеннің орнына Қостанай облысының атынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлауды тағайындау туралы" қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 23 cәyipгe тағайындалған сайлау бойынша, шығып кеткеннің орнына Қостанай облысының атынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына үміткерлер үшін үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А. А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________ А. Тарасевич
Әкімдіктің
2010 жылғы 26 наурыздағы
№ 235 қаулысына қосымша
2010 жылғы 23 cәyipгe тағайындалған сайлау
бойынша, шығып кеткеннің орнына Қостанай облысының атынан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына
үміткерлер үшін үгіттеу баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
1. Рудный қаласы:
1) 50 лет Октября көшeci, "Универсам" дүкені ауданы;
2) Ленин көшeci:
"Мұражай" аялдамасы, "Дос Бол" дүкені ауданы;
"Строитель" стадионы" аялдамасы;
3) Комсомол даңғылы, "Форум" сауда үйі ауданы;
4) Мир көшесі, "Вояж" дүкенінің ауданы.
2. Қашар поселкесі:
1) Рудный қаласы әкімдігінің "Күн" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының ғимаратында;
2) 2 шағынаудан, № 72 үйде;
3) 2 шағынаудан, № 84 үйде.
3. Горняцк поселкесі, Рудный қаласы әкімдігінің "Горняц
поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің
ғимаратында.
4. Перцев селосы, "Перцев негізгі мектебі" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратында.

Об определении мест для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан от Костанайской области вместо выбывшего на период выборов, назначенных на 23 апреля 2010 года
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 26 марта 2010 года № 235. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 8 апреля 2010 года № 9-2-156
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона "Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 9 февраля 2010 года № 171/321 "О назначении выборов депутата" Сената Парламента Республики Казахстан от Костанайской области вместо выбывшего", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на территории города Рудного места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан от Костанайской области вместо выбывшего на период выборов, назначенных на 23 апреля 2010 года, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Н. Денинг
СОГЛАСОВАНО
Председатель Рудненской городской
территориальной избирательной комиссии
___________ А. Тарасевич
Приложение
к постановлению акимата
от 26 марта 2010 года
№ 235
Места для размещения
агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан от Костанайской области вместо выбывшего на период выборов,назначенных
на 23 апреля 2010 года
1. Город Рудный:
1) улица 50 лет Октября, район магазина "Универсам";
2) улица Ленина:
остановка "Музей", район магазина "Дос Бол";
остановка "Стадион "Строитель";
3) проспект Комсомольский, район торгового дома "Форум";
4) улица Мира, район магазина "Вояж".
2. Поселок Качар:
1) у здания государственного коммунального предприятия "Кун"
акимата города Рудного;
2) 2 микрорайон, у дома № 72;
2) 2 микрорайон, у дома № 84.
3. Поселок Горняцкий, у здания государственного учреждения
"Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного.
4. Село Перцевка, у здания государственного учреждения
"Перцевская основная школа".