Әкімдіктің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 42 "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиеленушілері үшiн тегiн тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 маусымдағы № 272 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 шілдеде № 9-4-165 тіркелді
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 1-бабы 7) тармақшасына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 8-бабы 4-тармағына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиеленушілері үшiн тегiн тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 42 қаулысына (Мемлекеттік нормативтік құқықтық кесімдердің тізілімінде № 9-4-160 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 наурыздағы "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-тармақтарында "мүгедектер және бала кезінен мүгедектер" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
білім бөлімі" ММ бастығы
_______________ Е. Бурдыка

О внесении изменения в постановление акимата от 1 февраля 2010 года № 42 "Об организации бесплатного питания для воспитанников государственных дошкольных организаций образования"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 15 июня 2010 года № 272. Зарегистроровано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 16 июля 2010 года № 9-4-165
В соответствии с подпунктом 7) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации бесплатного питания для воспитанников государственных дошкольных организаций образования" от 1 февраля 2010 года № 42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-4-160, опубликовано 18 марта 2010 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
в пунктах 1, 2 указанного постановления слова "инвалидам и инвалидам с детства" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел образования
акимата города Лисаковска"
________________ Е. Бурдыка