Әулиекөл ауданында 2010 жылға арналған тұрғындардың нысаналы топтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпандағы № 46 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы16 наурызда № 9-7-116 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 57-баптарына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл ауданында 2010 жылға арналған жұмыспен қамтуға ықпал жасау үшiн тұрғындардың нысаналы топтары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Әулиекөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi тұрғындардың нысаналы топтарына кіретiн тұлғалардың жұмыспен қамтылуына ықпал жасау бойынша шараларды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Р. Нұғманова
Әулиекөл ауданы әкiмдігінің
2010 жылғы 10 ақпандағы
№ 46 қаулысына қосымша
Жұмыспен қамтуға ықпал жасау үшiн 2010 жылға
арналған Әулиекөл ауданындағы тұрғындардың нысаналы топтары
1. Аз қамтылғандар.
2. Жиырма бір жасқа дейiнгi жастар.
3. Балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғыздiлiктi, көпбалалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының Заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлiкке шығуына екi жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Қарулы Күштерiнiң қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Жұмыс берушінің – заңды тұлғаның таралуына немесе жұмыс беруші – жеке тұлғаның қызметінің тоқтатылуына, жұмысшылардың саны немесе штаты қысқаруына байланысты босатылған тұлғалар.
12. Жоғары және жоғары оқу орындарынан кейін бiлiм мекемелерінің түлектері.
13. Техникалық, кәсіби және орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінің түлектері.
14. Ұзақ уақыт (он екі ай және одан астам) жұмыс істемейтін тұлғалар.

Об определении целевых групп населения в Аулиекольском районе на 2010 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 10 февраля 2010 года № 46. Зарегистрировано управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 16 марта 2010 года № 9-7-116
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить целевые группы населения в Аулиекольском районе на 2010 год для содействия занятости, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аулиекольского района" обеспечить меры по содействию занятости лиц, входящих в целевые группы населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима района                               Р. Нугманова
Приложение
к постановлению акимата
от 10 февраля 2010 года
№ 46
Целевые группы населения
в Аулиекольском районе на 2010 год для содействия занятости
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников.
12. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
13. Выпускники организаций технического, профессионального и послесреднего образования.
14. Лица, длительно (двенадцать и более месяцев) не работающие.