Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 34 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 наурызда № 9-8-149 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 77 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 16.03.2016 № 77 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабы 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы бойынша барлық жұмыс орындар санынан үш пайыз көлемінде мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасы белгіленсін.
2. "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес мүгедектердің жұмыс орындарға орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
М. Мұратбеков
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________ Д. Мұсылманқұлова

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 22 февраля 2010 года № 34. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 18 марта 2010 года № 9-8-149. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 16 марта 2016 года № 77
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 16.03.2016 № 77 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Денисовскому району.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Денисовского района
М. Муратбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Денисовского района
______________ Д. Мусулманкулова