Әкімдіктің 2010 жылғы 21 қаңтардағы "2010 жылғы жұмыссыздарға және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін қызметкерлерге арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 13 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 83 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде № 9-8-153 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № 347 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабы 3 тармағы негізінде, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2010 жылғы 21 қаңтардағы "2010 жылғы жұмыссыздарға және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін қызметкерлерге арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 13 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-8-146 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы "Наше время" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Денисов ауданы бойынша жұмыссыздарға және жұмыс уақыты толық емес режимімен жұмыс істейтін қызметкерлерге 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен ұйымдардың тізбесі қосымшаға сәйкес 18 жолмен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі                    А. Кушнир
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы __________ Д. Мұсылманқұлова
"Денисов ауданы әкімдігінің
және Денисов ауданының тұрғын
ұй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" "Дидар" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
___________ В. Семенов
Әкімдіктің
2010 жылғы 5 сәуір
№ 83 қаулысына қосымша
р/б
№№
Кәсіпорынның атауы
Жұмыстардың түрлері
мен көлемі
1
2
3
18
"Денисов ауданы
әкімдігінің және Денисов
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" "Дидар"
коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорны
Денисовка селосы.
Денисовка селосының елді
мекенінде шаруашылық
жөніндегі есепті
жүргізуінде көмек көрсету
- 1731 аула.

О внесении дополнения в постановление акимата от 21 января 2010 года № 13 "Об организации общественных работ для безработных и работников, занятых в режиме неполного рабочего времени на 2010 год"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 5 апреля 2010 года № 83. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 26 апреля 2010 года № 9-8-153. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29 декабря 2010 года № 347
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29.12.2010 № 347.
На основании пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата "Об организации общественных работ для безработных и работников, занятых в режиме неполного рабочего времени на 2010 год" от 21 января 2010 года № 13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-146, опубликовано от 12 марта 2010 года в газете "Наше время") внести следующее дополнение:
перечень организаций, виды и объемы общественных работ для безработных и работников, занятых в режиме неполного рабочего времени на 2010 год по Денисовскому району, утвержденный указанным постановлением дополнить строкой 18 согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района                   А. Кушнир
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Денисовского района"
_________ Д. Мусулманкулова
Директор
государственного коммунального
предприятия "Дидар" "Отдела жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Денисовского района и акимата
Денисовского района"
______________ В. Семенов
Приложение к
постановлению акимата
от 5 апреля 2010 года № 83
№№ п/п Наименование
предприятий
Виды и объемы работ
1 2 3
18
Государственное
коммунальное
предприятие "Дидар"
"Отдела
жилищно-коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Денисовского района и
акимата Денисовского
района"
Село Денисовка. Помощь в
проведении
похозяйственного учета в
населенном пункте села
Денисовка - 1731 дворов